Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Nekünk ma bringatúra a program, a párom lányáék várnak Agárdon, körbetekerjük a tavat, közben sör, sült hal, jegeskávé :-)
Szép napot mindenkinek !
Sziasztok, jó reggelt!
Mi is rendben hazaértünk. Még elintéztünk egy-két dolgot. Megnéztem a hiradó elejét, és elájultam. Most meg felébredtem.
Nagyon kellemes volt a tegnapi túra, köszönöm. 280 Km. lett nekem a vége. Nagyon megtetszett Motoni 1100-ese, lehet jövőre csere.
Kb. 2 percen múlt, és a lehajtónál Ti is összetalálkoztok. Gyula bevezetett minket a Cinkotai útig, onnan meg már minden sima ügy volt.
Lehet, legurulunk mi is a Rukkel tóhoz. Tóni nincs kedvetek a pároddal Nektek is? Majd reggel megbeszéljük.
Csak pest megye van. Nem volt kamera ,szerintem megúsztam..
Az ott már Heves megye.......matricád csak Pest megyei ? ......vagy Hatvanig nincs kamera ?
Megvagyok. Jól benéztem az utat. Kimenekültem az első kijáratnál és annak a körfogalom után vártalak titeket ahol te meg kimentél a pályára. Gyulusal találkoztam majd együtt hazajöttünk. Szoval nem direkt volt hanem véletlenül.
Jól elfáradtam én is de jó volt.
Remélem, mindenki épségben hazaért.
Az utolsó 40 km már elég fárasztó volt.
Jó pihenést nektek is.
Sziasztok, én is készülődök, de valószínüleg most Gödöllőig pályán megyek.
Én is ott kezdem a napot kb. akkor majd figyelek.
Jó reggelt mindenkinek!
Akkor készülődünk, mi olyan fél 10 körül elszívunk egy cigit a Veres Péter, és Foszlány u-i OMV kútnál.
Köszönöm, hogy gondoltok rám, de ma mi voltunk Hortobágyon a hidi vásárban. Nyolc motor 13 fő (azt hiszem ).
Holnap főzünk egy jó kis csülkös köröm pörköltet itthon. Aztán szombaton újra indítjuk a "Vas" paripát!
Én is ott leszek.
Köszönöm, igen, akkor mi is ott leszünk 10 körül a Mobil Petrol kútnál Gödöllő előtt.
Gyulus neked is jó Gödöllő ?
....és igen, mindig én érek haza utoljára, valóban kissé messzebb vagyok :-)
Mindkettőtöknek szólt a kérdés.
Nem a 10-esen megyek, általában nagyon zsúfolt. Valószínűleg M1 , Bp, Gödöllő
>Én Bajnáról megyek, 10 körül jó bp ?
Konkrét találkozóhely ?<
Elnézést, akkor nem nekem szólt a kérdés. Bocsi.
Mobil petrol akart lenni
A 10-esen jössz majd be? Onnan nem lesz kicsit messze a Mátra?
Gödöllő elótt a mobil perrol küt, ott szoktunk találkozni.10- negyed 11 jó lesz
Energia majd kiderül. Ha befáradok akkor szívás.
Én Bajnáról megyek, 10 körül jó bp ?
Konkrét találkozóhely ?
D. Gyuszi, lesz energiád a holnapi túrára ?
Tormy, Vastomi régen nem jelentkeztek....
Ebadta ?
Mi van velük ?
Igen, jönne velem..
Pároddal jössz, Gyulus ?
Mi mennének mind a két helyre. Mátrába is, (ha felvonszolja magát kettőnkkel a jószág) a Rukkel tó is szuper hely. Lagalább is az volt még vagy 5 évvel ezelőtt.
Nekem az indulás Budapest, Kispest.
Mégse jo minden nap péntek lenne jó . Szombaton megyünk fürdeni a rukkel tóhoz