Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém igy néz ki, és a motor jobb oldalan van kb a térdemén, ha ez segit :)
ha lenne valakinek minta a tartályrol-van egy pár fajta(kép,hol van-ülés alatt-vázon.....stb)lehet hogy jó ami nekem van
OK, köszi, de hogy álljak neki? :)
leszedem a lánchajtást ez már tuti, de utána mennyire kell szétszednem a váltot a cseréhez? vagy már látni fogom, hogy hol a baj?
mennyire tudok kárt okozni? :)
Olajtartályt próbálj meg bontóbol venni! A szimeringet szerintem ezer ft alatt megúszod, és nem kell szervízbe vinned ahhoz hogy kicseréld! Jó szerelést!!!
1Kt kodoshoz van olajtartályom...
Sziasztok!

ilyen motorom van és tavaj elütöttek, nem nagyon foglalkoztam a mocival de szeretném élretre kellteni
már "egész jol" meg is lenne a moci, de hiányzik hozzá egy keverékolaj tartály és a váltószimering megsérült, azt kellene "cserélni".
Tud valaki esetleg tartájt? sehol sem találok, nagyon nagyon kellene
Váltószimeringet nehéz cserélni? Elboldogulok vele egyedül is vagy jobb ha hozzá sem kezdek?
Mennyibe kerül a szimering? (igen ennyire járatlan vagyok még a dolgokban)
esetleg valaki megtudná csinálni?

ha péntekre járóképes lenne a motor nagyo nagyon boldog lennék :)

üdv:
B!
Majosházi bontó oldalán ezt találtam, de hívd fel őket, és ha akkor sincs, akkor menj oda, és keress egyet, ami jó bele.

82.131.181.197/web/spoiler/ind...
14886 YAMAHA TZR250"86 kerék hátsó 17*2,50

Én pedig TZR125höz változatlanul koslatok villa után...
nekem van de drága...250eFt de árban benne van 1motor ...na jó nézd+bontoban 2310 Lakihegy, Rádió u. 51/b. (t:24/475-383, 20/467-9508)...ha még ez a telszáma.Ha minden kötél szakad RD kerék(3x2küllös 16" -18")azt hiszem belemegy.
Fordítva van összerakva a power ezért nem pörög 8000-nél többet! Chevy már leírta pár oldallal visszább olvasd el!!!!!
Sziaszok!!
Szeretném kérni a segítségeteket.
Kellene nekem tzr 250 r(felsőcsöves) hez hátsó felni.
Nagyon fontos lenne mert nem birok motorozni
A gumi mérete ami rajta van: 160/60 zr18 erre kellene a felni.
Ha nincsen senkinek akkor légyszives mondjatok vmi helyet ahol valószinüleg kaphatnék (pest megye lenne a legjobb)hozzá.
Használt érdekelne.
Segítségeteket elörre is köszönöm
Totál kétégbe vok esve!
Két napja koslatok telszkóp után, és reménytelen.
Sajnos amelyik durvábban elhajlott, az reménytelen.

Yamaha márkaszervíz: 33ezer 1db becsúszószár, és 28ezer 1db alsókifli. Köszi, de ezért majdnem motort veszek.

Majosházán a bontó, hát ez érdekes...
Nézem a weblapon a listát: 6481 YAMAHA TZR teleszkóp elsö (DE MILYEN TZR????????)
Telefonálok, hogy mi kell nekem. Kéri a mocim típusát, mire mondom, hogy Yamaha TZR125, és mondanám tovább(évjárat, vázszám...), de rávágja, hogy ninsen. Nem úgy tűnt, hogy nyakig beleásta volna magát az adatbázisukba, hogy találjon nekem egy telót...
Pedig ha Majosházán nincs teló, akkor már sehol.

Ha nekiállok febrikálni, hogy másik telót tenni bele, meg kifliket is lecserélni, az nem jó, mert a felső kiflin van a gyújtáskapcsoló+kormányzár, és csak tovább bonyolódik a helyzet.

