Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mondtam le róla mennék ,de én még nem bízom a jó időbe meglátjuk . Írok még meg figyelem az időjárást.
Sziasztok!
Holnapra tervezzük a szezonzáró gurulást a jászsági "csapattal", akinek van kedve csatlakozhat.
Mindenkit szívesen látunk!
12:00 találkozás a Jászberényi Shel kúton, aztán meglátjuk merre....
Jó 2 órás (vagy kicsit több) motorozás.
Üdv mindenkinek Tamás ( Tojás ) ❗
Én meg holnap, ha lesz reggel kedvem. Asszony nem akar menni sehová, így motorozni tervezek.
Én nyugodt vagyok, ma is voltam, meg szombaton is megyek...
Nyugodjatok le, kedves motorostársak! Itt a hosszúhétvége, jó csavargást, és épségben hazatérést kívánok mindenkinek!
Ne vergődjél már!
Elég lett volna ha annyit írsz: bocs, ezt benéztem.
Azt vélem felfedezni nem jött át...
Nekem nem ez a fórum az életterem, eleve itt csak egy "hazaáruló vagyok" . Ennek ellenére bárkinek segítö jobbot nyujtok ismereteim, tapasztalatom, tudásom és idöm határain belül. Nem egyszer(!!!) tök feleslegesen, visszajelzés (köszönlet) nélkül. Adtam most már 3 forrást is, de nem fogom más helyett a bontókat felhívni, hirdetéseket olvasgatni...nem tudom érthetö -e a szitu???
Velem szemben te még második idepofátlankodásodkor is csak engem találsz meg...
Tudod, van egy olyan mondás, hogy nem mindegy hogy a jót csinálod rosszul, vagy rosszat jól...
Ugyhogy hajtá Bogyó, elöre a lenini úton... :-)
Ha belinkelsz egy hirdetést segítségképpen a gugli alapján, legalább bele is olvashatnál...
Hát igen........halódik ez a topik, pedig elég sok Virgáccsal találkozunk itt-ott.
Van még egy chopper, cruiser topik, de az még sivárabb. Kár, mert hasonló adottságú, kivitelü motorokkal jobb èlmèny csapatban gurulni.
Anti, jó lesz a szombat! Holnap megbeszéljük a részleteket.
Gyuszi, Te akkor jössz?
Át kellene írni a topik nevét. Lehet, azért nem látogatják, mert azt gondolják, hogy csak Viragosok vannak itt.
Pl. szombaton is jöhetne bárki.....
Gondoltam megköszönöm ironikusan a "figyelmes kiegészitést", de nem hiszem, hogy értenéd! :)

Van itt egy "zöldfülü" aki lyányos zavarában nem tudja merre induljon, kapott 2 lehetöséget tölem, amit 5 perc alatt találtam, mert ennyi idöm volt rá...TE aki itt laksz a fórumon 24 órában, ennyire vagy képes, hogy az én találatom " egészítgeted ki", ahelyett, hogy akkor szépen bedobálnál pár értékes információt...
Remélem maradéktalanul átment a mondandóm lényege....
Köszönjük/köszönik akikre vonatkozik.
"nem gyári, nincs benne E betű, variálható belsővel"
https://auto.jofogas.hu/komarom_esztergom/Yamaha_XV_535_kipufogo_111058723.htm
https://hegylakok.hu/2013/11/motorbontok-magyarorszagon-cimek-telefonszamok-elerhetosegek/
Most néztem időjárást, a hőmérsékletet most már szombatra ígérik magasabbnak.
......sűrűn változik......
Rendben. Akkor csak az időjáráson múlik.
Jobb lenne a péntek, de van pár órás munkám , amit nem tudok lemondani, délelőtt 10-nél előbb nem végzek bp-en.
Utána haza . Vagy szombat, vagy péntek fél 12 után.
Nektek hogy lenne jó ?
Ja......ha valaki csatlakozna , jöhet.
Igen, sokfelé voltunk. A Lillafüred nagyon szép út, de tényleg lehet, hogy már az hosszú ebben az időben.
Nekem jó a Bajna-Héreg stb. útvonal. Akkor Anti Te vezetsz!
Kelet felé már az hosszu. Főleg Neked Anti. Arrafelé majd nyáron. Pl. Hortobágy.

Gábor 535 XV > Te merre laksz?
Szerintem keress rá a Googliba. Az OM Parts eredeti cuccokat árul, de nagyon húzós áron.
Üdv. Most vásároltam egy szép virago 535-öst. Nincs meg az eredeti kipufogója. Szeretném visszaállítani az eredeti állapotba. Honnan tudnék vásárolni original kipufogó rendszert ?
Köszönettel : G
Én is ezen agyalok. Ebben a szezonban volt Mátra, Bánki-tó, Vértes, Dobogókő.
Nincs túl sok jól motorozható út , ami viszonylag közel van.
Ha hazabeszélnék, azt mondanám Bajna-Héreg-Tarján -Tata-Bokod-Csákvár-Bicske........onnan ki-ki hazafelé.
Tatán a tópart......bár azt hiszem már leengedték...
Csákvár a Csuta cukrászda.
Igaz, nem túl hosszú túra, de már számításba kell venni, hogy késő délután gyorsan hül a levegő.
Ha inkább keletre mennétek, keressünk olyan útvonalat, ahol még nem, vagy ritkán járunk.
Egy Felsőtárkány -Lillafüred klassz lenne, de túl hosszúnak érzem késő ősszel, a hazaút didergős lenne.
Jó reggelt!
Úgy néz ki, jó idő lesz. Csak ki kellene találni, hogy merre.
Ha jó lesz az idő benne vagyok.
Szia, Gyuszi !
Szombatra tervezünk még egy szezonzárót.
Ha lesz kedved, időd, gyere !
Semerre. Hideg van meg másnaposság. Kemények voltatok ma.