Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyém a köllős kerekű olasz inportos!
akkor nem tudom mi lehet vele valahogy megoldom!
De köszi a segítséget!
Pedig az enyémbe is ilyet vettem és jó :) De az enyém 94 es csővázas tdr
Köszöntöm szépen a gyors választ!De újabb problémám van xd ,vettem egy pár 41X53X10,5 szimeringet és szó szerint bele esik a telóba, a teleszkóp szárra jó. Valami ötlet vagy nem jó vettem?Köszönöm Üdv!
A gyári telóba 403 cm3 olaj kell és/vagy 114 mm -es olajszint. Nekem ezt írták, megkérdeztem egy márkaszervizet.
Helló!meg tudnátok nekem mondani hogy mennyi olaj megy teleszkópokba?Vagy valami magyar szerviz könyvet ha tudnátok küldeni az jó lenne! Válaszotokat előre is köszönöm Üdv Zsolt!
Sziasztok Valaki Nem bont Mostanában Régebbi TDR-t (Küllö kerekest) amin bal oldalon van az első féknyereg? Mivel kéne egy Ilyen brembo féknyereg ha van valakinek jelezze

06-30-645-8739
Okés. E-mailben tudnál róla képeket küldeni? És akkor a többit ott megbeszéljük. E-mail címem: bakos.joci.17@citromail.hu
ezt találtam
http://www.posta.hu/static/int...
ha jól értelmezem olyan akkor 2000 Ft alatt kijön a posta :)
helló
igen, azon kívül menne van minden, + adok mellé egy majdnem koplett kuplungot, meg a power nyelvet mert az is meg van még
hát előre utalás esetén olcsóbb a posta az tuti
olyat hallottam hogy megemelték az utánvétel árát, nem tom mennyire igaz :/
Szia!

Nekem már 3db tdr-em volt és mindegyiken ilyen volt a világítás.

Természetesen lehet hogy mind rossz volt :)

Az alapjárat nem baj ha esik egy picit, viszont leállnia akkor se kéne.

Üdv.: Sanyi
Heló!
A blokkban benne van minden, csak a henger meg a hengerfej nincs hozzá ugye? Posta mennyi lenne kb? Előre is köszi!
Üdv. Vettem nem olyan rég 1 yamaha tdr 125- öst, és próbléma van a világítással, alapjáraton éppen hogy csak pislákol valami, de viszont ha felpörgetem, akkor rendesen ég. és ha ráteszem a világítást, néha leis esik az alapjárat, néha meg is áll. Ez mitől lehet ? (én feszültségszabályzóra tippelek, csak azért kérdezem mert nem nagyon vagyok otthon az elektronikában, és iknább megkérezem mielőtt neki álnék )
dolomitból maratni kell ki, ha nincs más megoldás :D
én már ezeket eladtam sajnos
Sziasztok!

Láncvezetőt ( ami a lengővilla alján van ), illetve csuszkát ( a lengővilla tövében a tetején lévő műanyag amin csúszik a lánc) keresek.

Sajnos nekem mindkettő törött.

Akinek van, vagy tudja hol lehet az ilyesmiket beszerezni szóljon!

Köszönöm!

Üdv.: Sanyi
na valakit nem érdekel a blokk?
10 ért oda adom mert kéne a lóvé nagyon :D
Én csak simán felhívtam őket mondtam h 93 mas nem deltás tdr hez kéne és küldték a megadott címre,honlapon nem biztos h fent van
irányár: 15+posta
Szét néztem a honlapon de sajnos nem találom :/ Esetleg linket tudnál adni?
gerecse motortól rendeltem szintén 93 mas tdr emhez vadi uj 3500 ért
mire tartod? :)
Sziasztok! Valakinek nincs eladó jó állapotú kuplungbovden 93-as 125ös TDR-hez? Vagy honnan tudnék rendelni esetleg?
Üdv: érdeklődenék hogy tdr 90-es évjáratu motorban a felső tűgörgő méreteit tudnál valaki? vagy esetleg egy linket ahonnan betudnám szerezni.
van hűtő is, kiegyenlítő tartály stb.
*blokk alkatrész
Valakit nem érdekel tdr 125 blokkatrész?
henger nélkül,
gyújtás, főtengely, váltó, kuplung, blokkfelek?
egybe óccsón :)