Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En is Tepsol 20w50 vtwint hasznalok, nincs vele gondom. Most kicsit csipegett belole de harom napos Transzfogara_Transzalpina koron voltam vele. 32 fok, autopalya is volt benne. Folyamatosan 100 fok olajhomerseklettel. A teton, 2100 meteren meg alig kapott levegot, eppen hohy volt alapjarat :-)
A Valamikori Motocros-os Német Kornélt?
Én jómagam respol ásványi 15-50-est használok. Mivel hűvösben is használom.
De következőleg valószínűleg kipróbálom a Gulf hasonló olaját is.
Szia
Innen távolról nehéz igazán jó megoldást mondani.
Érdemes elvinni, egy villamossági szerelőhöz. Mivel összetett lehet a probléma. Nem árt ha egyben látja a gépedet.
Pl: van-e rajta plusz fogyasztó, vagy lehetséges-e valahol zárlat, stb.
Még ha esetleg kicsit drágább is lesz. De remélhetőleg végleges megoldást tudna.
Hisz tudod, néha olcsóbb lesz a grágább. Legalább is idővel.
hoszu évek tapasztalata 200 000 km repsolal meg kell kérdezni NÉMETH KORNÉLT aszerviz vezetőt
Igazából én sem vágom, hogy miért ez a véleménye a Pityunak, hiszen nem tudja milyen Motult raktál bele de nem szokott hülyeségeket írni. Talán a beidegződés, hogy ez a Virago fórum. A virgácsba ásványi olaj kell, a Motult a mai szerelők nagyon favorizálják, nem tudom csinálnak e ásványit? A Drag mennyire a Virago blokkja? Lehet, nem csípik a szimmeringek a szintetikust? Szóval ilyenek merülnek fel, olaj ügyben. Nekem a Repsol V-Tween pont nem jött be. Castrol, Gulf igen. De mindig ásványi.
Miért is ?
drága barátom a motul az egy kicsit rosz választás repsolt tegyél bele
Tourmax fesz.szab 60 eur, állórész 150 eur...
Gyári,bontva.A kínaiakkal én is beszoptam!
Keress már rá: Moto bee. Zoli biztos tud segíteni vagy tanácsot adni.
Most már friss Motul csörgedezik benne.
Viszont ismét fesszabályzó gondom van.
Már a második megy tönkre. Azt mondják ezek kínaiak, magyar cég megveszi, és haszonnal továbbadja. Ha kilóra olcsóbb vennék pár kilót.
De komolyra fordítva,van valami tippetek honnan lehet jó áron 2002 -es XVS 1100-hoz fesszabályzót beszerezni ? Ami bírja is a gyári elhelyezést, a kipufogók mellett ?
Olaj elsavasodhat ha hosszabb ideje nem cserélték, ezáltal rozsdásodhatnak a benne fürdö alkatrészek.
Semmi gond. Megértjük, hogy nagyon sok az ismerős, meg a mutatni való.
Majd csak össze hozunk valamit 2020-ban.
Minden jót, és sok sikereket, addig is.
Hát valóban furi, a többi rész, meg a fogaskerekek fényesek, újnak tűnnek. Állítolag négy évet állt, de attól nem rozsdásodhat az olajban, hacsak nem olaj nélkül?
Viszont meghoztam az újra tekercselt állórészt, összeraktam . Alapjáraton az aksi két pólusa között
12,6 -ot mérek , lámpát felkapcsolva 12,35, fordulattól függetlenül.
Kezdek begolyózni :(
údv a lánc gyárilag laza de én inkáb azon agodnák ami a fényképen láthato hogy valami nem stim az anyagminőségelmert voltam már egy pár virago blokban de ijet még nem látam mint amit a fényképen kúldtél hogy szo szerint tiszta rozsda
Hali !
Bocs, hogy mindig hasogatom azt a bizonyos szőrszálat, de ezt a pakolást rendelte a műhely, 1100 drag starhoz
(Virago 750) van olyan rész, ahol 1mm fekszik fel.
A fesszabályzóra meg az volt írva xvs 650.
Egyébként itt vagyok én mindig és figyelek. Ha tudok segitek.
Legközelebb ha újra hazalátogatunk kiköszörülöm a csorbát hogy nem jött össze a party. Szerintem 2020 nyara lesz. Még mindig bánt hogy nem jött össze.
Üdv. Józsi.
Köszi kérdésed megvagyunk. Sok a munka sok a szaladgálás. Asszony belefogott egy üzletbe, amolyan party szervező kis céget alapít. Sok a munka bele de bírja a csajszi.
Valamelyest megnyugodtam, már azt hittem nem 18.000, hanem 118.000 km van ebben a motorban.
A fogaskerekeken sincs semmi kopás.
mert igy van kitalálva
Ha innen nézzük pont passzos.
Ezexerint nem nyúlott, csak hosszú :)
De miéééééééért ?
ha nem csőrőg és nem ér a blok őntvényhez akkor még jo
Most meg ezen az olajpumpát hajtó láncon idegeskedek. Szabad ennek ennyire lazának lenni ?
Egy centit löttyen jobbra-balra.
Hát igen nálunk nagyon sok szerelő, nem gondolkozik csak a megszokott protokolt követi.
Mellesleg sajnos más szakmákra is igaz.
Egyébként nagyon örülök, hogy újra nálunk is vagy.
Mi újság van felétek?
Remélem jól van az egész családod!!