Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Virago535
A lábtartót Bontós Pityunál próbáld meg. /tel.:06-70-352 5376/
Yamaha XV 535-höz keresek hátsólábtartót, tud-e valaki?
Yamaha XV 535-höz keresek hátsó lábtartót, tud-e valaki?
Sziasztok,

1997es, 535,25kw hibajelensége, hogy bizonyos helyzetekben, pl hosszabb időtartamú sorompó vagy piros lámpa előtt várakozva egyszer csak megemelkedik az alapjárat, mintha el akarna szállni a gépezet. Ilyenkor hatalmas reccsenéssel veszi a 1est majd pedig kilő mint valami rakéta.
Tegnap már indítás után közvetlen is előadta ezt. 1es,2esben érezni hogy túlpörög, 3as után kezd megnyugodni. Találkoztatok már ilyen hibával? köszi
Gyenge pontok, típushibák az én tapasztalatom szerint nincsenek. (gondolom nem azt a fajtát nézitek ami nekem van, mert annak van gyenge pontja) Szóval tulajfüggő. Mint szinte minden japán motor, a Virago is egy jól eltalált konstrukció. Egy karbiszinkron az bagatell. Ha mégse jönne be, én is tudok egy eladót.
Sziasztok!

Unokaöcsinek szeretnénk vásárolni egy XV750-et mire kell figyeli?
Vannak-e gyenge pontjai, típusbetegségei?
Bármi infónak nagyon örülnénk.
Még nem mentünk ki megnézni, de a mókus azt írta, hogy porlasztó tömítések cserélve, de egy szinkron ráférne.
No erre kíváncsi leszek.
Sziasztok! Még a Virago-s korszakomból maradt meg egy xv 535 típusú gyújtás jeladó, ha esetleg érdekel valakit 6000 ft az ára.
Sajnos én kihagyom , ennyi szabadidőm nincs , szeptemberben újra Balatonfelvidék .
Holnap valaki?
11 körül indulunk Jb. Shell kútról.... ❗
Három napot Ausztriában motoroztam, a Mariazell környéki utak (20-as, 21, 23) kifogástalanok.
20-30 km-ren keresztül jó minőségű aszfalt, gyér forgalom és kanyarok, kanyarok, kanyarok...
Káli- medence nem rossz, bár most kerékpárral tervezzük ott a szombatot.
Jó gurulást hétvégére.
Üdv ! Jászberény -Zánka oda vissza , Dunaföldvár felől .
Káli medence , Badacsony római út Tapolca , Balatonfüred.
Balatonfelvidéket nagyon szeretem , ha csak tehetem ott vagyok .
Helló Atti !
Merre jártál ?
Találtál igazán jó motoros utakat, vagy csak egyszerű országjárás volt?
Üdv! Megvolt az első túra (700 Km) teljesen megvagyok elégedve. Nagyon jól motorozható , kényelmes . Végig fülig érő szájjal :) . Még mindíg keresek jobb oldali úszóházat.
Majd írd meg a tapasztalataidat az üveggyertya után ! Szép napot !
Igen.
Nekem, fen van és amennyire én meg tudom ítélni, működik is.
Igaz időnként néha picit durrog. De azt mondják a hozzáértők hogy az AIS rendszernél ez normális. Tervezem az üveggyertyás vizsgálatot. De majd ha csak időm lesz rá.
Még nem próbáltam ki ... Neked fenn van még az AIS rendszer ?
Köszi az infót.
Megoldottam, 5 mm átmérőjű üzemanyagcső kellő méretre vágva, az egyik végébe belehajtasz egy 4 -es rövid csavart, aminek a menetét alaposan bekened pillanatragasztóval . Remélem jól emlékszem a méretekre... Ha elkészült s precíziós készülék, várjuk meg a ragasztó száradását, aztán applikáljuk fel a szívó csonkra ! Köszönöm a telefonos segítséged !
Kár hogy nem jön válasz.
Mivel engem is érdekelne.
Urak, hol lehet szert tenni ilyen vákuum záró sapkára , Bárdi, Unix , Praktiker , helyi autós boltoknál és mg. gépalkatrészeket forgalmazó boltokban már néztem... Ha van valakinek elfekvőben, szívesen megvásárolnám ! Vagy mivel lehet helyettesíteni ??? 750 és 1100 XV szivócsonkokon a vákumcsatlakozó csöveket szeretném zárni az AIS rendszer megszüntetése miatt ...
Szia , írtam .
Kérném sgeítségetek, hátha valaki találkozott már ezzel a problémával:
Főleg alacsonyabb fokozoatban, erősebb gyorsításnál kerregő hang hallatszik a motorblokk jobb oldala felől.
Erősebb motorféknél szintén hasonló hang hallatszik. Ha behúzom a kuplungkarnál nem halltszik a hang.

(Szombaton jött elő, 250 km-re otthontól... nagyon feldobott.)
Teljesítményváltozás nincs, gond nélkül hazahozott szombaton. (Bár ez csak a felszín, probléma van, így nem szívesen járnék vele....)

Szerelőnél már jártam, de anyira el van havazva, hogy szeptember közepére adott időontot, hogy szétszedje és megnézze... (ha rászámolom, hogy még akatrészt kell rendelni, stb. mire kész lesz, vége lesz a szezonnak.... :(

Kérlek, ha valaki már találozott ilyennel, írja meg, hogy mi a megfejtése a helyzetnek, mire érdemes számítani.
Orulok, hogy tetszik. Kis elfogultsaggal ugyan: de valoban jobb mint a Dragdtar
Eladó a képen látható vadonatúj bőrtáska szett, soha nem került használatba. További részletekért kérlek keress privát üzenetben. Ára 50 000 HUF.