Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm az infót!
Látom növelted a hengerek számát eggyel. Balesetmentes kilométerek ezreit kívánom a Triumph-hoz!
Na akkor jól tudtam. szerencse nem érint nem kell hidegre nagyobb hőértékűt tennem bele, mert nem motorozom.
Nyenyőce meg 4 évszakos mint a pizza.
Lehet nagyítani a képet. De itt egy link is.
http://www.oilpower.hu/tudasta...
A magasabb szám magasabb hőértéket jelent . Ha nem majd jól valagba rúgnak, de én így tudom.
Sziasztok
Mi a különbség a NGK BP7 ES
És az NGK B6 ES gyertyák között????
Nu ez a hétvége már jobb volt egy picit.
Péntek este felpattantam a krómparipámra, elvágtattam a Tiszántúlra. Eltöltöttem ott egy éjszakát, meg egy délelőttöt aztán irány haza. Persze természetesen nem a legrövidebb úton, hanem légvonalban. Vagyis a Mátrán keresztül. Igaz ma reggelre volt egy pici izom, lázam. Idén sajnos még csak most járattam meg egy piciri-picikét, a vasat.
Más:
Urbán Zoli üzent, hogy a nehézségek ellenére, még is meg lesz tartva a Salgóbányai, Családi motoros találkozó.
Az időpont. 20. 07. 03-05-ig
Jómagam az autóval és családdal érkezőknek, vállaltam ott helyben a séta, vezetéseket.
Pl: Sziklás tó, Eresztvényi forrás, és sípálya, Salgó vár és a körülötte lévő tornapálya, Boszorkánykő körüli geológiai, tanösvény, és egyéb, látnivalók. Ezek mind ott vannak egy kupacban, csak sétálni kell egy picit.
Persze a motorral érkezőknek, Zoli vezetésével motoros túra is lesz.
Sziasztok! Yamaha Virago XV535-re szerelt már valaki utólag fordulatszám mérőt? Ez az aljas szándék fordult meg a fejembe,csak nem tudom,lehetséges a kivitelezés? Erről lenne szó:https://www.banggood.com/LED-M...
Az 1,1-es dettó. A jeladója jó fent van.
Legutóbbi olajcserekor a deknit is levettem, s alaposan kitörölgettem amit csak tudtam. Így igen csak sok olaj ment bele.
15-50-es félszintetikus.
Az 1,1-es nem tudom mennyire érzékeny a mennyiségre, de a 750 az nagyon.(legalábbis a kontroll lámpa) Ha közép szint alá süllyed a mennyiség, nekem már bejelez a piros lámpa fékezéskor, gyorsításkor. Nagyon zavaró ezért maximumig öntöm.
Öntök bele még 1-2 dl-t.....
De beteszem az oldaltáskába a bontott flakont, hátha rá kell tölteni.
Nekem simán elnyeli a 3,5 litert. Igaz én döntögetem jobbra, balra. Hagyom bőven kicsepegni.
Köszi.
Értem.
Tehát 3.1 elég.
Jövő hét végén Szekszárd környékéig mennék, ha az időjárás is engedi, a csere meg időszerű volt.
Ha nem szeded szét a blokkot, akkor pár deci benne marad a régiből, nem tudod teljesen leüríteni.
Fiúk !
Nem értem a töltési mennyiségeket olajcserekor.
Szűrő csere nélkül 3 l, szűrővel 3.1......de akkor miért 3.6 a teljes ?
Merre motoroztok Virgácsosok?
Igen, ásványi az előírt leginkább szerintem azért mert amikor ezeket a gépeket tervezték, még nem volt szintetikus. Én is használtam Castrol Actevo 20w50 et, de az ásványi volt. Akik régebben kísérleteztek szintetikussal, olajfogyasztást tapasztaltak. Ásványival nem. Más kellemetlenségről nem hallottam én sem.
6000 km-t mentem castrollal, nem tapasztaltam semmi rendkívülit.
Nem mondhatnám, csak mindenki azt mondja itt, hogy ásvànyi kell, pl. Repsol
Volt valami nemtetsző jelenség a szintetikussal?
Köszi.
Jövő héten olajcsere.
Most állok át szintetikusról ásványira.
Mindenki ezt ajánlotta .
Igen
Ha valamelyikőtök 1100-ban cserèlt már olajat.........ezeket rendeltem, jó lesz ?
Köszi.