Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

16,5 - 17,5 mm.
Sziasztok!
Egy infora lenne szuksegem. XV250 virago Vstar 250 uszoszint erteke kellene. Nem talalom sehol es nem emlekszem melyik masik modell hasznalja ezt a karbit. Konyv nem kaphato hozza a mi alkatresz elosztonktol.
Ha valaki tud infot megkoszonnem.
Szia
Először is mindenkinek, Boldog, egészséges, és öröm motorozásban gazdag új évet kívánok!!!

Szoktam ide járni. Szinte minden héten felnézek, és elolvasom a hozzá szólásokat. Csak eddig nem volt olyan téma amihez érdemben hozzá tudtam volna szólni. Ezért nem volt hozzá szólásom.
Hát igen felénk is rendkívül hideg van. De sajnos naponta gondolok a motorozásra. Mivel naponta többször is elmegyek a téliesített, letakart, száraz beálló alatt lévő motoromra. S meg kell vallanom elég rosszul viselem ezt a motorozás nélküli időszakot. Legalább fűthető garázsom lenne! S akkor simogathatnám, szépíthetném a vasamat.
Régebben, mikor még nem motoroztunk, tartalmasabban telt, a tél. Jártunk síelni. De mióta rákaptunk a vasparipára. Hát nincs kedvünk télen semmihez. Szabadidőnkben, csak ülünk bent a meleg lakásban, s etetjük, és nézegetjük a madarakat. És arra gondolunk, milyen jó is nekik, ők ilyenkor télen is szárnyalhatnak. No azért a melegben sem rossz.
Hát sajnos az idei tél sokkal hosszabb és keményebb, mint az elmúlt években. Tavaly előtt Pl, Dec.05-én gurul utoljára, és Február 14.-én már a Tiszántúlra motoroztunk. De most már jó pár hónapja vesztegel a paripánk. Viszont reméljük hogy igaz lesz a mondóka, hogy "január, február oszt itt a nyár".
Felétek mi újság?
Hogy van a mocid?
Mintha azt olvastam volna itt, hogy volt, valami probléma vele.
Szia Zoccca!
Reg nem jartal erre. Vagy a feletek levo nagy hidegben nincs kedved meg gondolni sem a motorozasra?
Szia Tibor!
Köszönöm szépen, remélem úgy lesz ,viszont kivánom én is Neked.
Szia Jencike!!! Örömmel látlak ismét a fórumon!! Sok sok egészséget kívánok Neked ebben az évben is!!!
Megint örülök,hogy Virgácsot vettem :) Olvasgatok így télvíz idején és ma este ezt találtam .
"Sziasztok! Le tudná írni valaki azt hogy egy Honda Deauville 650-nél hogy férek hozzá az első gyertyához normálisan? Vagy mennyire kell hozzá szétbontani ? Válaszokat előre is köszönöm
-válasz "normálisan,vedd le a hűtőt meg a bal burkolatot....
nem normálisan ahogy én szoktam,bal burkolaton át alyukon házi kulcsal 15 perc kiszenvedni.... " Pedig majdnem vettem a Deauvillet de Pityu addig szöszmöszölt alatta amíg kihúzott belőle valahonnan egy szép nagy SZILÓ csíkot ,az egyébként BONTATLAN blokkból. :)
Akkor mégegyszer
Elérhetőség lemaradt:
tothjozsef999@gmail.com
Sziasztok!

Boldog Újévet Kívánok minden fórumtársamnak és kedves családjának
Yamaha XV 750 SE 1981 keresek vezérműtengelyeket mindkét hengerbe.
Ha valaki tud segíteni kérem jelentkezzen.
Előre is köszönöm.
En is kivanok minden forumtarsnak es csaladjanak boldog uj evet!
Remelem iden szemelyesen is tudunk tobbotokkel talalkozni.
Udv Fabesz
Boldog Újévet Kívánok minden fórumtársamnak és kedves családjának!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek kilométerekben gazdag, és balesetmentes Boldog Újévet kívánok!
B.Ú.É.K !!!!
Mindenkinek!
Boldog Új Évet Kivánok!
Hasonló jókat neked is! Remélem a következő évben újra eljutsz haza!
Nagyon Boldog Új évet kívánok mindenkinek! Egészségben, jó időben, sok sok benzinben duskalosat. Tiszta szívemből!
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Kicsi a vilag :-)
Jo gep, hasznalja egeszseggel!
Fabesz !
Akkor a lányom szerint azt a Kawasakit vette meg tavaly télen Debrecenben.
Köszönöm a válaszod !
Latom nalatok sem faznak a motorok :-)
Haveromnak volt ilyen Kawaja, mentem vele brutal jo gep.
Szívesen :) Alighanem itt lakik a környéken de megtudom a kígyósi motorosoktól . Ma felraktam a lányom Kawájára a tenyértámaszt . Ebben a szezonban belecsavart hatezret.