Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki megosztaná a tapasztalatát az 535 hátul 150 es gumival, nagyon megköszönném.
tisztelt waro

ha figyelmesen megnézed egy roszul legyártott fogaskerék van a fényképen

udv kaczko
Mi nem bizalomgerjesztő rajta? Amerikából jönne egyébként 15 ezerért. Felvételt most nem tudok csinálni, mert már elraktam a motort télre, behoztam a ház előszobájába.
Nekem ilyen "rokkerem" regota van nagyon kenyelmes es komfortos vele a motorozast. Konnyu a jot megszokni, nelkule mar igazan szokatlan, mondhatni kenyelmetlen. Foleg vastag kesztyunel szuper, egyaltalan nem kell szoritani a markolatot. Hosszu turaknal is nagy a kulonbseg. Konnyu megszokni, nagyon jol adagolhato vele a gaz, sot nagyon jol lehet egyszerre kezelni a gazt es a feket. Mivel alig kell fogni a gazmarkolatot a kezem gazadas mellett is keszenletben tud lenni a feken.

Ilyen tempomatot en is csinaltam muanyag valfabol (hore lagyulobol) de en is veszelyesnek talaltam, nem hasznalom
Én csináltam ilyet még két éve a kis 125-ös Honda csopperkémre, 1 óra motorozgatás alatt konkrétan életveszélyesnek találtam és nagy ívben elhajítottam. A boltban árult műanyag izét viszont még nem próbáltam, azt többen dicsérik....
Ilyen ruha vállfából készült "tempomatot" használ valaki ?
http://youtu.be/kEmMvNYEq2o
Halihó !
Meghozták a feszmérőt és a trotyli rokkert /Throttle rocker / -lehet krúzolni ,az idő szép tiszta ,bogár nincsen 28 fok a /kályha mellett / Most kell menni mert szombatra esőt mutat :(
tisztelt waro

ez a szabadonfuto nem véletlen utángyártott valami nem valami bizalom gerjeszto

udv kaczko
tisztelt waro

azért egy video felvétel hangal nem volna rosz

megkonyitenéd a beazonositást

udv kaczko
Sziasztok!

Elvileg ő az, akit ha kicserélek, akkor megszűnik a csörgő hang az indításnál ugye?
Szia Pityu,
Hm. Nem gondoltam volna, hogy eltér az 1100-től. Nekem csak 50mm körüli a kiemelő. Azt hittem tökegyforma, ránézésre csak az üzemanyag szivattyú árulkodik.

Koszi
tisztelt fabesz

a kormany kiemelo eredeti 750 viragoé bocs hogy beleszoltam

udv kaczko
Szia !
105 mm a magassága a kormány "tengely " középig és valóban 84 centi széles.
Koszi szepen a kepeket, szuper!
84 cm korul van azt mondtad. A kiemelo sem gyari, azt meg meg tudnad mondani milyen magas?
Koszi meg egyszer!
Peter
Üdv. Péter !
Ilyenekre gondoltál ? Ha kell még akkor küldöm. Hy !
Jól sejtettem. Csekkoltam gyertyaképet egy nagyobb kör után. A nyitott dobbal újra teljesen szép barna ahogy kell. Ezek szerint erre van állítva a motor.
tisztelt fabesz

karburator szétszed kitakarit lehetoleg ultrahangos tisztitás fuvoka ellenorzése ha gondvan alkatresz csere

udv kaczko
Koszi,
Eddig nem volt semmi gond soha vele, hirtelen jelentkezett, mikor le van allitva.
Hogyan orvosolhato? Gazmarkolatot megmozgatom segithet vagy tuszelepcsere?!
udv fabesz

tuszelep nem zar rendesen
A tűszeleped is sz*r, meg a vákuumos benzincsapod is sz*r....
Ahogy le van rakva a motor, az egyik karbibol csopog a benzin. Mi van ilyenkor? Felakadt az uszo vagy tu? Hogyan orvosolhato?
Koszi elore is.
Köszönöm István a tanácsot, megfogadom. Megmondom őszintén a karbikhoz nem nyúltam mióta meg van a gép, de szerintem át van fúvókázva, mert már nyitott dobbal vettem. Gyári dobbal kicsit taknyosak voltak a gyertyák amin csodálkoztam is, mert a szép barnához vagyok szokva. Majd most a nyitottal kíváncsi vagyok változik-e. Tavasszal egy teljes átnézést és beállítást szeretnék csinálni a karbin.

Ja egyébként ezen a kis tesztkörön amin tegnap voltam úgy vettem észre, hogy jobban húz a gép.
tisztelt waro

de a gyertya képet figyeld mert lehet hogy át kell fuvokázni a karburatort

udv kaczko
Sziasztok!

Teljes szerelemben vagyok a 750esemmel. A napokban sikerült vadászni egy Highway Hawk Slashcut dobot nagyon jó áron, szép állapotban. Felpattintottam tegnap a gépre és ez valami kegyetlen. 1 gázfröccsre elmegy a közvilágítás a környéken, imádom :D :D
Köszönöm az infót a 400-as Virágóról, neten valóban nem nagyon találtam hozzá alkatrészt.Még messze van a tavasz (és az asszony jogsija), van időm keresgélni az 535-ösök között.