Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Milyen kormány kellene? Nekem van egy egyenes.
Szia Laci, valszeg idén is ott lesz, kell pár apróság, jó drágán
Örömmel venném. Jogo is volt tavaly.
Üdv mindenkinek,
A feleségem tegnap bebucskázott egy árokba a Viragoval, neki semmi baja, de sajnos a kormány elgörbült és a gázbovden feszítő eltört. Tud esetleg valaki eladó kormányt?
Típus Yamaha XV 535 2YL
Köszönettel
Hátha az idén összefutunk!
Szia Laci.
Igen célozzuk meg. Remélem hóesés és egyébb időjárási anomáliák miatt nem kell lemondanom.
Szia Gyusza
Két hét múlva veterán-börze lesz a lőrincin, megcélozzuk?
Sziasztok!
Blackiex-nek tudja valaki az elérhetőségét, tel.szám , email cím?
köszönöm.
Nekem nagyon büntetés volt az a két havazós nap a héten, úgyhogy legalább pénteken, még ha hidegben is, de csak meg kellett járatni a kétkerekű benzinzabálómat.
Olvastam, nagyon király gép.
Szia Tamás ! Suzuki Katana versenymotor ...http://totalbike.hu/hirek/2017/04/20/mocskosul_vagykelto_a_suzuki_katana_versenymotor/
Tisztellek becsüllek Lacikám amiért ilyenkor is 2 keréken gurulsz! Beszarás ez az időjárás.
Nemrég volt itt egy olvtársunk esete az őzikével. Bizony komolyan kell venni.
http://24.hu/belfold/2017/04/2...
Nógrádban is rengeteget jártunk már, mondhatom a legszebb helyek egyike. Persze máshol is a leg váratlanabb helyeken lehet rizikós.
Csak babonából tettem a motoromra vadriasztót ami ultrahanggá csavarja a menetszélt. (Fillérekért kapható párban) talán segít.
Ma reggel délpesten a jeges, lefagyott út meg a kesztyűben is dermedt kezem gondoskodott arról, hogy csak megfelelő alázattal és figyelemmel járjam a szenvedélyem hasznos eszközével = a motorommal az útjaimat.
Próbálkozz Bontós Pityunál.( Kaczkó István 70 352 5376)
Ja kép róla .
Sziasztok .1981 Xv 750 hez hol lehetne szereni ilyen kis lemez biz bazt . Ez van az első kerékben ez csatlakozik a sebességmérő kihajtàsàhoz . Köszönöm
Szia November
Köszi a választ.
Azóta állítgattam,próbálgattam. És sikerült eljutnom, olyan 800 körüli alapjáratig. Itt még elfogatható a motorfék is. De ha feljebb állítom, akkor számomra nagyon kevés a motor fékező ereje, s lassan is esik vissza a fordulat.
Tehát maradok a 800 asnál.
Most szombaton szép az idő. legszívesebben gurulnánk egyet. De sajna más teendőink is vannak. No de majd talán délután.
tisztelt doki62

évjáratot is irjál légyszives mert nem mindegy
Annyit aztért tudni kell Andrásról , átnyergelt az építőiparba nem sok ideje van motorokkal foglalkozni mostanában. Azért hívd fel bátran.
Üdv !
Ezt tanúsíthatom én is ,hogy Filip Andris korrekt megbízható jó szerelő !
udv

hivd fel ezt a számot 06303758075

filip andris nagyon jo szerelő és ott van a virágoban
Sziasztok!
Sikerült szert tegyek egy 750-es Virago-ra, német import. Alapvetően nagyon jó állapotban van (15000 km) mégis azért elvinném egy szervizbe átvizsgálásra, hogy tényleg minden rendben van -e vele. A tapasztaltabb kollégáktól érdeklődnék, hogy tudnak -e Budapesten ajánlani egy megbízható szervizt, ahol tényleg értenek is ehhez a típushoz.
Előre is köszönöm a segítséget!
Igen rossz időt mondanak, de lehet dolgozom is pénteken ez holnap derül ki.
Asszem nagypénteken nem fogunk gurulni :-(
Ha a suber membrán a szakadt attól még nem folyik a benzin. Vagy a benzin csapról beszélsz? Honnan folyik pontosan és mikor?