Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Yamaha TZR 250 1KT / 2MA alkatrészeket keresek.
Tel.:06202845461
Yamaha TZR250 gázszektor komletten bovdenekkel 15e ft.Érd:30-324-3486
Sziasztok!
Vettem egy 2010 yamaha tzr 50-et. Hidegen melegen szépen indul teszi a dolgát de a henger és a kipufogó találkozásánál kicsit folyik az olaj. Mi lehet a
baja?
Én személy szerint a castrolt vettem régebben. 50ccm be q8 at öntötünk. De én soha sem voltam pályán semmivel, utcai használathoz ez elég volt.
De megnéznék élőben még egyszer egy ilyen vasat. A legjobb motorom volt. Átkozom magam, hogy eladtam anno.
Hadd kérdezzem már meg, hogy mi a tuti 2T olaj, amit beleöntötök? Tök mindegy?
Vagy számít, hogy full synt Jaso FD, API TC legyen?
A csónakmotoros TC-W3 olajokról mi a véleményetek?
Illetve a lobbanáspontról? Jobb olaj, aminek magasabb a lobbanáspontja?
Én is használok még 2T olajat, de nem TZR-be, hanem más motorba.
Most én is a feltámasztást várom. Ha bele vágsz teszel fel infót róla?
Vannak még de már csak gyűjteménye be. Nekem is van egy.... De várja a feltámadást.
Nem te ölted meg a topikot! Csak semmi újdonság nincs a 2t világában. A tzr ek meg kihaltak!
*"előrébb nem jutottam" -ot akartam volna írni, de már gépelni sem tudok, mert a TZR-eken agyalok minden órában.
Hát srácok.
Ezzel a kérésemmel nemhogy előrébb jutottam még be is bedöglesztettem az egész fórumot. Most látom miattam már senkinek nincs kedve ide írni.
Jó régen, de 2006 és 08 közt volt egy 3XV1-es TZR-em. Anno rengeteget írtam ebbe a topicba.
Most feltámadt bennem a nosztalgia.
2008 nyarán eladtam a motort egy akkor friss jogsis srácnak Tamásiba.
Nem tudja valaki mi lehet a motor sorsa? Nem visszavásárolni akarom, csak hallani róla. Remélem megvan még és rengeteg jó pillanatot okoz a gazdájának.
Feltöltöttem egy képet róla.
Én imádtam a kis jószágot. 2002 óta motorozok, de azóta sem ültem olyan motoron,a mi olyan élményt adott volna mint a kis 250-es 2T.
Ez MC18, ráadásul SP. Tudom finnyás vagyok :D
*keresem
Sziasztok! Yamaha 1kt blokkhoz kérem a 2 power szelepet középen összekötő részt, ugyanitt tdr250 eladó (lesz) :)
Így jár az ember, ha nem elég szemfüles :( Már régóta nem nézegetem rendszeresen sajnos. Jobb lett volna ha ezt nem tudom meg :D
Mc21 volt a hahun. Pécsi kereskedés 2.4 milla
Direkt a tompább verzióra vágyom (mezei R), hogy azért utcára is ki lehessen vinni. De itthon nem találni mc21-et vagy 28-at. Mondjuk mostanában nem is nagyon keresem már, kb sikerült felfogni, hogy nem lesz ilyen motorom :D
2.5 milla kb igen anyi 5200-6000 font a sima egy spr már 10 k
2,5 még beleférne, ha nem külföldről kéne összekukázni... :( Ilyesmi importhoz semmiféle kapcsolatom nincsen.
minden hol drága már..
y küllős marchesini kerekem van a motorodhoz. Régebben RS250-hez vettem, de annak kikönyökölt a blokkja.
Itthon is van ilyesmi pénzért, vagy ez eBay adat? Nagyon rég szeretnék egy mc21-et megfizethető áron, de nem találtam itthon még lepukkantat sem, nemhogy faszát...
Gondoltam, hogy nem a 300 az amiért oda adnám. Akkor inkább letakarom és annyi. Felnid van, vagy valami ötleted a problémára?
Töredékét az 1 millanak. Nsr 250 van 2.3millioert
300 ért nem adnám oda én sem a helyedben.