Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

az oldalidom és a tank meg a sárvédő még megvan neked?
Alapjárat rendbe van, gond nélkul megy, másik karbival egyelore nincs lehetoség kipróbálni, falsot nem hiszem hogy szív, legalább 10x szét lett szedve és ossze lett rakva, fúvókák átfújva átnézve, karbi kipucolva teljesen, állt egy ideig a gép, utána kezdte ezt csinálni, meg kezdetbe a motorelektronikai hibával a muszerfalon...azt hittem valami kábel szakadt el, de aztán már nem mutatott hibát...most meg nem megy a gép...
Falsot nem szívhat valahol? Hirtelen jött a hiba?
Pedig abban kell legyen egy méretes dugulás. Alapjátat sincs? Esetleg lehetőség kipróbálni egy másik karbival?
Sziasztok! van egy 2006os TZR 50esem, eddig minden okés volt vele, most van egy problémám, csak szivatóval megy, ha leveszem a szivatót már áll is le, karburátor kipucolva, fúvókák átnézve, úszóka is rendbe van, benzint kap. Egy ideig villogott a motorelektronika gomb a muszerfalon, aztán leállt, nem tudom vmi elektromos probléma e lehet vagy mi lehet a gond, ehhez kérnék segítséget tőletek, előre is köszi mindenkinek!
olaj víz nélkül motorba használva
üdv! új AIRSAL 50cc tuninghenger am6-ra féláron 30000ft 06304906559
Ez fordítva is működhetett, elszáll a vízpumpa tömítés, víz beleugrik az olajba, motor melegszik és elégeti a hengerfej tömítést.
Meguntam a várakozást.. szerintetek ez mi?.. a motor utolsó utján erőtlen lett meg kegyetlenül melegedett. Utólag rájöttem hogy mivel ilyen jó az olaj és melegedett felfőtt a vizem és a hengerfej tömítést egyből szétbaszta de ez az olaj víz nélkül motorba használva 2-3 erősebb kör után ilyen állagu lett... és igen a kerek hengeres önindítós de nem adom el mert több az élvezete mint az ára.
Ez az olaj vizesnek tűnik. Önindítós, kerek hengeres? Mert olyat vennék!
Hozzáteszem ez a kép 15perc után oldalra döntött állapotban kitekert olajleeresztővel készült. Állaga mint a bekevert betonnak körülbelül..
Sziasztok! Valaki tudna nekem egy jó minőségű olajat ajánlani ahol nem hamisítitt szarok vannak? Jelenleg castrol actevo 4t vel ment mert olajcentrumba azt ajánlották de egy rakás hulladék nemtudom hogy az olaj vagy az én hibám volt e de 2nagyobb használat után eléggé csunya állaga lett a piros színű olajnak. Yamaha tzr 50 93-97" japán belpiacos 4eu blokkszámmal.
Szia!

Örültem hogy segíthettem, máskor is nagyon szívesen:) Balesetmentes és széles utat kívánok :) Fiadat üdvözlöm :)
Bármibe bármit, inkább az a kérdés megéri-e? Egyszerűbb venni egy 125-ös motort amiben minden erre való, fék futómű!
Yamaha TZR 50-be be le építeni a 125-ös tzr blokkot?
Kösz a segitséget! AMDani.
Kösz a segitséget!
Jól látod a motoros világot! Kicsit hasonlit a horgászéhoz aki szeretne akkora halat fogni hogy ne keljen hazudnia.
Sziasztok,
Ajánljatok légyszi egy kipufogót 80-as DR hengerre 21-es dellortoval.
Ha van esetleg konkrét eladó valakinek az is érdekelne...
Érdekel még? Csak mert most akarom meghirdetni a napokban...
Legyen 21 az utánvétes posta árával együtt! Ha kell, ide írd le a pontos postai címed, telefonszámod:

honda4022@gmail.com /írj itt is, ha elküldted a mailt/

Általában szoktam engedni, de ez nem az az alkatrész, amiből többet tudok...

Üdv - 0630/725-5588
postával együtt 20e!
Akkor majd elviszi más sokért. :) Ez egy 300eFt-os motor, amire megveszik annyiért simán.
20e sok! 14e elviszem!