Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A suzuki drz-ét ezekhez hasonlítani és ajánlani ugye te sem gondoltad komolyan.....
Értem, örulök, hogy találtam v.kit aki mindegyik márkába belekostolt. Errol mi a velemenyed ? https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-z_400_e-11394773
Maximum 3000 EURO a keret.
Én tuti Suzukit vennék. Alul nyomatékosabb mint a korai wr-ek, és sokkal könnyebb alkatrészt találni hozzá. Van aktív fóruma (fb) ahol azonnal válszt kapsz a kérdéseidre.

Látszik, hogy melyik alu. Nem tudom pontosan mikortól gyártják. Talán 2008-09-től 11-ig. Majd 12-től még újabb váz, meg injektor. 15-16-tól pedig ford. hengeres. Lsd fotó. A második képen az enyém van. (eladó ez is)
A ktm jó motor, csak valami mindig beszarik rajta. Van egy 13-as exc500-am. Legutóbb a támasztó esett le útközben. Apróság, de b@*&a meg mindig van valami!!!
Uhh, jó messze vagy! Én Ried im Innkreisnál kihajtottam a pályáról.
Lehet találni kint jó motorokat, csak 4-5000€ körül kell nézelődni. Osztrákban vettem a wr-t és az exc-t is.
A husqi egy te510-es 2006 216órával. Rendszámos, műszakis. 750E ft.
Hello. Szétnézzek a Suzukik között is.
Miből derül ki hogy aluvázas e? melyek azzok a tipusok?
Nezzegettem exc 400 tetszik az a tipus.
Esetleg küldhetsz egy linket a Husqvarnarol.

Jelenleg Regensburg környékén dolgozom nezzegettem itt is, de sokkal drágábbak mint otthol.

Köszönöm a segitséget. Széles utat
Hello.
Keveslem a km-t. Nyugodtan elé tehetsz egy 3-ast. Az enyém 2015-ben lett vásárolva és abban van 3200km. Ebben az évjáratban én drz-ket nézegetnék. (Sokkal könnyebb alkatrészt találni hozzá és jobb is vele motorozni. Volt mindkettőm, tehát tudom)
Ha wr-ben gondolkodsz, akkor próbálj aluvázast venni!
Ktm-ben az exc400-ast keresd.
Anno én egy 2006-os Husqvarna te510-et vettem amit a mai napig nem bántam meg. Bár most már nem használom, ezért eladó.

