Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiènák vannak a szavannán is meg itt is
Ott is mindig ugyanazok meg itt is
Ott is elhajtja öket az oroszlán meg itt is
Naná,hogy megmondtad!
Na ugye mondtam,hogy prosztóból nem lesz szalonna.
A haveromé már megcsúszott,legalábbis nálam a guruláson.
De belöled lenne sok.
Nem. Még éppen nem. De ahogy a legenyhébben hozzáértél a kuplungkarhoz gyorsulás közben, már megcsúszott, szóval a határon áll, és így nem akarok belemenni a szezonba!
Na megszolalt a gödörböl a lyuk
Tudod a 21.szâzadban nem tudni a számítogèpes alapokat sem az pont olyan durva mint ha egy motoros embernek göze sincs arró hogy mi az a gyujtótrafó.Ilyen szintü ttudatlanságomat soha nem reklámoznám proszto.
Gázadásra neked is megcsúszott?
Sziasztok!

Haladok! Ma felkerült az új üzemanyagszűrő, beállítottam a szelephézagokat, és levettem a karbit. Holnap szétszedem a kuplungot és kiderül mit kell cserélni. Lamellát, rugót, vagy mindkettőt.
köszi a választ nekem kicsi xxl kell.
már évek óta nem tanul... nem érdemes...
A prosztóból nem lesz szalonna!
Gúnyolódik fennhéjázik,de nekem tökmindegy.
Igaz
De mostanában normális volt a hozzászólásai- Ezért gondoltam, hogy azért mégsem kéne teljesen kiközösíteni. Végül is mindenkinek lehetnek rossz napjai.
S ha tanul a dolgokból, akkor mégsem lehet olyan rossz ember.
Köszi.
Én is ennyire tippeltem.
Megdumáltuk,hogy a prosztót hanyagoljuk!
Nincs róla adatom. Az XVS650, ami gyakorlatilag egy átöltöztetett XV535, kicsit nyújtottabb 5. fokozattal 4300 ford/perc.
Kábé 4400-4500 lehet az 535.
L-es mindkettő, de betettem a linket.
üdv érdekelne a buko mérete?
Kicseréltem az akkut .
Ez bírt ki 5 évet :
http://geiwiz.de/fi/battery-11...
Ugyan miért kéne érezni. Az ilyesmit nem tanítják az általánosban. És még az anya hasában sem tanulta meg senki.
Ez a fórum pont azért van, hogy kérdezünk, és segítsünk egymásnak.
Azért mert valakinek ez már evidens, és valakinek meg még nem, azért még senkit nem kell lenézni.
Tuti hogy van olyan téma ami neki evidens, és neked, nekünk meg halvány lila fingunk sincs róla.
Ez nagyon mélyenszántó volt.
Sokat lehetett belőle okulni.
Köszi.
Nem tudod az 535-ös menyit pörög 100- nál?
Szia
Kösz az infókat. Szinte mindent elmondtál amire rákérdeznék.
Nagyon szép a motor. S biztos, hogy sokkal jobban is megy mint az én 535-ösöm.
Viszont azóta beszélgettünk a párommal. S arra a döntésre jutottunk, hogy nem érdemes elkapkodni. Ugyan is ha idén váltunk akkor sok kompromisszumot kéne kötnünk. Viszont ha minden jó megy akkor jövőre sokkal nagyobb lesz a büdzsé. S így sokkal közelebb lehet a valóság az álomhoz.
Szerintem hamarosan elfog menni a motorod. Mivel nem csak szép, de jó áron is van.
Sok sikert kívánok hozzá!