Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet mindenkinek.
Nemrég végrehajtott olajcserekor, vettem észre, hogy az olajszűrő dekni egyik vékony tömítő gyűrűje egy picit sérült.
Van valakinek infója, hogy melyik oldalról tudnék legkönnyebben rendelni?
Mesélj valamit a Virgácsról. Valós a km állás??? Milyen állapotú a gép? Had irigykedjek!
Sziasztok,

535-ös virgácsomon szeretném lecserélni a kormányt egyenesebbre. Ehhez keresek kiemelőt? Van esetleg valakinek elfekvőben vagy útba tudna igazítani, hogy merre keresgéljek?
Előre is köszi.

Koszta
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Mint a mesében :-)
Szia Robi, hívlak! Üdv
Üdv! Egy jeladó van benne vagy kettő , van mind a kettő, küldj egy számot és megdumáljuk.
Elvtársak, jó reggelt a gépteremből!
Én is rég jártam itt és most alkatrészt keresek. A 650-es Dragstar-hoz keresek gyújtás jeladót, ez valamelyik Viragoéval (535?) meg is egyezik. Kölcsön is működne, mert az e-bay-n megtaláltam, de valószínűleg nem ér ide jövő hét végéig, addig mindenképpen kellene.
Kösz, szép napot!
Szia! Örülök, hogy újra!
Szia :) Nem romlik, egy picit jobb lesz a hőtűrése az olajnak, de nem jelentős. Megnövekszik a meleg oldali viszkozitás, de elenyésző mértékben. Feltéve ugye, ha az adalékok nem bántják egymást, de ez a mai világban szinte kizárt. A mai napom elég zűrös, de estefelé dobok egy mailt.
Szia Gyuri
Örömmel látom, csak átmeneti időre szálltál le a motorról. Pár éve aktív részese voltál a topiknak, A szakoktatói tudásodat akkor is meg jelenleg is a szokásos, unalomig tárgyalt kérdésekkel fogjuk bombázni, de állnod kell sarat.
Én a magam részéről kezdem is: Ha nem pont ugyanolyan mineral 10W 40 olajjal töltök utána az olajszint ellenőrzéskor, hanem mineral 10W 50-el romlik -e a kenőképessége? (utántöltés kb 1,-1,5 dl.) Privát kérdésem is lenne, de nem tettél e-mailcímet a reglapodra.
Hát guttentág Urak :)

Rég jártam itt... Ismét van ló az istállóban. Bár nem Virgács, de ez is gurul...
Mivel fogalmam sincs milyen evjaratrol beszelunk, es azt azt sem tudom van e fuvoka meretben valtozas az evjaratok kozott, igy a 2000-es modellt nezzuk. Ime:

http://www.cheapcycleparts.com...
Sziasztok, 535-os virago karbikba milyenek a fuvokak?
AKIT ÉRDEKEL!
IV. Relax-Weekend Salgóbányai Ifjúsági Tábor 2017. július 7-9.

Jelentkezés a szállás és kaja miatt július 3-ig csak a smbt.st@gmail.com címen lehet. ÁRAK, mint tavaly.
Sziasztok, időközben megoldódott a probléma, a helyi mezőgazdasági gép és teherautó alkatrészboltban kaptam kábelvég szigetelést, amit kemény küzdelem árán sikerült beépíteni ... Mindenkinek szép napot !
Sziasztok, nagy XV önindító kábelvég szigetelést keresek ( ha ez a hivatalos meghatározása ) . Mivel lehet helyettesíteni , és hol érdemes keresni . Autósboltban néztem, nem tudtak segíteni . Előre is köszönöm !
Köszönöm, nemsokára kiderül.
udv motoni

csak akkor ha zavarszúrős a pipa
Sziasztok !
Vz800 Marauder után ülök át 1100 Viragora.
A gepet a jövő héten hozom be az országba.
Olvastam egy 2010-ben irodott cikket, hogy tanácsos a gyertyapipából a zavarszűrő ellenállást kiszedni, mással pótolni.
Helytálló?
Nem megyünk ebben a jó időben?
valaki?
Valamerre??????
holnap?
T. Pityu úr ! Ma négy után ha otthon székelsz átmegyek a kétéltűvel , és lefotózom az ominózus kapcs. rajzot . Addig esetleg keresd meg,hogy melyik oldalon van ,nehogy karácsonyig lapozgassuk. Üdv. a messzi távolból :)
tisztelt tuco

a 81-83 bekőtési rajz nem jo a94 viragora