Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

Láncszettet cseréltem a paripán . Mindenből gyári számút vettem , 106 szem , 16/44 e-h fogú lánckerék .
Namost cserekor , megnéztem , mivel volt szerelve . 106 szem , 17/45 lánckerekek .

Mit gondoltok mennyire fog változni vagy nemváltozni a menetteljesítmény ? Jöhetnek a tippek , teóriák :)
Eladó dolgok Divihez, akit érdekel: 0620/2500418
Hátsó rugóstag, nagyon szép állapotban, 15 ezer Ft.
Új kuplungbowden, 4eFt.
Légszűrőház 5ezer
Posta 1700ft, utánvétellel
Sziasztok!
Eladó XJ600 Diversion
2003-as, 15.éve van nálam, összesen 18 ezret futott .
Friss műszakival, plusz adok két zsír új gumit rá.
Karcolások akadnak rajta, de gyönyörű, ezüst színű, elegáns gép. Irányár 640 ezer forint.
Xs650spec@gmail.com
Sziasztok, valaki meg tudná mondani a Yamaha XJ400S hátsó kerékagycsapágy méretét? Köszi
Köszönöm!
Ha arrol beszelunk, hogy meleg motornal varosban megallsz egy lampanal es uresben hallod a morgo hangot ami a kuplung behuzasara elhallgat az kuplung kosar hangja. Motorja valogatja elegsoknal van, van ahol egyutt kell elni vele, mert a javitas is idoleges. Mas azonos motorral erdemes osszevetniii
Nem vagyok szaki, de a morgás általában csapágy. A kopogás miatt inkább hajtókarcsapágy, de lehet főtengely csapágy is. De kopogásos jelenséget okozhat részlegesen nyúlt lánc is, bár azt behúzott kuplungnál is hallanád.
sziasztok! van egy 550esem. mostanában alapjáraton kopigó,morgó hang jön belőle. behúzott kuplungnál eltűnik. olvastam pár angol oldalt, de a szakszavakat nem igen értem. tud valaku segíteni?
Nem vagyok szaki, de max a hűtővíz fagy bele, már ha nem léghűtéses. Illetve az aksi ami még nem nagyon szereti a cidrit, azt szokták kivenni vagy csepptöltőre tenni. A többi résznek, ha nem éri a pára vagy egyéb csapadék, nem nagyon kellene tönkre mennie. Mint ahogy az autók is elvannak sokáig a panelházak tövében. Nyilván egy fűtött garázs vagy egy arizónai, sivatagi éghajlat jobban megóvja a rozsdától, de nekünk jó itt a Kárpát-medencében. :-)
Sziasztok! Szerintetek ha egész télen kint áll a motor, ponyva meg fedél alatt ugyan de a hőmérsékletnek teljes mértékben kitéve, az milyen károkat tud okozni a motoron? Több ismerősöm szinte a szabad ég alatt tartja a motort mert nincs más lehetősége, a januári -15°C-ban is, és azt mondják semmi gondot nem okoz ez a motornak. Én télen garázsban tartom a motort, de oda betenni 2 emberes meló, és kivenni onnan is 2 emberes, tehát most tavaly is október elején mikor be lett gyógyítva a garázsba, áprilisban alig bírtuk kiszedni, nem lehet csak úgy mozgatni szabadon a motort. Arra gondoltam, idén kihúznám amíg lehet és csak novemberben raknám el télre. De tartok tőle, hogy a novemberi csípős éjszakai időben és a hajnali párában meg fagyban tönkre fog menni benne valami. Szerintetek?
Hello Hersa!

e-bay. De sok kitartás és némi szerencse is kellett...
laza a generátorlánc ebből eredő hang zavaró lánc nem találni
Én így örültem mikor vezérmű láncot meg tömítéseket cseréltek a motoron . Ugyan nem látszott , de tudtam és éreztem hogy jobb lett a paripa .
Hali! Most hoztam haza a gépet, frissen cserélt láncszettel. Azt akarom megosztani veletek, hogy ez legalább akkora örömet okoz, mint amikor zsír új gumival hozod el
Ezt az egyet találtam , ami nem folytott hanem nyitott , komplett szett ,
https://www.ebay.de/itm/Vergas...
Így van . Amúgy nem voltam rest , visszakerestem én mennyiért vettem az ebay-en . 2016-ban volt 72,50 €
Akkor keres masikat. De kb ennyi az ara.
Nem sajnos ez nem jó az 51J-hez . Ez a Divihez való
ha ez jó akkor 28.000 a 4 db. És kb 10 évig jó.

Egy garnitúra gumi meg 60.000 ezer. És jó 1-2 évig.

https://www.motorosboltroadrid...
Hát amit belinkeltél az marhára nem az XJ-re való , ráadásul használt és egy db 20 € .
Jófogáson is árulnak egy kék bontottat , kérdezz rá hátha ...
Köszönöm, elméletileg találtam 20 EUR alatt is, de még meg kell oldani a szállítást. Keresik németben is...https://bike-teile.de/index.ph... ,lehet, hogy ez is OK...
Lemaradtam egy tökéletes állapotú bontottról. ( a motor alja széttörve, baleset, a többi újszerű..)
picubacsi
Szia !

Pénztárca barát verzió az nincs sajnos .
Nekem is az adott típusom van , én az ebayről rendeltem , de a nagyvas oldalon van : http://www.nagyvas.hu/motoralk...
Olvass vissza par oldalt. Van belunkelve tourmax karalogus meg bolt cim is.
Sziasztok! Most léptem be hozzátok, mivel lett egy xj600 51j motorom. Kellene hozzá 4db szívócsonk. Tudna valaki valamilyen pénztárcabarát ötlettel szolgálni?
Köszönöm.