Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szabadonfutó része adta meg magát.
Szerbusztok! Virago 535 a célszemély! Egyszer csak elkezdett az önindító olyanokat cselekedni,mint az autónál a bendix,vagyis nem teker,csak felpörög! Akkut megnéztem,szinte teljes töltöttség. Mondjuk még terhelés alatt nem mértem feszültséget.Szerintetek?
Egyenlöre jó idót mondanak hétvégére készülőthetünk.
2018 novemberében összejött.
Egy hónappal korábban talán jobbak az esélyek :-)
Meglátjük lesz e még jó ldő és elötte pár nappal megbeszéljük itt a forumon a menetet.
A motorozás élvezetéért mindent képes vagyok elviselni!
Én is csatlakoznék!
Esetleg néhány haverral.
Pontos indulás és útvonal jó lenne.....
Na meg persze jó idő!
Jó útvonal, mehetünk! Legyen fasza időnk és belehúzunk!
Én már nagyon visszavettem. Csak a motorok isznak némi alkoholt, de inkább ők sem mert prémium benzint itatok velük az etanol káros hatásai miatt.
Én benne vagyok.
Az időjáráson múlik.....
Javaslatom ha megyünk Bp.-Bánk-Aszód-bp.. Ne legyen túl hosszú hamar sötétedik. Bánkon megállhatonk kicsit dumálni.
Mik a tervek ?
Merre mennétek ?
Ha nem lesz hétvégi munkám, mennék egy hosszabb kört én is.
Tamás!

5 után én is szoktam felest fogyasztani...

A gurulásban én is benne vagyok, mondjuk jövő hétvégére jó időt mondtak.
A Katanával tankolás nélkül lenyomom én is, de a virgács nem igazán az én méretem. Ennek ellenére szeretem. Dolgozni járni tökéletes nyáron. 40 km. reggel, délután vissza, 5 és feles fogyasztás, tökéletes.
Keresnék 1100 XV , karbi jobb oldali úszóházat .
Én a 270 Km távot egy tankolásnyi megállással simán letolom az 1100 XV vel ! :) Idén már többször is megtörtént .
Ahogy valami normális idő van, mehetünk.
Kedves Kata
Van magyar kezelésim, minden feltöltés adattal, összes lényeges paraméterrel. (Vagy tíz éve töltöttem le a netről, akkor vettem ugyanis a gépet) De lehetséges, hogy te is megtalálod, ha kitartóan keresgélsz. Tényleg sokat segített nekem is.megfelelően karbantartani a mocit.
A komolyabb, javítási könyv tele fényképekkel már inkább szakember szerelőnek való, sajna német nyelven íródott. Bármelyiket szívesen kölcsönzöm neked vagy bárki márkatársnak.
Debreczi kolléga felvetését az őszi motorozásról támogatom, egyeztessünk időpontot.
Más. Probálunk még az idén évadzáró gurulást. Én jo két honapot nem tudtam motorozni mert nem tudtam kiállni a házunkból.
Hali.
Gondoltam rá ,hogy bedobom de szerintem nem lesz jo rá.
Az 535 sajnos nem való utas szállításra csak nagyon rövid távon, kivéve Zsocccáék de ők nagyon a kivételek. Ha 1 seggel lenyomod a 120 kilométert, neked is gratulálok! Olyan 70-80 km. ami nekem kényelmes a 750 en. Debreczi fórumtársnak van eladó ülése, viszont a felrakást az 535 re, nem tudom.
Még valami! Ha netán hozzá jutnék 750,vagy 1100-as üléshez,az fel aplikálható az 535-re?
Szerbusztok! Új vagyok köztetek,alig két hete van meg a 535-ös VIRAGOm! Van vele egy "kis" problémám. Az asszonykámat hol majdnem elhagyom,hol meg a hátamon ücsörög. Szerintetek miképp lehet átalakítani az ülést,vagy inkább tegyek fel vezető és utas háttámlát? Mondjuk nekem is elzsibbadt az ülőgumóm 120 kilóméter után!
Szia, Érdeklődöm, van e magyar nyelvű kezelési és javítási kézikönyve valakinek VIRAGO 535 höz ?
köszönöm