Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor figyelek, hogy mikor jelentkezik be itthonról.
Szia. Nekem is ez a hétvége rémlik, akartam már kérdezni én is.
Üdv. mindenkinek! Józsiék mostanság jönnek? Szombaton lesz összeröffenés?
Szia Wendy ! Megérkezett a jobb oldali idom, tökéletes a 95 -ös nagy XV-re ! Köszönöm szépen ! Szép napot !
Sziasztok! Yamaha Virago 750.
Szia! Láttad?
Szia! 10000.- + 1300.- a posta. Utánvétesként tudom küldeni.
Üdv.
Üdvözlet mindenkinek! Eladó szeretett motorom, a motor előélete a fórumról már ismert , Sibra társunktól vásároltam annak idején ,azóta is probléma mentes, műszakilag kifogástalan:https://www.kepesmotor.hu/yama...
Szia
A hátsó lámpa érdekelne.
Hogyé adod???
Szia! 1993, de jó a 91 - hez.
Üdv.
Melyik èvjárathoz? nekem a 91 es hez kellene
Helyesbítek, jobb oldali ...
Szia Wendy ! Engem érdekel a bal oldali , akku fedő elem. Reglapomon szerepel az e- mail címem, privátban add meg a telefonszámod légyszíves . Ami a jófogáson szerepel, azon nem tudlak elérni ! Szép napot !
Sziasztok!Yamaha Virago xv 750 alkatrész érdekel valakit? Eredeti gyári, új!
Szia! Van mind a kettő, jobbos és balos. Diplomata kék .
Sziasztok! Megírná valaki milyen fordulatszámon pörög egy XV 1100-as 90-nél, 110-nél, 130-nál? Én már úgy vettem, hogy nincs rajta fordulatszámmérő és nem is akarok rá, de érdekelne ezeknél a sebességeknél.
Köszönöm előre is!
Sziasztok
virago 750 bal oldali idomot. elhagytam
Esetleg lenne valakinek elfekvőben ?
Sziasztok!
Valakinek elfekvőbe vezetőnek háttámla?
Ha lezárom a kézit , folyik a benzin :( egyre jobb :'(
A csap az ülés alatti tank alján van, van rajta kézi elzáró is.
Találtam végre egy robbantott ábrát :)
Szia
De merre keressem a csapot :) nincs kattanás. A kapcsolót szétszedtem jónak tűnik.
Sziasztok! Ha átkapcsolod tartalékra hallani az elektromos benzincsap kattogását? Ha hallani akkor csak el van dugulva , ha nincs kattanás akkor lehet csap mágnestekercs , vagy kormánykapcsoló, vagy nem kap áramot, de azt kitudod mérni a csap csatlakozójánál, hogy van-e áram vagy test.
Sziasztok!
XV400 nem kapcsol át tartalékra :( van valakinek valami ötlete, hogy honnan induljak el? Mi szokott meghalni benne? Ha nem muszáj, nem szednék szét mindent.
Köszi
RZoli