Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerbusz Gino!
Ebben a témában kérdezd meg a Bielik Zolit! Ö többet tudna mondani!:) Én a fia vagyok.
Sztem a jobb kanyarodás miatt van igy a kerékméret. Talma is ezt magyarázta egy GP alkalmával.
Hogy szuperál a motorod? Nem döl tulságosan előre?
Üdvözletem!
ő az eladó:
Szeva nekem van egy xj900 diversion alkatresznek olasz papirral.igaz ekerek es telo serűlt fix 200eft erd:30 60645 80
Sziasztok! Yamaha XJR 400-ról mi a véleményetek? Van valami típushibája, mire kell figyelni vásárláskor? Ez is belpiacos motor? Az xjr-el vagy egy fzr-el járnék jobban ? Igazából mind két stílus tetszik, szóval ezért nehéz a döntés. Előre is kösz a segítséget!
Van két eladó XJ 600. Ha valakit érdekel, 06205849086-os számon érdeklődhet. Több infó az apróban, a motoroknál.
Sziasztok!

Valaki tudja a "miért"-jét annak, hogy a hátsó kerék miért 18"-os az első pedig 17" ?
A motorok nagy többségénél az első kerék a nagyobb.
Nekem 5 évig volt XJ600-as, imádtam, remek kis motor az. Egyszerű de NAGYSZERŰ!!!!!
Szia Athos!

Én első motornak xj600-at vettem és nem bántam meg. Három éve használom várásban és városon kívül egyaránt és szerintem megálja a helyet.
Üdv
pisti
Szia Zsozso!

Ha érdekel a dolog akkor dobj egy mailt a kobold@c2.hu cimre.
Üdv
Pisti
mennyi az xj600???
mennyi???
Városi használatra is jó a gép. Könnyű lavírozni a kocsik között, a keskeny felépítése miatt. Igaz csak lég és olaj hűtésű, de dugóban úgy sem ácsorog az ember egy motorral!
Ja, és városi használatra is alkalmas, vagyí inkább túramotor?
Thanks
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy XJ600 teljesen kezdőnek milyen ajánlat?
Súlyát könnyen meg lehet szokni? Jól kezelhető? Várnák véleményeket... Robogó után nem erős kicsit?
Sziasztok!
Érdekel valakit egy 94-es xj600s?
Hello,
Egy kedves autós kollega elütött. Én szerencsésen túléltem, de az xj 600 diversion-t totálkárosra csapta . Nem tudja valaki, hogy hol lehet alkatrészeket olcsón beszerezni? Első teló, féktárcsa, felni, spoiler, kipuffogó stb.
Esetleg komplett bontásra szánt vas is érdekel.
50le körűl van nem?A 400as.Nincs vmi hasonló moci vmelyik haverodnak eladó?200ért?
A 400-as gyenge nagyon. A 600-as sem egy erőgép, de a városban elég az ereje.
nekem is tetszik...csak nekem 400-asba kéne!
hol veszed?Nekem nem tudnál vmit 200eft körül?mmhh?
300.
mennyiért veszed?
Igen. Most készül. Kicsit törött volt szegény.
Ilyen mocid van? v mi?