Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Nu én is megjárattam már a gépem, a hétvégén.
De csak itt a város körül, összesen egy tanknyi dinoszauruszt füstöltem el.
Hamarosan olajat is cserélek. 15-50-es Gulf olajat sikerült rendelnem. De most látom, hogy ez az olaj félszintetikus. Pedig annó ásványit ajánlottak ehez a tipushoz.
jó lesz ez nekem???
A szűrők meg a tömítések még nem érkeztek meg.
No meg gyári kuplung bovdent is várok.
Mindenkinek széles utat, gumifákat és figyelmes közlekedőket kívánok!
Üdv! Már régi fórum tag vagyok , csak a motor eladása miatt nem nagyon követem a csoportot. Érdeklődnék hogy esetleg valakinek nincs-e, egy Yamaha XV750 km spirálja eladósorban. Előre is köszönöm.
Ma is voltunk... ❗
Végre.
Összejött 170 km.
Nem túl sok motoros, rendőrrel sehol sem találkoztam.
Tarján-Tatabánya-Székesfehérvár-Zsámbék Bajna.
Már muszáj volt .
Hasonló jókat nektek is !
Nekem végül elmaradt a szombatra tervezett, de ma pótolom.
Útvonal még nem eldöntött, sajnos sok helyet be, vagy elzártak, amit jó lett volna útbaejteni.
Pl. a csákvári Csuta- fagyizó.
Nem is értem, ha van pár cukrászda kizárólag elviteles kávéval, sütivel, akkor ez miért nem megy így mindenhol ?
Na mindegy, úgyis az út a lényeg....
Jó hétvégét mindenkinek !
Köszönöm Tamás !
Jb- J,felső. Sz. Gy. - Tóalmás-Zsámbok-J fénysaru - Jb.
A mai etap... ❗
Kb. 70 km... Ebben a jó karant~mos időben!
( Gyula isten éltessen névnapod alkalmából) ❗
Én ma lenyomtam Bp.- Bánk -Aszod - Bp. Kört. Voltak sporttársak szépen zömében egyedül vagy kettesbe. Egy 5 fős brigádot láttam.
Kérdés, mikor mehetünk többen együtt.
Szombatra terveztem egy kisebb kört, de még csak kettesben ( mármint utassal )
És ti ?
Fiúk! Itt a jóidő,nyomás motorozni!
Köszi, az infót Emil
Hasznos volt elolvasnom az általad linkelt anyagot. Ha jól emlékszem valami hasonlóval már találkoztam, még a Trabantos időszakban. Talán szliknek hívták. Valószínűleg az lett tovább fejlesztve.

Tomi:
Köszi, a figyelemfelhívást. Néha igazán jól jön.
Ezt a XABO adalékot, legelőször még a Suzukis időszakban ajánlották. S az illető nagyon jó futóműves. (a futómű állító gépének a fejlesztése fontosabb neki, mint a háza tovább építése) Tehát futómű ügyben csak ajánlani tudom őt bárkinek.
De már a Suzukiban is már a METABOND-dot használtam. S most a Virgágómban is az van.
De esetleg valamelyik kerti kisgépemben kipróbálom a XABO-t. Csak hogy lássam, érzékeljem az esetleges változást.
Óvatosan legyél Zsoccca! Ukrán kutyulék. Ha mindenáron kell, inkább maradj annál amit már használtál és nem ártott! Amúgy az okosok minden ilyen cuccra azt mondják, hogy ártani nem használ! A nagyon értők szerint meg felborítja azt az egyensúlyt amit a laborban kialakítottak a kenőanyag mérnökök hosszas kísérletezéssel.
Szia, nekem a motorboltos barátom ajánlotta először, aztán egy pécsi Yamahás szerelő is, pedig általában a szerelők ellenségei minden ilyen csodaszernek.Belinkelem a leírást, remélem sikerül. .https://xado.hu/webshop/alkalm...
Ezt az adalékot
Valamikor régebben a kishartyáni szuper futóművesem ajánlotta. Sőt tervben s volt a kipróbálása. De valahogy kimaradt.
Miként működik ez a XADO nevű adalék? Mit művel a motorban?
Sziasztok, valakinek nincs véletlenül eladó két darab " 1100 " matricája ? Köszönöm !
Nekünk a Xado revitalizáló nagyon bevált, mikor megvettük Ildi motorját, első olajcserénél derült ki, hogy kb évek óta nem cserélhettek olajat, fekete szurok folydogált ki belőle.Idős úrtól, vettük, a motor gyönyörű állapotú volt. Olajcsere és átmosás után ette az olajat, akkor javasolták a Xadót, amit azóta is minden olajcsere után megkapnak a motorok. Az olajfogyasztás folyamatosan csökkent, ez volt a harmadik szezon, hogy nálunk van, kb. 5000 km-t mentünk a nyáron, az olajszint maxon, semmit nem kellett utána tölteni.
Úgy látszik mindenki egyénileg, motorozik ebbe a szép verőfényes, hózáporos időben
Olaj cserekor, ki milyen adalékot használ?
Jómagam a Metabondon gondolkozom.
Sajnos én is elszámítottam magam.
Úgy terveztem, hogy ma szombat dél előtt megveszem az olaj cseréhez szükséges kellékeket.
És jött ez a K-a másodikon Tudnám még ragozni de most valahogy nincs hozzá kedvem.

No mindegy, akkor marad a motor tavaszi felkészítés, átnézés, s a kertben munkálkodás.
Ja, melohely (Buda) oda vissza.
Fél 3 lett dél helyett, de mentem 140 km-t.
Remélem, ti is kihasználtátok.
Jó hétvégét!
Hja......ma délben érek haza, és már ülök is a Virgácsra.
Na a holnapi motorozásnak löttek ezzel a részleges lakelyelhagyással.
Sziasztok.
Én összekészítem a cuccaimat, egyeztessünk szombaton.
Ha olyan az idő, hogy érdemes hosszabbat menni, elindulok, ha nem, akkor legfeljebb itt a közelben gurulok egyet
Hello . Elméletileg nem változott de szombat reggel még beszéljünk. Nem tudom lesz e olyan jo idő mint mondanak. Nálam most közepesen felhőst ír szombat vasárnapra az nem valami jo.