Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét! Segítséget szeretnék kérni, mivel a 535s virgácsom szabadonfutós lett. (starter clutch). És lendkerék lehúzót keresek. Esetleg ha valaki tudna adni egy linket megköszönném!
Szép estét! E-mail címem: eleklajos52@gmail.com
Jövőre kevesebb hétvégi munkát, több túrát kellene szervezni .
......meg összekapni a maradék Viragosokat....

Szép estét mindenkinek.
Akkor innentől tavaszvárás
A salgóbányai összejövetel volt az egyetlen közösségi motoros program nekem ebben a szezonban. Munkába járás volt 3000 km. de ennyi. Sosem volt ilyen gyenge évem. Persze covid sem volt eddigi életem során.
Bízzatok is benne, mert biztosan nagy túrák lesznek.
Amúgy nem volt olyan rossz ez a nyár sem......
Persze természetesen.
Jómagam is abban bízom, hogy a következő szezon sokkal jobb lesz.
Sajnos az idei nagyon gyengécskének sikerült.
A Salgóbányai találkozóra készültünk. Aztán egészségügyi okok miatt nem lehettünk ott.
De amúgy is nagyon kevés kilométer ment a Virgácsomba.
Szia, Zsocca !
Következő szezonban fussunk össze valahol a környéketeken, sajnos egyre kevesebben vagyunk itt a fórumon Virgáccsal.
Hát igen gondolkozunk már rajata egy ideje. Egyenlőre csak terv rajta.1000 + 1
kell még összejönni.
Lánccal semmi féle képen nem szeretnék foglalkozni. Nekem nagyon bejött a kardán.
A BNV tetszene is csak elég sok rosszat írnak róla.
De ha netán egyszer más paripára is nyergelek lelkemben és a fórumon továbbra is Virágós maradnék.
Köszi az infót
Majd utánna nézek.
Csak nem váltani akarsz Zsolti? XT-600 volt és nagyon jó gép de láncos. Még a Honda Transalp ami ilyesmi de az is láncos. BMW nem Japán, úgyhogy elég komolyak az elvárásaid!
Melyik XT kardános? A nagy Ténéré az.
Helló!
Yamaha XT 1200 Z Super Tenere
Sziasztok!
Tud valaki olyan motort, ami, endúró futóművel rendelkezik.
Kardános, és japán gyártmányú?
Mi nem végeztünk tegnap, de estefelé megyünk csak kocsival.
Szép délutánt.
A szombat sajnos nem jött össze. Csúf idő volt.
Most megyünk mi is temetőjárat, nincs rossz idő.
Mocival könnyebb a temetők környékén.
Okéééé, még szombatig úgy is beszélünk.
Egyelőre Kecskeméten láttam egy kirakodó vásárt.
Szia!
Írjál majd, merre mentek.
Nem valószinü, hogy változna a programom, de ha mégis, akkor még egy alkalom jó lenne idén.
Szia Anti!
Persze, intézd a családi ügyeket.
Miklós, mi is jó utat kívánunk, vigyázz magadra! Ahogy Anti írta, tavasszal várunk.
Mi még meglátjuk, hogy elgurulunk-e valamerre. Az idő függvénye, de egyelőre jók az előre jelzések.
Miklós, neked jó utat Nyugatra, tavasszal várunk.
Gyulus !
Szombat lehet, hogy nekem nem jön össze, délután unokákra vigyázok, délelőtt meg temetők járása.....Győr, Komarom, Tatabánya, Tokod.
Köszönöm hogy veletek mehettem . Remélem hogy a többiekkel is találkozók .Nagyon király volt veletek.
Anti, ha nem esik, megyünk!
Hogy merre? Hüüümm....... amerre az út visz! Majd kitaláljuk addig.
Örülünk, hogy Miklós is ránk talált, nagyon szép az 1000-e. A "benzintyúkok" is jól érezték magukat!
Végre, még egy Virgács
Ma három motor jött össze, új fórumos tag is jött velünk, a 2021-es szezonnyitón szívesen csatlakoznánk hozzátok.......
Ha jövő hét végén pár fokkal melegebb lenne, még mennék egyet.
Ma átfagytunk.
170km
Tavasszal biztosan megyek veletek.