Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a számod még mindig ugyanaz? 2303 a vége?
Hali! Meg tudom kérdezni mennyibe adja az ember,van e rajta műszaki stb. Az elejébe mító fordított teló van 320-as tárcsával és a saját kereke. De meg van a saját futómüve is!
Igen belenézünk
én motoros vagyok, nem fotós...

tényleg nincs róla fotó, nem hoztam még haza ilyen hidegben. majd valamikor lesz, de egyébként átlagos 3XV. Lesz mit csinálni rajta, mint ahogy azt Zsolti guru említette. De majd segít benne. ugye?
basszus... lehet az SDR-t vettem volna meg inkább..
mennyibe adják, nem tudod?
Fotóóó
Szeva
Aztán mi az ára ,Attis régebben olyat keresett!
NIncs meg felvitték Pestre elcseréltem egy Husqwarna wr360-ra,de már az sincs meg. Viszont a tied ami volt az itt van helybe és eladó!
Szivesen várlak !
Nem a szó-szoros értelmében de rengeteg a km ,és én már hallottam a hangján ,amikor voltam megnézni enyémnek régen ugyanilyen hangja volt mielőtt megállt!És jobb leellenőrizni mint ,hogy nagyobb kár legyen belőle!Nem rossz a motor ,nicasilosak a hengerei ennyit megért csak le kell ellenőrizni!
micsoda? szét fog esni a főtengely?
a számom: harminc-27nyolc-033hét
Igen a tűgörgö nem téma.Cserélhetö.A csap,na itt már gondolkodhat az ember.Na de azt se anya szülte.Valahogy meg lehet oldani.Az igazi gond a 3ma-s fötengövel a középen lévö fogaskerék és mellette a 2 csapágy mert ha azok megmennek akkor
Nem a görgő kicserélése a problematikus, hanem a csapé.
Görgő cserélésekor mindenképpen illene a csapot is cserélni, és pont az ami ebben nem csak egy tengelyszerű olcsó alkatrészt jelent.
Kijártam neked az utat! De rögtön szedd szét mert a főtengely szét fog esni benne! Majd küld már át a számodat mert a régi motoroddal kapcsolatban ,akarok kérdezni! jakabracing@gmail.com
Amit most vettél legalizáld a papírjait mert ez is elveszik a süllyesztőbe ha nem írod át!
Ne korbácsold már a kedélyeket dobj egy képet arról a füstös 2T-ről!
Szeva
Hanem hol ,és milyen színű?
Szia Zsolt. Az egyetlen eladó példányt vettem meg, ami nem mohácson van.
neked még megvan az SDR-ed?
bizony, valamelyik nap lenézek majd EDebrecen felé, ha otthon leszel, belátogatok.
Hali rég nem hallott cimborám! Mától füstölünk-füstölünk?
Szeva
Rakj fel képeket melyiket vetted meg!
szevasztok!

immáron ismét tzr tulaj vagyok... évek múltán.

örülök, mint majom az epres banánnak
De ez a tűgörgő azon a csapon tekeredik körbe amit nem lehet cserélni, tehát abban az esetben ha berágódik nincs más verzió, csak csere.
Itt úgy néz ki mintha lehetne cserélni a tűgörgőket.nem?