Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a gondod a hűtőrendszerrel?
Valakinek van esetleg eladó hőgombája, vagy esetleg tud valaki tippet adni, hogy honnan tudok venni?
Köszi a segítsèget :)
Szia.
A hengerfejen találod, 3 csavar fogja a termosztátfedelet (ez fekete színű ha minden igaz),és egy vastag gumicső van rádugva.
Tudtok segíteni, hogy TDR 125- 2004-es, hogy hol van a termosztát, hol találom?
Sziasztok!

Keresek termosztátot, TDR 125-höz 2004-es évjárat!
Csak a tankra való 2 idom, és az egyik ülés alatti idom van meg.
Üdv!
'97eshez kellene nekem a plexis idom és a műszerfal körüli keret.
Ha van ilyened,légyszi hívj.
30/4550028
tomi
Csővázas TDR-hez eladó váz, hátsóvilla, tank és rá a két idom, első főfékhenger, fékcsövek, féklámpa kapcsoló, sztender kapcsoló, kormánykapcsoló, központi teleszkóp, hűtő, fékpedál, lábtartók, feszültségszabályzó, első villatartó kiflik, gázkonzol... Az adatlapomon van elérhetőség.
Sziasztok!

A 125-ös TDR-emhez kellenének nekem oldalidom rögzítő csavarok, amik felül vannak (ilyen gumicső-gyűrűben lévő anya + a hozzá tartozó csavar). Hol tudnék ilyeneket szerezni? Vagy mivel helyettesíthetők ezek a rögzítők? (jelenleg kábelkötözővel van megoldva)
Sziasztok, keresek sürgősen fejidomot a képen látható mocihoz
Tényleg sürgős lenne ha tudtok valahol légyszi írjatok!
Üdv.!
Valaki meg tudná nekem mondani hogy 92' csővázasba pontosan milyen aksi kell ? Méretek , jellemzők stb.
Igen, megvannak :)
Meg vannak még a kerekek? :)
Valószínűleg az egyikben összébb vannak esve a rugók.
Heló
Az hogy van hogy az egyik csővázas TDR alacson,a másik mef magas?
Üdv !
Olyan kérdésem lenne hogy valami meg tudná nekem centire pontosan mondani a csővázas tdr has magasságát ? Csak mert az enyém szerelőnel van és emelőt csinálok hozzá . Nagyon fontos lenne !
Sziasztok!
Még mindig van egy csomó TDR alkatrészem eladó, kis pénzért.

Tank, fejidom, lámpák, hűtő, központi teleszkóp, hátsó villa, váz, műszerfal, rezonátor stb. Meg vannak még az idomok is, de azok közül van, amelyik itt-ott töredezett.
Van még CDi egység, power motor, fesszabályzó, kábelköteg, gázkonzol, lámpa/index kapcsoló, indexrelé, stb.
Valamint egy komplett blokk, amit egyelőre a DT-mben használok még ideiglenesen. Amint elkészül a DT saját blokkja, ez is eladó lesz. 1-2 hétig még ki is próbálható akár. Minimális hangja van a blokknak alapjáraton, de fordulaton semmi hang. Szépen húz. Egyik baja, hogy a kuplungon állítani kéne, illetve hogy a szívócsonk kirepedt, és az be van ragasztva. Teljesen jól működik, csak hülyén néz ki a paszta ott. :)
Ha bármi érdekelne, az adatlapomon van e-mail cím, 1-2 óránként nézek e-mailt.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy egy TDR hátsó féknyereg rámegy egy yamaha Dt 125 tárcsájára? Mert a minap vásároltam egy komplet TDR hátsó féknyerget konzolostól mindenestől és nem tudom hogy feltudom e szerelni a Dt hátuljára ha valaki tudja kérem segítsen nekem előre is köszi
Hallod te meg a cr-be cseréld ki a hátsó izzót meg jobb indexbe vezesd bele a karter gázt ;)
gyertyával kell pótolni, csak a gyertya uniós szabvány legyen és a rendőr nem szólhat 1 szót sem.
Üdv emberek . Lenne egy olyan kérdésem hozzátok hogy '92 TDR pontosan milyen izzó való előre ? Igaz mar 2 éve meg van a gép de eddig még nem kellett cserélni egyet sem . Persze most mind kettőt . Csak kiszerelés közben kedves kollégám összetörte mindkettőt . Meg köszönném ha tudnátok segíteni
rendben
akkor hát rengeteg baleset mentes km-t