Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindkét napot biztos nem tudom megoldani.
A pénteki munkáimat is aznap tudom meg, hová, mikor stb.
Szombat, mivel nem munkanap, könnyebben tervezhető, bár időjárásfüggő.
Találtam még egy eseményt, amire nagyon szívesen elmennék. Sajnos szept. 4-én, pénteken lesz. De ha el tudom intézni a szabit, elmegyek.
Hátrányos helyzetű gyerekeknek szerveznek egy örömteli napot.
""
Schmidt Tamás‎ – Magyar Chopper/Cruiser csoport
Augusztus 26., 12:48 ·
Sziasztok ! .. Nos így nagyjából egy héttel a 4.-i esemény előtt a R É SZ L E T E K ❗️... 16 órától lenne a motrorztatás előtte a gyerekek készülnek nekünk egy kis műsorral .. utána vendégeik vagyunk egy szendvicsre .. Rendőrségi kíséret intézve lesz .. az útvonal ugyan az mint tavaly (kommentbe egy kép róla) .. összesen 18 km. egy kör .. tavaly 2 kört mentünk a részvevők számától függ .. A terv a következő a találkozó a 117-es út melletti ÖMV kúton lenne 15 ó-kor (megközelítés Pest felős a 10-es útról Kesztölc felé kell lekanyarodni Leányvár után) *kép kommentben* .. és onnan gurulunk be szépen stílusosan a srácokhoz .. A többit a helyszínen megbeszéljük .. a 18. eseményeket egy héttel előtte szintén kiírom majd ...

Schmidt Tamás Müller Anita Szia .. a gyerekek 8 - 13 évesek. nem betegek .. csak hátrányos helyzetűek de tisztak ápoltak rendesek .. sisak kell .. kozuton megyünk rendőrségi kiserettel de közúton .. a találkozó 3-tól lesz a Esztergom kertvarosi ÖMV kútnál .. (a 117-es út mellett) .. nezd a kommenteket van kép a térképről ..
Schmidt Tamás Ja és uraim .. még egy fontos dolog urak .. mivel közúton visszük őket .. S I S A K O T ❗️.. aki tud mindenki hozzon pluszt ..
""
Én itt olvastam.
Szerintem ebben a csoportban csak ilyen motorok vannak.
Chopper-cruiser vonal, vagy bármilyen motor ?
Megpróbálom kimásolni.

Sziasztok!

Szeptember 5.-én őszköszöntő krúzolás az alábbi útvonalon.
80-110 km/h tempóban, több pihenőt megejtve. Az útvonal mentén található látványosságokat megbeszélés szerint felkereshetjük.

Indulás a kiindulópontról 09:15-kor.

“A részvétel mindenkinek ajánlott, a többieknek kötelező!”

Be well!

https://goo.gl/maps/DDetCCrbESdeYgVZ6
Szia, Gyulus.
Nincs facebook-om, de a vértesi program érdekelhet . Mik a részletek ?
Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!
Jegenye > első körön mérd ki a generátort az aug.01-én leírtak szerint. Amennyiben ezt nem tudod megoldani, szívesen segítek ha eljössz hozzám.
-
Találtam két gurulási lehetőséget még, Tóni ajánlatán kívül. Majd eldöntjük, merre menjünk, melyikhez lesz több kedvünk. Mindkettőt a Facebookon találtam.
Veterános börze Ercsiben, - Vértes Krúz

https://www.facebook.com/group...
Szia!
Gyulus65-nek volt hasonló témában tanácsa aug.01-én. Olvasd el, szerintem ő nagyon penge ebben
Tiszteletem minden motorosnak !
Nem vagyok szerelő,így tanácsra szorulok.
Van egy 1994- es virago 500 xv motorom.
Sajnos nincs töltése,így állandóan töltenem kell az akkuját.
Feszültségszabályzót cseréltem,de nem oldódott meg a gondja.
Kérlek benneteket,segítsetek ha tudtok!
Tisztelettel
SÁNTIK István.
Nem hangzik rosszul első körben benne vagyok.
Ma tankoltam a mátrai utunk után 11 liter fogyott el akkor.
Oké, nekem majdnem mindegy, hogy merre megyek.
Meglátjuk milyen idő lesz. Mondjuk, csak az eső a gáz. Annyira hideg, még talán nem lesz.
Ha jövő hét végén jó idő lesz, kanyarodhattok errefelé is. D.Gyuszi járt már a környéken, azt nem tudom, te ismered-e komárom-megye motorozható útjait.
Ha lesz kedvetek, csinálhatunk egy Bajna-Héreg-Tata-Csákvár-zZsámbék kört, onnan Pátyon, Budakeszin át tudtok hazamenni.
Szia Tóni!
Okééé, akkor nagyon jó utat, pihenést Nektek.
Talán a jövő hét végén még lehet gurulni.
Telo itt-ott átírta a szavakat.....
Szia, Gyulus.
Én holnap dolgozók, vasárnap meg Balatonberénybe szeretne menni a párom, talán még elfogadható hőfokú lesz a víz az idei nyár utolsó hétvégéjén.
Pályán és kocsival megyünk, hogy ne menjél el sok idő az utazással.
Kukucs!
Sehol, senki?
Gurulhatnánk valamerre a napokban/hétvégén.
Csak ötletek:
- Miskolctapolca (kaladpark, Diósgyőri vár, barlangfürdő)
- Pilisszentlélek (Mi Kis Falunk)
- Esztergom/Párkány
- Balaton
- Attila Domb (Meggyógyulunk mindenből)
- Visegrád (vár-bobozás)
Vagy bármi más ötlet?
Szia Brumi! Meg mindenki! :)
Az UIX-307 az én "paripám", nyár elején vettem táskával együtt Veszprémből.
A díszláncot, a lakattal már én tettem rá.
Szia, Brumi !
Te is Viragos voltál, vagy eleve a Drag volt ?
Az uux 307 lévő táska nagyon is merős!! Csak nem Te voltál aki megvette tölem 3 éve??
Jó utat Nektek, vigyázzatok magatokra!
Persze, hogy megyünk! Nem is egyet!
Dehogynem vállalnál........nyugodt nézelődős tempó kb. 30 km, 2-3 megállóval, pihenéssel,kaja-pia........inkább a tömegtől tartok, meg a türelmetlen szuperbájker sportmacsóktól, aki már messze mögötted csenget és nyomja ötvennel, mert javítani akar a saját tókerülési rekordján.........itt is vannak veszélyesen száguldók, nemcsak Mátraháza-Parád közt.
Na, készülődés.
Mehetnénk még egyed idén.....
Szép, kellemes napot akkor Nektek is, én már nem hiszem, hogy bevállalnék egy ilyen bringa túrát.
A tegnapi Mátrai túráról két kép. Sirok.