Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

takarocsd ki elősnek a hütőt a termosztátot meg mndet! lehet tele van vizkővel valahol!
Sziasztok!
Miért van az hogy melegben kb 33 fok körül vagy 30 foknál melegebb időben hajlamos túlmelegedni a tdr em( csővázas) ?
Ha vki tud segíteni azt megköszönném.
Ha érdekel megbeszélhetjük!
Mennyibe ?
Eladó TDR gumik!
Sziasztok!
Keresnék 93-as tdrhez gyújtáskapcsolót, kulccsal mindennel.
Akinek van eladó ne tartsa magába.
Sziasztok érdekelne hogy mennyi átalakítással járna ha a tdr 125 kerekeimet szeretném átteni egy dt-be ....macerás lenne ?......vagy ha a tdr-emet supermotositanám ahhoz mire lenne szükségem ? ( dt elsőteló , nagyobb hátsórugóstag ,stb.)
köszi előre is
próbáld meg akksi val plusz töltővel hogy mit csinál, csak ne pörgesd meg nagyon.
Szint a sznin-re kötötem és csak nagyon kicsi fordulaton van szikra önindítóval nincs egyáltalán berúgóval egy kicsit rá rúgok akkor van röfen egy et és le is áll
nekem is ki volt kötve az összes lámpa,
hát meg lehet csinálni
szint a színre kötöd, ami kimarad azt meg legózni kell :/
Akkor szerintem az a indexé lehet a gyujtáshoz kell valami relé? mert a cdi és a fesz szabályzó az rajtavan és a trafó,és a power motor is mert így vetem hogy szétvan rajta a kábel köteg barmolva és adot még hozá 2db relét de index és lámpát nem akkarom bekötni vagy szerezek be valkitől egy kábel köteget?
index-re gondolsz?
vagy esetleg ami megy az akksihoz egy ilyen kis henger alakú valami?
Van 2-ő kis relé az ulés alat az mit szolgál?
:( Azért köszi.
nem :D
Hali. A vázad nem papíros véletlenül?
húú hát komám nem egyszerű volt az én helyzetem :D
nekem az volt hogy akitől vettem annak volt egy pitbull-ja és szétszedte a kábeleket, ezért semmi csatlakozó meg semmi nem volt rajta csak a kábelek
nem kis móka volt mire kilegóztam őket
ha tudok akkor segítek de már nincs egyben a motor, alkatrészenként el adogattam már, váz megvan még, meg blokkból pár dolog
ha kell segítség akkor megpróbálok segíteni, ez természetes
Most vitem el egy szerelőhöz asztmonta nem jól van bekötve a cdi lehetséges de nésztem neked is volt ilyen problémád ha esetleg tudnál segíteni a bekötésel kapcsolat ban meg köszöném!
ha önindítózod és nincs akkor lehet hogy akksi
ha rugod és úgy sincs akkor más tészta
lehet fesszabályzó, cdi...
elvileg van minden alkatrészem gyújtáshoz ha kell D:
Gyertyát vagy 6-ot vetem!
Üdv segítségre lenne szükségem olyan problémám van hogy ha épen hogy reá rúgom a mocira akkor van szikra ha folyamotasan indítózom vagy rugdosom akkor nincs szóval ha többet fordul a főtengely akkor nincs szikra milehet a probléma? Egy cső vázas tdr-ről van szó előre is köszönöm a hozá szólásokat!
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van valakinek eladó fűzött 125ös TDR első és hátsó kereke? Ha van, mennyiért? Köszönöm előre is!