Ami biztos, hogy nem lesz egyszerű itthon motort venned!!!
A wr-re sokan mondják, hogy nem üzemórás és nem kell benne olajat cserélni.
lori007 Írtam privát üzenetet.
TIszteletem mindenkinek. Mi a velemenyetek a WR 450 F modelrol ? https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_450_f-11117733
Terepmotor vasarlas elott allok, KTM es Yamaha-k tetszenek
Üdv! Yamaha wr125x első teleszkópot keresek. Ha tud valaki, akkor jelezze. Előre is köszönöm.
Üdv. Wr250f re keresek kilóméter órát és gyári ülést!
Sziasztok. Szeretnék egy 125 os mocit amik szimpatikusak:Yamaha dt,xt, wr 125
Cél a megbízható konstrukció és a jó fogyasztás. Melyiket és miért ajánlanátok köszi
Az korrekt! Nem hallottam még utcán motorozó embertől, hogy ilyen sűrűn cserélne olajat. Bár szerintem 1000-1500-nél elég lenne. Sajnos sok olyan emberrel beszéltem, aki 6000-nél cseréli. Sőtt egy kaw klx450 tulaj azt mondta amikor felhívtam, hogy rendszeresen cseréli. Minden szezon elején!!!
Ha kivetted a folytást és utána is normálisan működött a motor, akkor már lehet, hogy átfúvókázták. Csak visszarakták a folytást.
Na mindegy! Majd a szerelő átnézi és akkor lesz a tuti!
Van egy eladó komplett akrapovic rendszerem, ami pont jó a te motorodhoz! Újszerű, karcmentes. Sajnos az enyémre nem passzol.
meglesz :)
600km ként csereltem az olajat :) Folytásnal pedig igen a szűkitőt mondom :)nagyon bevoltak állva a csvarjai alig birtam kiszedni kólába gázolajba áztttam mert a csavarlizitok megbuktakxdd
nem fuvokáztattam át :) karburátorhoz nem nyultam :)
Kérdezd meg a szerelőt, hogy ő mit javasol!
Én levetetném. Főleg, hogy utcán volt használva! A terepen használtak sokkal többet kibírnak. (Sürűbb olajcsere (10-15óra) és légszűrőtakarítás )
Folytáskivétel alatt a kipufogó szűkítőjét érted?Szerinted az előző tulajok nem vették ki?
Mikor kivetted, akkor át kellett fúvókázni?
Sziasztok ! :)
Tanacsotokat szeretnem kerni ! :)
Jovohetvegen viszem a wrf met szerelohoz(szelephezagallitas,karburalas)
A moci 2005 s bontatlan blokkos
Vezermulanc nem csorog es mas hangot sem hallani belole (kuplungja picit csorog az igaz de ezis meglesz nezetve ) 11440 km van benne
3.tulaja vagyok
10030 km nel en vettem ki a gyari folytast belole !!!
Terepen nem ment a gep !
Kerdesem pedig az lenne h leszedessem a hengert h megnezni a dugot es a hajtokart ? Vagy nem szukseges ? :) koszi elore is ! :)
Hello
Nezegetem enis a fiatalabb wr450 eseket
Mennyire megbizhato gepek ?
Gondolom itt az elettartamra :)
Nkm most 2005 s wrf em van :)
11440km el
Bontatlan blokkos
10030,km nel en vettem ki belole a gyari folytast :) !!!!!
Hasonlo elettartamot mar ne varjak az ujabb modellektol ?
Ja en az enyemet csak utcan hasznalom ! :)
Koszi elore is ! :)
Sziasztok!Eladó 1998 WR 400 karburátor hibátlan állapotban.Ár:45000 tel:306244747
Csak rendszámos érdekel.
Üdv.
'14-es wr450-be milyen olaj való gyárilag? Milyen szűrő? Hány óránként kell cserélni az olajat? 10 óránként elég cserélni?
Nem találtam hozzá manualt!?!?
Helló!
Eladó WR-t keresek 426-450. Leginkább 450-et,aluvázast. Ár max 1misi környéke. Képeket e-mailben várok. kifa06@freemail.hu Köszi!
Üdv!

Yamaha WR 426F hez (2001) keresek hűtővédőt illetve haspáncélt :) köszi
Sziasztok! Valaki nemtud service manualt wr 250 1995 öshöz?
Illetve gyertyahézagot?
eladó wr 450 állórész 2004 es
Sziasztok a napokban lettem boldog wr tulaj! Gyári yamaha wr 426 fejidomot keresek! Ha esetleg érdekelne valakit ez a fox 180 új 32-es nadrág akkor megszabadulok tőle 15 ezerért, valamint ez az Ufo plast kézvédő 5 ezerbe és egy Fly csuklós térdvédő 6 ezer ft-ért!
Sziasztok. 2001 wr426f-hez keresek elsö also fékmunka hengert 102 mm luk közép felfogatásal. Vagy tudom más munkahengerel helyetesiteni 300 mm tárcsához. Ha valakinek van elado kérem jeleze
Érdemesebb venni hozzá egy acél szelepszettet ! Pár éve 25000 Ft környéke volt egy szett rugókkal és szelepekkel ! Észre sem fogod venni a különbséget tapasztalatból mondom ! (Titán szelep ami gyárilag van benne 30.000 Ft körül mozog / darab)