Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok eladó yamaha tdr 125 komplett blokk elektronika kipufogó
A yamaha tdr 125-ösöket meddig gyártották?Létezik hogy van 2004-es ? Mert láttam 1 eladó deltabox vázas 125-ös tdr-t eladót csak nem igazán ismerem a típust :)
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül eladó Tzr/Tdr/Dt hengere eladó?
Igazából en meg csapágyaztam a blokkot
Meg vettem rá airsal hengert
De aztán nem igazán akart indulni aztán azóta ott áll
Még nem csináltam képet, mert szétszedtem felújításra. Ha kész lesz küldök képet. Ha gondolod tapasztalatcserét megejthetünk valamikor.
Nincs sajna enyembe teloszárak kelenének
Dobj fel egy képet :)
Esetleg RD 50-hez féknyerget nem tudsz eladót? Sikerült vennem egy RD 50-et, 1978-ast.
Főváz, hátsó villa, hűtő és tank van már csak.
kerék rezonátor? képet, árat küldeni ha megvan még?
Jaa
Emlékszem
Az az igazság hogy sajnálnám eladani. Pont valameik nap kerestem bele első villát mert egy kicsit még van görbülve.
Nincs nagy pénzembe, de nekem többet ér annál amennyit ér valójában.
Amit néztem nálad, az egész. Még én hoztam el tőled a Sachs RS vázat.
Mi kellene hozzá?
Szia! RD 50 még nem aktuális?
De sajnos van külömbsèg a szélességében is sajnos ez a membràn rendelésénél derült ki. Külőmbsèg még a hengertalpnál van, más hogy vannak ki osztva a furatok.
Szivócsonkot csak újban találsz jót!Lesz vagy 25-30e/db...


Csak mondom!Kicsit túl liheged ezt az alkatrész vadászást..NINCS különbség szinte semmi...tapasztalatból mondom....de ott az okos wikipedia....
Ezt nagyon szépen köszönöm de egyikse stimmel. Találtam már annyi katalógust hozzá de egyikbe sincs benne az olyan mint ami nekem van sajnos. Megnéztem 4 külömböző 1kt blokkot bontva és egyiknek se olyan a szívocsonk ja mint az enyémek.
Hengereken rajta van az 100.De amúgy semmi nagy különbség-Pl-műanyag-fém a dekli- nincs ám!

http://www.skills.plus.com/man...


http://www.skills.plus.c
om/man...


De keresgélj és lesz hozzá sok adatod...
Az a probléma hogy nem tudom a motorkódomat mert AF-es motorkodom van (a közlekedési hatóság áltál kiállított) leszedtem alatta meg a gyári kivan csiszolva. A yamaha márkakereskedésben sem tudták megmondani a kódját. Cikkszám jóvolna ha tudnék de senki sem tud mondani.
Nem tom neked milyen kódosod van...1KT-3ck..de én sok mindent tudtam használni a TZR ből...+ott van az a bizonyos cikk szám is..
Én volnék a legboldogabb ha eggyezne az ami kéne hozzá :D néztem hozzá 4 féle tömítés készlete nem egyezik a hengertalp szélesség és a szívocsonk tömítés.
Ha te mondod biztos úgy van...;)....
Míly meglepő ami egyezik az jó :D csak kupplungot kellet venni mert azt eltörték. Azon kívül kb semmi nem egyezik amit kerestem. A membrán egy lamellával szélesebb mint az 1kt.
neonxengine@gmail.com

Ha ide több infót dobnál a motorról azt megköszönném.
Qurva sok minden jó hozzá
Egyezik...1Kt-2ma..és még van..de most nem vágom fejből..