Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4dl van ha kel 3e 06307316232
Sziasztok.
Esetleg valakinek nincs egy eladó yamaha tzr 125 4fl 1993-mas hengerfeje?
Ha igen kérem jelezzen email-ben és megegyezünk.
perszehogy jó.
125 komplett blokk egyben vagy bontva eladó 20 3779746
Igen meg
Szia! Sachs RS 50 első idomod még megvan?
Szia Ori
Szeretnék érdeklődni hogy a blokkod tzr 125 4dl-hez jó-e, és csak egyben eladó vagy darabonként is?
2010 es motorból származó komplett blokk eladó 97000 ft.20 3779746.debrecen.posta ok.
Keress meg telon 30 512 9874
delutan 3 utan hivj
Üdv mindenkinek! Keresek hengerszettet 4FL es blokkhoz, valamint ehhez kipufogot, és vákumdobot ami a szivocsonkra megy rá.Hengernél nem baj ha furatni kell, csak legyen hozzá dugattyu mintának, illetve legyen meg benne a poverszelep, és a mozgató mechanizmusa, valamint a hengerfej is fontos lenne.
akinek van vagy tud eladót ne tartsa magában, henger lenne a legfontosabb.
Állits nagyonpbb uszó szintet , es vedd feljebb a sibertűt . Próba szerencse de amugy 110es fuvi van benne elvileg
Üdv!

Van egy 91-es évjáratú tzr 125-öm.
Ha pontosak az információim, 2rh blokk van benne, de ami biztos, hogy mikuni karburátor van rajta.
Arra keresném a választ nálatok, hogy mekkora főfúvókával lehet jól beállítani ezt a karbit.
Van egy manualom, ami 110-es fúvókát ír.
Ezzel az a baj, hogy tapasztalatom szerint 87-90-es fúvókával sokall a gépezet. Alapjáraton soka van, füstöl és teleszemeteli a kipufogót.
Jelenleg egészen jól működik 80-as fúvókával, viszont ezzel 5. 6. sebességben elkevesel 6-7 ezer körül ha vastagabb gázt húzok neki.
Alacsonyabb sebességfokozatokban nem jön elő ez a jelenség, nagyobb fúvókával szintén nem.
Elég tanácstalan vagyok.
Van valakinek ötlete?
ja ez mind szép és jó csak ugyanezt csináltam amit most leírtál csak annyi volt,hogy majdnem nullára kopott fékbetét volt a nyeregben és máris vagy 2 mm-es szarabb távtartó lett legyártva. ezért kérdezem inkább a pontos gyári méretet!
Berakod a a vilaba a kereket úgy hogy atdugod a tengejt és a feknyeregbe bene van a tarcda és utána megmered tolomerővel
Hello! valaki írja meg nekem legyen színes.hogy a tzr 4dl első kerék távtartójának mik a pontos méretei!
Sziasztok! Engem régebbi fajta, hátul dobfékes TZR 125 első és hátsó kerekek érdekelnének. Jó lenne ha lenne hozzá kilóméteróra kihajtás, elöl tárcsa hátul pedig lánckerék. Gumik állapota nem fontos. Ha valakinek lenne, a pitto251@gmail.com címen elérhet!
Szia, nekem van egy utolsó túlméretes hengerem dugattyúval, jó kompresszióval, ha kell akkor kitakarított power szeleppel, hengerfejjel. ha érdekel írj és megbeszéljük e-mailon.
1 javito furas kel neki az uj dugatyu miat amit beleteszel hogy de használható 100%
It a kep
Milyen állapotban van és mekkora méretű? Egy telefonszámot tudsz esetleg adni?
Nekem van tzr 125 4DL vasperselyes ara 10 e
Ára 10 e 3csavaros felfogatas
Végdobhoz képet, árat raknál be?
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül eladó 125-ös Tzr/Tdr/Dt hengere eladó?
dellorot 28 és 34 karburátor eladó van jolly moto végdob is
gumik is vanak 160 és 120-130-as méretekbe
tzr blok dugó hibás olcson fordulatszám mérő és hőfokmérő ora is van
tel:06307316232