Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akit esetleg érdekel.
Tőlünk Jászberényből megyünk többen is.
Ha valaki csatlakozna, jöhet velünk.
Én is benne vagyok.
Szerintem simán jó idő lesz hétvégén.
Szombaton visszaszerelem a kipuffot és a dobozokat, a vasárnap nekem jó lenne.
Tényleg. Szombatra eső. Nemrég értem haza és csak most néztem meg a köpönyeget. Jó 10 fokkal kevesebb lesz mint ma. Ez akkor kimarad ezen a hétvégén. Gyúrjunk a következőre!
Hát Tamás a hétvégére nem mondanak jó időt.
Ha jó idő lesz, ez a hétvége nekem tökéletes.
Én benne vagyok.
Sziasztok
Egy Virágós gurulás Pilisszentlélekre, Teca korcsmájába?
Valamelyik hétvégén.
Sziaszzok!2nt-14711 kipufogóból vette már ki valaki a sípokat hogy vissza is lehessen rakni?Nem csinál kárt a motorban?A nagyobb dob alul megmaradna természetesen.Kicsit férfiasabb hangot szeretnék neki(xv400)De full nyitottat azért nem akarok,ugy hallottam nem tesz jót a motornak(sem)
Sziasztok!

Feleségemnek van egy 1995-s virago 535 motorja. A motor renden és tökéletesen indul és ketyeg alapjáraton. Azonban miután bemelegszik az alapjárati fordulatszám nagyban megemelkedik 2500 ford/perc fölé és ott is marad. Mi okozhatja a hibát? Tudom orvosolni?
Köszönöm az esetleges válaszotokat.
Bocsi, de pecázni megyek holnap.
A tárcsát kicseréltem, mentem vele vagy 40 km-t, folyamatos óvatos fékezésekkel, hát még mindig nemfog túl jól.
Rendben Tormy.
Fabesz, köszönöm szépen!
Szia debreczi71,

én még nem tudom, mert kedden viszem vizsgára a gépet és előtte még van néhány feladatom a 4 napban:
-gyári kipuff visszarak
-doboz és csomagtartó rendszer leszerel
-féktárcsák és fékbetétek cseréje
-fék összekoptatása
Mondjuk az utolsó tételhez jól jönne egy gurulás, de lehet, hogy pecázni megyek szombaton.
Hívlak majd, hogy mi van.
Sziasztok. Valami motorozas a négy napban valamikor pl. szombaton valakit edekelne ?
Sziasztok! Az 1100asomon rendetlenkedik a fordulatszámmérő. Eléggé pontatlanul mutat, össze vissza mér és mikor leállítom a gépet, van, hogy fent akad, aztán szép lassan leesik 0-ra. Mi lehet a gond? Merre fele keressem?

Köszönöm
Bartha Laszlo harminc-otszazot5904
Sziasztok!
Yamaha Virago 500L jobb oldali tükör kontra anyát keresek balos menettel (mert az új tulaj a sajátját tönkre tette). Előre is köszönöm.
Az nekem nem is olyan rossz.
Köszönöm István, megrendeltem ! Szép napot !
futár motoros bolt
údv road rider motorosbolt hodmezővásárhely
Urak, nagy XV-hez tűzkarikát / kipufogó könyok tömítést, leömlő tömítést / hol a legegyszerűbb beszerezni ? Mérete 43X55x4 mm valóban, ahogy az alkatrész katalógusban szerepel ? Nem e-bayról szeretném rendelni 3.500 Ft /db áron. Ha van valakinek elfekvőben van felelleges, szívesen megvásárolnám , vagy tud olcsóbb beszerzési forrást , megköszönném, ha megosztaná velem ... 2 darabra lenne szükségem ! Köszönöm előre is a segítséget !
Megadhatom, de debreceni.
Megadnád légyszi a szaki-d elérhetőségét?
Pont emiatt en organikussal jarok kizarolag. Tokeletesen elegendo. Amugy ebben is van fem, csak kevesebb. Es a betet kopik nem a tarcsa. A szinter versenygepekbe kell, a virgacsnak foleg duplantarcsaval boven eleg az organikus