Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húsznégyhatvanhat8491, csörögj rám, és elmondom, ha még aktuális.
Nem :(
Szia, megkaptad a választ a priviben? Nem mutatja ez a rendszer, hogy elment, azért kérdezem.
Holnap viszem ahhoz aki beletette, meglátom mit mond, aztán jövök az eredménnyel.
tisztelt burgonyás

ha lehetne a feszabályzot cseréld le de érdekelne hogy honan veted mert akkor onan nem vásárolok
Ja, Dragstar 1100 .

A másik gépsárkányom is betegeskedik. Burgman K7 400 -om 70.000 probléma mentes kilóméter után hidegen "leállogat".
Több nap állás után pöccre indul, de egy perc mulva
Kihagyogat a gyujtás, vagy nem kap anyagot, vagy injektor, vagy ....
Szóval ki-ki hagy egy egy ütemet, majd le is áll.Ujra indítva pöcröf, majd ismétlés :(

Van valami tippetek?
Csak simán megátkozott valaki, vagy van megoldás ???
Csendesség van itt is, hát leírom a bánatom. :(
300 km szlovák túra után a helyzet a következő.
Multiméterrel mérve az akku két pólusát, alapjáraton fogyasztó nélkül, megy föl 12,5 -ről 17 fölé, ekkor lámpa felkapcsol, így megy le 12,6 -ig.
Fesszabájzó kéthónapja volt cserélve.
Az aksi ellőt a kijövő áramot is lehet mérni.
Ma elvittem a szerelőmhöz, ő nagygázzak mérte ,13,3. Ő is keveselte, de azt mondja, ha megint az aksi zárlatos, akkor az benyeli a töltést is.
Szóval most állni kell pár napot hogy lássuk, veszít-e a töltésből az akku. + sarkat lekötöttem.
Elég kevésnek tűnik a töltés.
Tavaly javítottam a generátorom. Tekercselve lett. S azóta szuperül működik. Nem ördöngősség.
Sajnos nincs több felvételem róla.
A Katanában az előző Unibat akksi 11 évet bírt. Igaz, az még olasz volt. Az új már kínai.
A Katanában az előző Unibat akksi 11 évet bírt. Igaz, az még olasz volt. Az új már kínai.
Régebben kivettem télire, de néhány éve ellustultam és benne hagyom. 1 hónapban egyszer feltöltöm az okos töltővel. Múlt hétvégén lementünk Tiszaföldvárra találkozóra és előtte felöntöttem maximumra deszt. vízzel. Ennyi a gondozás részemről.
7 ev az nem semmi! Raadasul Banner. En is tobbet vartam volna egy Yuasatol. Ar /ertek aranyban nekem nem erte meg. Telen hol es hogyan tarolod?
Szelepfedel lesz, ahol a szelephezagot szokas allitani. Ha onnan jon az olaj, a tomites faradt el. Nekem is volt ilyen mar
Más. :)
Pár nap állás után, volt,hogy nem indított az új aksim.
Tegnap multiméterrel méregetve aksi töltés 11,8.
Beindítva, hogy töltsön a generátor ,úgy 12,2.
Utánaolvastam, hogy legalább 14-el kellene tölteni a generátornak.
Kérdésem, hogy a generátor levételről, szétszedésről van e valakinek videója ? Nem találok sehol.
Meg tudja mondani valaki, hogy a dragstar 1100-en ez mi ez ? Olajszagot éreztem, és úgy látom ez alól szivárog. ( szelepfedél tömítés ?)
Nem nagyon értem én ezt. 7. Éves Bannerem van, még Gyula rakta. bele, de nincs gyengélkedési hajlama. A Yuasa azt hittem sokkal jobb akksi!
Igy nez ki egy 23 eves kipukkant feszszabalyzo :-(
Erdelybol hazafele adta meg magat, ugxhogy utanfuton ertunk haza.
4 eves Yuasa akksi volt benne plusz kulteruleten nappal is reflektorral jarok. Azt mondja a szerelo a ketto egyutt sok volt neki. Ha betegeskedik az akksi nem szabad varni a cserevel mert megterheli az egesz rendszert.
Nekem meg azt mondtak, hogy a veszleallito idovel besuljet mert nem a napi hasznalatra valo hanem vesz esetere. A kulcsot kell hasznalni
Nekem meg azt mondtak, hogy a veszleallito idovel besuljet mert nem a napi hasznalatra valo hanem vesz esetere. A kulcsot kell hasznalni
Kösz :)
Én is valahogy így gondoltam.