Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nagyon sajnálom, de éppen én maradok ki a mai gurulásból. Pénteken hoztam haza anyámat 2 heti kórházi ápolásból (inkább kínzás volt) de sajnos nem alakulnak jól a dolgok. Vissza kell vinni, így én nem mehetek ma sehová. Jó utat nektek!
Rendben várlak.
Jó, holnap arra felétek gurulok délelőtt 11 kb.
Vasárnap ott leszek 10.15 -kor.
Akkor vasárnap negyed 11 a talákozó időpontja.
Kissebb körre mehetünk holnap. Meg rég láttalak , beszéltünk.
Sajna, felmentést kell kérnem, bejött egy halaszthatatlan meló pont vasárnapra.De legalább ti érezzétek jól magatokat Mindenkinek kanyardöntögetést és szerencsés megérkezést kívánok.
Szombaton, vagyis holnap viszont tudnék menni...
Az kB. Nekünk is jó!
Tökéletes!
Mondjuk negyed 11 ?
Nekem jó lesz. A találkozó mikor legyen ?
Az útvonal jó lesz? Amit írtam, csak egy lehetőség.
Köszi
M. Petrol, Gödöllő
Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 4, 2100
06 70 563 2163
https://maps.app.goo.gl/wkHqrc...
Ez lenne . Remélem jol csináltam és látod.
Nem találtam neten petrol kutat gödöllő előtt, csak M3 Bagnál.........de kell hogy legyen, ha már jártatok arra.
10 nél elöbb ne legyen. 10-fél11-11 valamelyik a hárombol.
Időpont ?
9 ? 10 ?
Vasárnap ok. A találkahely szerintem lehetne a már bejáratott, ismert Mobil Petrol kút a régi 3-as úton, Gödöllő előtt! (Bp. felől nézve) Onnan közel Aszód, Iklad, Acsa, Nőtincs. A kis tónál már voltunk régen. Aztán belehúzhatunk! Verőce, Kóspallag, Márianosztra, Letkés. Ipolyszalka, Párkány Esztergom, Pilisszentkereszt, Pomáz, és ki merre lát! (lakik)
.......na meg a konkrét útvonal......
Találkozási pont ? Időpont ?
Nekem 50 km bp-ig, ott már mindegy, hogy hol.
Sziasztok!
Nekem a vasárnap jó......
Benne vagyok, jó nekem mindkét nap.
Nekem is jó a vasárnap.
Többiek ? Tormy, Vastamas, Katana ?
Szia Laci. Részemről rendben. Mikor indulnánk ?
Tisztelt márka/fórumtársak. Vasárnap nyári napos időben guríthatjuk meg a gépet. Van valaki, akit érdekel?