Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva vegyél Apriliát
http://www.kepesmotor.hu/april...
Hello joye! Érdekelne a TZR250-ed, hogy nem adod e el, mert engem komolyan érdekelne. Itt az e-mailem ha esetleg eladmád írj: amonsterenergydrink@gmail.com Köszi előre is!
Papíros, de nem eredeti motor- és vázszámmal törzskönyv (és tulajdonos) nélkül.
Hello! megválnék deltaboxos TDR 125-ömtől alkatrészenként, renegteg akár más motorra is használható alkatrésszel, akár testvér tipusaihoz (Pl. TZR, DT stb. )

Az összes ár irányár ,biztos vagyok benne, hogy meg tudunk egyezni valami jó árban. Ha kell küldöm postán is az alkatrészeket . Zaklassatok bármikor nyugodtan e-mailen vagy telefonon, ha a telefont nem venném fel később próbálkozzatok, emailt mindig nézem.
Az alkatrészek megtekinthetők Nagykanizsán
telefon: 06/30 814-4540
E-mail: spyke3500@gmail.com
chevy meggondoltam kell a power!Majd hétfön telefonálok.
Tudja valaki mi lesz belölük? Lom vagy motor.
Nincs mindet eladták!
Ezek még megvannak? Mitogeri 3MA-ból összegyűjtött párat.
Ezekröl nem tud valaki valamit?
Nem találom a Mohácsi 3 xv-s hirdetését.Talán megvette valaki?Úgy tudom nem papirozható, persze ez nem biztos.
Az enyém nem mamut! Nem fog kihalni, me akko megölöm!
Érdekes ezt 1998-ban helyezték forgalomba itthon.Igen nagyon állat csak még nem sikerült igazán meghajtani.Hol van a nyár?
Ez egy ilyen játék ritkák és csak ritkulnak ..Szinte már semmi jó állapotút nem kapsz(mindet szét faragták/pályázták..más gyártókét is..)Lassan kihalnak mint a mamutok Általánosságban: Sajna megy a taknyolás mert a gyári alkatrészekkel felújítás"drága"(általában a motor értékéhez/megfizethetőségéhez képest számolják a nagy szakértők..)
Hmmmm
Ugyan ilyen volt nekem, még színben is . Anno 1998-ban... Nem ma volt..
állat ez a 3ma
Kérted régebben,hogy tegyek fel képet a gépről. Ekkor volt utoljára egyben.
Kösz a megértést! Írtad,hogy "tapasztalatból" tudod. 2hete vadászom víz tartályra. Jó lenne a 125-ősé is de csak a 91-92-93-as 4dl1-2-3 kódu az ami megfelel. Persze van más kóddal gyártott is ezekből az évekből azok talán jók. Az olaj tartályom nem rossz de nem is jó, megvan csumiszolva (jobb szót nem tudok rá) az is egyezik a 125-ősével. ÉS AZ EGÉSZ K..VA ORSZÁGBAN NINCS EGY ILYEN! Bocs van de már eladták vagy törött.
Értem én oké
(Nem muszáj mindent megvenni csak nem egy sűrű darab,és amikor kell nincs hozzá ..tapasztalat..)
értem.csak a többi nem kell (egyenlöre még egyben van).a power kicsit hiányzik de nem létfontoságu.egyenlöre lánc szett,víz+olaj tartály az elsödleges.
Nem az de kifejezetten nem tartogatom ha aktuális keress meg,bronz csapágy valamilyen létezik hozzá Amúgy ha elviszel mindent amim van 30eFt
Nagyon pofátlan lennék ha azt kérném,hogy jegeld nekem jövő hónap közepéig?
Ja; a bronz csapágy meg a két szimering nincs meg hozzá?
joye!Igen megvan még az is..
chevy meg van még a powered a 3ma-hoz?
Hali! Volt neked régen két első féknyereg,megvan még?
Hali! igen!