Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2-n csak az 500-s Nsr a cnc-haveren múlik ő pedig nem kapkodós:(
Most akkor hány projekten dolgozol?
Üdv Uraim!

3XV-hez és 3MA-hoz ha akad valami érdekel
Helló, Tzr/Tdr 250 1KT-n, hol lehet állítani az alapjáratán? Üdv.
Én se!
Alakul a 3MA halmazom :)
értem ,én se adom el!
ezekszerint az ironia nem ert at ;) Zsolti tudja,hogy azota van megegy 3ma-m,es lelkesen gyujtom hozza enis a cuccokat ;)
Üdv! azért te is megbántad ,hogy eladtad!
nem baj az amugy már találtam 1 matricagyártot elégé olcsn dolgzik és jó minőségbe
Te zsoltika
Itt sem lesz ám senki aki pusziért ad matricát
3xv matrica van kb 10 féle gyári
valaki nem tud tzr 250 3xv matrica szetet?
Ok, köszi értem... nem hiába itt kell az ilyesmit a "cápák" közt árulni. :D
szia, másnapra már el is kelt, valaki innen a fórumról hívott és vitte is.
Zsolti,hagyjad mar ezt a 3ma dolgot,halott ugy az egesz! tudok egy helyet ahol aluminium arban atveszik a felulcsoves alkatreszeket,ha erdekel :D
Helló, engem érdekelne a maradék sallang az 1KT-ról. Borsodi vagy? Én Heves - Eger. Írj hogy hol lehetne ütközni.
Üdv: Ádám
lSzia A nem gyárit a fényezésre mondtam! Az én 3xv sem volt az de nem mondtam !Az elhozással félre értessz de ez nem.ide tartozik
Mi nem gyári Zsolti? Eljöttél megnézni? Nem! Én fogom a vevő szájába vinni! Akinek kell, eljön és megnézi. Akkor miért kellett annyira, ha nem gyári? Mi nem gyári rajta? A te 3XV-d talán annyira gyári volt? Robogó gyújtással? 16000km alatt nem sok minden mehetett szét benne szerintem! Nikasil-os hengerek vannak rajta, mit beszélsz? Azért van szétkapva, mert pancser volt a szerelő aki összerakta! Mindenhol sziloplast, még a hengerfejnél is. ENNYI!
Sziasztok,
eladó, vagy elcserélhető gyári, szép állapotú dob-pár YAMAHA TDM 850 4TX típusra.
Gyári dob csere érdekel "tuning" / "sport" dobra, szintén a fenti típushoz valóra. Ráfizetek természetesen, ha kell. Elérhetőségek bármelyikén kereshettek!
0620 213 30 86
yahzee@freemail.hu

Üdv
D
Igen tudom :) Sok érte
A fehér pályaidomos az papíros, csak keszekusza. Ismered a volt tulajait... ;)
zxr futómű volt benne ,ismerem nekem papiros kell ha darabokban az a jó de max 150 ig
tegnapi hirdetésben van egy de az sem papiros
fzr 1000 futómü meg pálya idom innen viték el Debrecenböl talán tavaly év égén
Szerintem is így darabokban ,és nem gyári
Ne leptem
250sok erte sztem