Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Kicsit hűvös az idő, én ezt a hétvégét kihagyom, amúgy is sok munkámmal el vagyok maradva.
Talán a hónap közepén.
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek és akik tehetik annak jó gurulást. Széles utat.
Én jelen vagyok de még nem üzemeltem be a gépet. Most először úgy raktam el, hogy benzintank szárazra kiengedve. Karbiból kijáratva. Talán ezen a hétvégén előkapom!
Sziasztok!
Akkor Nektek ez jobban megy!
Majd begyakoroljuk!
Terveztek valamerre gurulást?
7 jött össze, bár volt, amit csak tippeltem :-)
Nekem 10-ből 8 lett jó: a hatodikat simán elrontottam, az utolsót meg egyszerűen nem értem....
https://keresztlabda.hu/2021/0...

Nekem 10-ből 6 jó volt..... bár én nem igazán tapasztaltam ilyen jelzéseket...
Sziasztok!
Örülök, hogy rendben megérkeztetek. Biztos nagyon szuper volt az út, a hosszú kihagyás után...
Köszönöm szépen a jókívánságot!
Igen, szeretnék én is minél előbb nyeregbe szállni.
Szia Gyula a harmadik virago nagyon hiányzott . Remélem hogy minél hamarabb találkozunk . Gyors gyógyulást kívánok.
Bajna-Héreg-Tata-Csákvár-Velence-Alcsút-Bicske-Zsámbék lett a mai útvonal.
Sokan voltak az utakon csoportosan is.
Pár perc és indulunk.
Zsuzsi jön.
Miklós talán egyedül.
Jóóóóóóó reggelt!
Azért én biztos vagyok benne, hogy ki fogsz "szorítani" egy-egy hétvégét...... Majd én rábeszéllek, ha nekem is összejön....
Készültök? Gondolom, Zsuzsi is megy. Akkor végül is hányan lesztek? Küldjetek majd képeket, videókat.

Totika: > én még ezt a vasat nem szedtem szét, nem ismerem a belsejét. Én ott keresgélnék, hogy miért száraz a gyertya, miért nem tud szívni üzemanyagot. Ha a karburátor ok, talán a vezérlés????
Akkor május. Nekem is rengeteg munkám lesz a ház körül. Térkövezés, vízvezetéknek árokásás.
Nem sok időm lesz motorozni addig, legfeljebb fél napokat hétvégén.
Anti: > Sajnos legalább még egy hónap. Csak fokozatosan lehet elhagyni. Kérdés, ha már nem szedem, mennyire fog fájni......
Régebbi Viragos fórumosok, merre jártok ?
Halódik a topic , hárman-négyen maradtunk ?
Májusra össze kellene rántani legalább 8-10 márkatársat egy egész napos csavargásra.
Oké, remélem addigra 10 fok fölé megy a hőmérséklet.
Előtte nézz rá a fórumra, remélem semmi váratlan nem jön közbe .

Gyulus, mikor vezethetsz ?
Anti nekem Bajna megfelelő 10 órakor ott vagyok . Már nagyon várom.
Totika!
Utóbbi pár évben semmi gondom nem volt a motorjaimmal, nem kellett még hozzányúlnom olajcserén kívül, ötletem sincs, mi lehet a gond .
Próbáld ezen az oldalon beírni a karburátor szót a keresőbe, 2010 -től sok hozzászólást találsz.
Talán ötletet is.
Miklós !
Ha Tata felé indulunk, akkor megint Bajna lenne célszerű. Ha más útvonal ötleted van, írd.
Nem tudom, 10 körül elég enyhe lesz-e már az idő .
Sziasztok.

1991-es 535-ösöm van. Szabadonfutót cseréltem rajta. Összeraktam és nem indul. Teker, de nem indul. Előtte már csak pörgött. Szikra van, de a gyertyák szárazak. Benzinszivattyú feltölti (berreg), karburátor tele megy, túlfolyón nem folyik ki. Karbit leszedtem, kipucoltam, átfújtam. Tavaly újítottam fel új tömítések, új fúvókák, új membrán. Elfogyott az ötletem. Valakinek van ötlete ? Tél után, szabadonfutó csere előtt még beindult, ha elkapta.
Helo Anti most értem haza elmentem egy broba körre 70km úgy érzem jó a motor .Holnap mikor indulunk és honnan . Már nagyon várom. Sajnálattal olvasom hogy Gyula nem tud jönni.
Ez elsőre nem rossz. Bár Fehérvárt kihagynám, Esztergomba délután csak akkor motorral, ha a hidegfront nem kavar be . Tulajdonképpen majdnem ugyanaz az útvonal, mint legutóbb, de ezzel nincs baj, a környéken nincs is jobb.
Miklós mit szólsz ?
Sziasztok!
De jó lenne menni Veletek! Sajnos még szednem kell azt a gyógyszert, amivel tilos vezetni. Pedig nagyon mennék!!
Mennyit szeretnétek gurulni?
Bajna - Tata > a tónál egy kávé, (31)
Tata - Székesfehérvár > Bory vár, (58)
Székesfehérvár - Zsámbék > Úgy emlékezem, ott van az a cukrászda > sütizés (54)
Zsámbék - Dorog > motoros bolt. /Angyalok/ (24)
Dorog - Esztergom > oltópont (9)
Esztergom - Bajna > vacsora, és pihi....(23)
Ez 199 Km.
Jó utat Nektek, vigyázzatok nagyon magatokra! Lélekben én is megyek Veletek.
Készítsetek képeket, videót.......
Mi legyen holnap ?
Ki jön, ki nem ?
Útvonal ?
Szia !
Nem szeretnék lefagyni a motorról, talán 11 körül. Kérdés, merre ?
Zsuzsinak 4-re Esztergomban kell lennie, oltásra megy.
Gyulus, te még gyógyulsz?