Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kihasználatlanság miatt eladóvá vállt szeretett motorom. Megkímélt jó állapotú darab. Akit érdekel az írjon!
http://olx.hu/hirdetes/yamaha-tzr-50-ID1UzYJ.html

Itt egy videó is róla:
https://www.youtube.com/watch?v=2j308z3y1l0
Sziasztok! Am6-hoz eladó Öninditó(Pár hónapot használt),membrán,Polini szívócsonk,motorblokk burkolat!
Bemész az umix ba és veszel bele ATF olajat.Bármilyet márka jó.Meg előtte jó lenne megcsinálni a vízpumpát mert attól ilyen az olaj.
Vidd el szervízbe, fizess inkább 10K egy szakinak, ha sokat vacakolsz a karbival simán sütheted a blokkot. A melegen nem indul lehet pl. membrán repedés.
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy melegen szinte egyáltalán nem indul el a motor. A motort viszont forgatja az önindító, mert hátul puffog, viszont néha erős kattogó hangot hallok.
Sziasztok,

pár hete vettem meg első motoromat egy 2006-os Yamaha TZR 50 motort.

Szeretnék segítséget kérni tőletek!

1.Hidegen pöccre indul a motor, néha 2. indításra. Az önindító elég hangos, és ahogy néztem, forgatás után nem ugrik vissza mindig a helyére. Ez miért lehet?

2. a motor alapjárata 1300-1400 rpm, és az alapjárat állító csavarral sem változik. Legalábbis remélem jót tekergetek! A karburátoron bal oldalról, egy süllyesztve lévő csavar, service manual alapján jót tekerek. Ha teljesen betekerem leállítja a motort, de kifele csak 1400 rpm a max amit elérek vele. A hűtővíz frissen cserélve, bár nem lehet hozzá köze elvileg, olaj van a tartályban, benzin a tankban. Légszűrőt megnéztem teljesen tiszta. Amikor megy a motor akkor rendesen húz, jól gyorsul, ezzel nem nagyon van gond. Tudtok segíteni mi lehet a probléma? Szivató nélkül mikor már meleg és jár, van hogy olyannyira lecsökken a fordulat, hogy leáll a motor.

Előre is köszönöm a segítséget!
Basszus, mennyire akarod húzni? Mire van pénzed? 17,5-19-21mm dellorto, gyors gyorsabb még gyorsabb. Fogyaszt eszik zabál. Nekem dellorto black 21 van, 110 megy, 5,5lütyit eszik. Alatta nem :)
És milyen karbit lenne érdemes fel rakni ?
Ott azért karburátor oldalon is turkálni kellene, sőt előbb ott. Elvileg folytott 12-14mm karbi van most neked, nagyobbat raknék fel...
Olyan kérdésem lenne hogy egy full gyári 2011es tzr-re érdemes-e lenne felrakni egy Leovince V6ott egyéb tuning nélkül.
Beszámolok róla XD, de ez valszeg csúszik a melegebb időkig.
Igen, a fokozat kijelző nagyon de nagyon érdekelne :)
Elképesztő hideg lett, nem bírok a garázsban nyomulni. Plussz megfáztam mióta kocsival járok, pedig novemberben még be-be jártam melózni motorral ;) Kormánycsapágyat kell majd cseréljek, meg a fokozat jelzőt kell beüzemelnem, de ebben a hidegben nem megy...
Boldog új évet mindenkinek! Nagy lett itt a csend, senki se szerelget, esetleg merészkedik ki?
A héten raktam le a mocit, még majd ezután lesz csak beszerelve. Majd meg írom milyen.
Szia!

Na, hogy sikerült a beszerelés, és hogy működik, stb... Részletekre szerintem sokan kíváncsiak.
Meríts a galériámból ötletet.
Az első kép nem tűnik reménytelennek, a második inkább gáz az ív miatt. De az is megoldható csak melósabb. De ennél már csak jobb lehet...
Azon gondolkodom, hogy pl. ha tudnál szerezni üveg paplant azzal frankón kilehetne javítani. Szerintem.
Végre volt egy kis időm lefotózni az idomokat. Szerintetek ez javítható vagy inkább hagyjam?
TZR 50 alkatrészekért katt ide!

Csak azok vannak hozzá, amelyek fel vannak töltve.
Oldalanként 30 000ft ha Kompletten kel a két oldal szerelöablakkal akcióban 50 000ft
És mennyibe lenne a alsó felső mindkét oldalra?
Nekem vannak hozzá új utángyártott idomjaim meg sokminden más is Debrecenben vagyok!
Sziasztok!
Oldalidom kellene nekem 2005-ös Tzr-hez mert az enyém már kicsit bibis mit tudtok ajánlani nem tudom, hogy mennyire javíthatóak ezek nekem azt mondták, hogy ezek nem hegeszthető műanyagok.... és eléggé helyhez vagyok kötve szóval Hajdú-Bihar főleg Debrecen és környékéről kellene valami megoldás és persze ésszerű keretek között.
Megérkezett végre.
Az nem kapar el?
én, ahogy néztem előre egy olyan 13-13 ajánlottak