Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helo Anti szombaton mikorra tervezed az indulást ? Remélem hogy addigra már összeáll a motorom. Nagyon jó lenne már motorozni. Ja és semmi családi dolog nem jön közbe.
Sziasztok !
Szombatra tervezek egy fél napos túrát.
Útirány még nincs eldöntve, és az időjárás még közbeszólhat.
Délutánra esőt is mondanak.
Szia Gyula annyira nem vészes a helyzet. Gumi csere mert nagyon csúszott . Az első 11éves a hátsó meg 8 éves volt teljesen felkeményedet. A többi munka csinositgatás ez az én dilim és néha több kevesebb sikerrel
Sziasztok!
Örülök, hogy a Miklós is előkerült..... Miért kaptad így szét a gépet?
Lassan igen, jön a jó idő! A hétvégén én is ránézek a paripára.....
Egyelőre beszerelem az akksit..... de jó lenne az új bukót is kipróbálni......
Anti, tervezel valamerre gurulást?
Hát körülbelül három hét . Nem tudom miért nem mindig jelenik meg amit írtam és a képeksem . Valószínűleg én vagyok a béna.
Jelenleg ijen állapotban van
Szia, Miklós !
Meddig vagy itthon ?
Hét végére igazi tavaszi idő várható, rakd rendbe a géped , indul a szezon.
Sziasztok Anti és Gyula . Most értem haza január óta . Nem vesztem el . Nem vagyok egy internetezö típusú . A motoron még nincs felkészítve a szezonra . Gumi csere olaj és egyebek.
Szia !
Csak kettesben Zsuzsival, de úgy kellett rábeszèlni, 18 fok alatt nem szeret motorra ülni.
Sajnos ez a hètvége is vacak lesz........talán majd március utolsó hetében lehet újra menni.
Gyógyulj, jó pihenést!
Köszi.....
Nagyon jó lenne,............. de sajna még csak holnap megyek a dokihoz, megbeszélni vele a továbbiakat. A gyógyszer fokozatos abbahagyása, stb.
Úgy-hogy sajnos még egy kis idő.
Egyedül mentél? Vagy voltak társak? Miklós előkerült?
Igen, most már nagyon kicsalogató kezd lenni az idő! Ha mész gurulni, nagyon vigyázz/vigyázzatok magatokra....
Klassz a bukód !
Jó lenne, ha egykét héten belül kipróbálhatnád , milyen használat közben.
Motort már két héttel ezelőtt elindítottam, akkor másodikra indult. Most simán, egykét fordulat és elsőre.
Szép délutánt !
Szia Anti!
De szuper!
Gondolom, nagyon jó volt, élvezted! Hogy viselkedett a paripa? Könnyen indult?
>"Héregi szerpentinen szokás szerint eldobta valaki egy balosban, "<
Igen, azért egy pár hónapos kihagyás után, érdemes egy kicsit óvatosabban, - "újratanulni"
Nagyon mennék már én is. Remélem, lassan leszedhetem a ponyvát a gépről....
Akku feltöltve, olaj, olajszűrő, légszűrő cserére elkészítve.
Ezt kaptam karácsonyra....
Szép estét !
Gurultam egy laza 60-ast kora délután, integettek is percenként szemből, sokan kihasználták a jó időt.
Héregi szerpentinen szokás szerint eldobta valaki egy balosban, de úgy láttam nem volt komolyabb baj.
Ti nem csavarogtatok Virgácsosok ?
Lesz abból még korábban is :-)
Áprilisban már úgysem tudod megállni.
Sziasztok!
De jó Nektek!
Köszönöm, javuló félben vagyok, már elviselhető a fájdalom. A paripát azért még nem mertem mozgatni, csak 200 kg.
Meg tudom, ha leveszem róla a ponyvát, akkor ki is tolom, meg be is indítom, a többit tudjátok........
Az meg veszélyes mert a gyógyszerek miatt elég bizonytalan a mozgásom, figyelmem....
De a nyár elejére..........
Én kemény 2 x 40 km mentem a hétvégén.
Szia, Gyulus !
Hát majdnem mentem én is.......de errefelé nem volt több 7-8 foknál, így csak motorindítás volt.
Akksi be, minden oké, csak az a pár fok nem jött délután, így inkább autóztam.
Te gyógyulsz ?
Jó éjt.
Szerintem nem fogsz olyan magyar oldalt találni! :( Próbálkozz a ceglédi "Profimotor"-nál. Hátha!
Sziasztok!
Köszönöm szépen a jókívánságokat, és a bíztató szavakat.
Én is nagyon bízom benne, hogy nyárra ismét együtt tudok gurulni Veletek!
Addig is, Ti is nagyon vigyázzatok magatokra!
Szia, Gyulus !
A szezon kezdetére már el is felejted .
Jobbulást !
Basszus Gyulus szomorúan olvasom ,hogy jártál .Jobbulást kívánok ! Remélem még azért fogsz motorozni.
Szia Lajos!
Köszönöm, valószínűleg igazad van. A következő olalcsere így fog történni. Vagy legalább is remélem....
Sajnos egyik reggel egy gerinc sérves idegbecsípődésre ébredtem a nyakamban. Nagyon képlékeny, hogy nyeregbe tudok-e szállni.....
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/xv_1100/yamaha_xv_1100_virago-16702001