Az lessz a vége, ohgy befogom a satuba, és kiegyenesítem. Kár, hogy nem ilyen egyszerű
Ma kitisztitottam a légszűrőt,és kipróbáltam milyen a hangja a ház nélkül.Jó kis hörgős volt teccet.Ha veszek egy direktszűrőt kell valamit állitani a karbin?Remélem csak állitani kell és nemkel bele másik fúvóka
tudom hogy 2 részbőláll.de ezt 3 részre lehet szétszedni!! 1:hengernél 2:rezonátor közepénél 3:dobnál
Huu mennyit szívtam mostanába.A bal oldali idomom tiszta karcvoilt.Gondoltam lefújom.Aszittem egy nap és kész,hát 4 nap lett belőle de nem tom hogy a fenébe.Éjjel nappal csak csiszoltam,végre eljött a nap h fujjam.Elkeztem fujni és a rohatt festék elkezdett köpködni,ekkor borult el az agyam,de fjtam még rá pár réteget nemláccodot.Majd jött a lakk és erre 1 másodperc alatt beleesik az eső .Úgy ahogy volt fogtam a ronygpot és letöröltem,de nemsikerült mindet.Másnapra méteres keményedések voltak rajta .Aztán ismét 1 nap csiszolás csak má keztem unni.Vége azlett h vettem rallysprét ami jó kemény és rugalmas.Párszor legitteltem meg csiszoltam de nemvolt idegzetem minden kis huplit eltüntetni nemlett annyira vészes ,szeblett mint volt az a lényeg
Minden 2T kipu 2 részből áll de mind1 a dob és a rezonátor.
Hát megkell nézni a rezonátor részt és abból eltávolítnai (ez sajna szerintem csak flexel fog menni, de a kiszerelése, nem a megnézése azt látni ha bevilágítotok, de nemnagy dolog szépen egyenesen szétvágjátok ha van benne aztán visszahegeszteni co-val de a villany is megteszi, csak szép legyen és lehetőleg alúl ahol nemlátszik ez a javítás
nekem mondjuk a dobnál ahol a rezonátor és a dob találkozik, na ott volt ilyen kis szűkítő de azt trógermódon heggesztővel felmelegítettem azt a kis szűkítő vasat és utánna egy csavarhúzó és kalapács módszerrel leütöttem míg meleg volt kb-ennyi, ja és jóval szebb/öblösebb lett a hangja is
helloka!!
köszike!
a kipufba nemtudod hogy melyik részében?mert 3 darabból áll.
Valószínüleg fojtott!
Az enyémnek is ugyan ez volt a gondja, de a szervízben megoldották
A power-t kell beállítani, hogy teljesen kinyisson amikor kell, és meg kell nézni, hogy van-e a kipuban még fojtás, mert lehet, hogy a 95-ösbe már tette ezt pontosan nemtudom, de ha van akkor azt is kiszedni ha ezután se javúl, vagy már kivan szedve és bevan állítva, akkor sajna valami gond lehet a blokk-ban.
sziasztok!!!

EGyik haverom a múlt héten vett egy 95-ös évjáratú 125-ös TZR-t.
Az a probléma hogy 8ezernél elfogy az ereje,pedig ott kéne megindulnia a power miatt.

mi lehetz a gond? valahol van fojtva???powerhang van gyújtáskapcsoláskor,szóval az elvileg jó.
Bocs Azt hittem benne van a profilomba, de mégse...
szayerg@freemail.hu
nincs mit gratula
Megfordítottam és így már működik (fordítva raktam össze)!!! Kösz a segítséget chevy!!!
nemhiszem hogy olajtol lenne.
Ja, ezért arra is gondoltam h kurva sok olajat kap és ezért csinálja! Vagy nem??
mivel generálos gondolom olaj megy a benzinbe bele plusz....
Ugyanugy kötöttem vissza mint eddig, majd holnap leszedem a kipuffot és megnézem! Remélem sikerülni fog!