Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm .
Szia,a km óra csatlakozásánál van egy rózsaszín,fehér vezeték..azt kell elvágni,és utánna mér 80fölött is :)
köszönöm szépen a válaszod
Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyibe fájna körülbelül ha le fóliáztatnám az egész motort?
Valakinek nincs véletlenül eladó oldal idom párban?
Ha jól emlékszem akkor maga a km órában van vmi tiltás h nem mér 80-nál többet ! De valahogy kilehehet iktatni olvastam már itt a fórumon,csak már nem emlékszem....
üdvözlet mindenkinek. nemrég vettem 1 tzr50 est és az a kérdésem lenne hogy az mitől van hogy a km óra 80 tol nem mér többet pedig tuti hogy többet tud mert még húz. várom a hozzá értő válaszokat. köszönöm.
1994 tzr 50 gyujtás oldali dekni valakinek?
Sziasztok 2005 ös tzr 50
tanksapkát keresek ha tud valaki irjon.
Az nem ért hozzá xD
"motor szerelő leszek!" Csak ez utána a benzin elkezdett elég jó ütemben csöpögni és még azt sem tudta megcsinálni ! xD
Szerintem a motorszerelőd már megcsinálta ! :_D Vagy nem ?:D
Köszi, már megoldottam a karburátor tömítését.
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni mert ma vettem egy motort igaz nem tzr hanem Rieju rrx és mikor meg vettem már akkor is az volt a baja hogy 1-2 ben ment rendesen de utána elkezdett dadogni ezért ráhúztam a szívatót és akkor ment rendesen ezért gondoltam hogy a karbi lehet a hibás a levegőn próbáltam állítani de csak rosszabb lett lehet hogy a súberen kéne állítani ? Tudnátok nekem segíteni ?
A 2008as modellé jó hozzá?Meg van hozzá gyári membrán meg henger is,mondj egy árat aztán viheted.
Van valakinek 2005-öshöz karburátorja?
Rendben!
Holnap postára adom
Az nem gond csak legyen egybe vagyis hiánytalan!Bontva nem hiszem hogy találsz használhatót.csak újat az meg húzós
Igen, de kihúztam a jeladot a házából és láttam hogy, több helyen repedt a jelado feje, a gumi szigetelésnél. azzal tudsz valamit kezdeni? azért érdekelne bontott
Már beszéltük hogy elküldöd a meghajtót.már rég kész lenne ha elküldted volna!
Szia! Tudsz bontott jeladót vagy vmilyen megoldást?
Van bontott jeladód?
Van bontott jeladó?
Köszi a választ!

KM óra jeladó-t tud vki bontottan? vagy valamilyen megoldást?
Ahogy indul a motor,a világítás felkapcsol.Nem lehet kikapcsolni.Állítani pedig lehet a bal oldali kapcsolón a tompított és országúti fényt.
...
Vagy ha valaki tud olajpumpát, utángyártottban, hogy honnan tudnék venni, esetleg volt már valaki, aki cserélte, hogy oldatta meg, mire cserélte, stb. Minden megoldás édekel.