Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem az eddig használatos 95-ös is megette a kisgépekben a gumi,illetve műanyag alkatrészeket,illetve a legelképzelhetetlenebb helyeken lerakódott valami,ami úgy nézett ki mint a műgyanta. Ezért kizárólag 100-as benzint használok gyakorlatilag mindenbe! A fűkaszától a hajó motorig bezárólag!
Szép napot a társaságnak! Van esetleg valami infótok arról, hogy jövőre, ha bevezetik az emelt etanol tartalmú benzineket, az hogy hat az öreg gépeinkre? Az üzemanyag rendszer és a karburátor műanyag és gumi elemei mennyire érzékenyek rá?
Igaz,nem Virago,de már majdnem! :D http://youtu.be/sQEgklEwhSo
Ha kell fordítani it vagyok
Szia,
Nos én nem találtam magyar nyelvűt, csak angolt, abból próbáltuk ki találni a mit és hogyant ...
Na, tegye fel a kezét, aki gurult tegnap !
Szerénységem a múlthéten elkezdte a következő évadra való felkészülést! Nem akkor akarok szerelgetni,amikor már gurulhatok! Még egy tároló állványt kell kerítenem,amin a gép áttelel,nem szeretném oldal támaszon tartani!
Nagy a csend, fiúk....
Remélem legalább gurult még egy szezonzárót valaki.
Nekem összejött kb. 350 km......Bajna-Tata-Kisbér-Zirc-Pápa-Székesfehérvár -Bicske -Bajna.
A vége hűvösre sikerült.......de megérte, gyönyörű az őszi Bakony.
Halihó ! Ha valakit érdekel akkor van nyitott kipszi XV 750 és 1100-ra rozsdamentes anyagból . 1100-on volt 30-at kér érte a tulaj vagy csere is bejöhet a motorral kapcsolatban. tel: 06303268641
Oldaltámasz kapcsoló
Nem tud valaki közép sztendert valahol,valakinek? Nem szeretném oldal sztenderen tartani egész télen! Ha nem találok,kénytelen leszek valami vasból készíteni két tároló állvanyt a Virágomnak!
Igen,igazad van! :) Köszönöm! Nekem még újak az ilyen dolgok!
Pl. az oldaltámasz kapcsolóján széthúzódott a vezeték? Üresjelző kapcsolója? Ilyesmire gondolj.
Szevasztok! Köszönöm a szabadonfutóval kapcsolatos tanácsokat! Felújítottam! Remekül működik! DE! Most viszont,ha sebességbe akarom rakni,azonnal leáll a motor! Mit cseszhettem el???
Nem tettem le csak nosztalgiáztam egyett.
Köszi Gyula! Látom letetted az E cigit!
Jászsági "külőnítmény", itthon!

Mmindenkinek köszönöm a mai napot, különösen azt, hogy vártatok ránk!

A téli motorozás mentes időszakra ami előttünk van, kellemes időtöltést.
Tavasszal folyt. köv!....
Megvolt a mai gurulás jo volt jókat beszélgettünk Bánkon majd szétválva indult mindenki hazafele.
Katana sajnálom ,hogy így alakult a napod anyudnak jobbulást kívánok.
Pár kép a mai brigádrol :
Remélem mindenki épségben hazaért.
Megint elmondhatjuk, hogy többször kellene menni.
Fotót, aki tud rakjon fel.