Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
A karburátorhoz mebrán sorod van vagy más?
Ha mebrán és xjr 400-ashoz való érdekelne
A 06209745809 elérsz.
Sziasztok,
Vettem egy gyünyörű xjr 400-ast és sürgösen keresek hozzá karburátor mebránt akinek van vagy tudja hol lehet olcsón beszerezni az kérem keressen a következö telefon számon 06209745809
Szia! Küldök képeket. Vagy a tankról kellene?
Sziasztok!
Van, aki már szedte le a tankot, és arról leszedett/szétszedett állapotban csinált képeket?
Egy nagy takarítást szeretnék csinálni, ehhez kérném a segítségeteket.
Előre is köszi :)
Mostanság így áll a vas, remélem két héten bekerül a blokk a helyére.
Sziasztok a 400 as 98 asnak nem tudjavalaki a teleszkópszár szimering méreteit
Csuklófüggő, nálam 6 liter körül, utassal is, egyedül is. Ha nagyon óvatoskodsz, 5,5 környékére is levihető, a legtöbb nekem 7,5 liter volt, a karbis verzióval.
Szia!

Egy személlyel az 1300-as fogyasztása hogyan alakul?
Sziasztok, ismerős? Az enyémen teljesen szét szakadt és azt vettem észre borsos ára van, de sikerült szerezni egy újat!
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy 98-as 400 ashoz nincs-e valakinek farokidomja meg a blokkon a két kis deknije. Az egyik a gyújtás felől van a másik oldalon nemtudom mi van..
Sziasztok
Bontásból megmaradt 1200 alkatrészek eladók ha valakit érdekel,
-müszerfal müanyagok
-első teleszkópok
-első féknyergek
Szia. már beszereztem ezt-azt, de persze nyitott vagyok mindenre amitől szépülhet a motor :-) Célszerűbb lenne ha mailt írnál.
bocvald (kukac) gmail (pont) com
köszi.
Szevasz Bocvald! Ez még aktuális részedről?

Üdv: Laja
2,4 l olaj megy bele. 2 l a minimum, 2,8 l a maximum szint. 10w-40-től 20w-50-ig tehetsz bele bármit. Én 20w-50-et raktam bele, mivel nagy hangja van kuplungnak, de nem sokat csökkent a zaj (de az én 400-asom 1994-es, öreg ). Mondjuk, ha hidegben is hajtod, akkor 10-es, ha inkább forró nyáron akkor 20-as. Mivel az olajszűrő más típussal is azonos, így nekem polcról adtak motoros boltban.
Hello mindenki . segitséget szeretnék kérni van egy yamaha xjr 400 as motorom és nem tudom mennyi olaj kell bele és hogy milyen .+ milyen olajszűrőt vegyek bele ? (2000 res évjárat )
Lupus, nem látom jól a képeken de a láncvezető gumi szerintem olyan mint az FJ-n. Akkor viszont lesz mert megyek bontóba a héten. Valamelyik nap leugrok hozzád a gariba aztán megsasolom.

Szia Maxwell, ne haragudj nem találom a mail címed léci írj egy üzenetet és megbeszéljük, ez az enyém: lupuslex@freemail.hu
xjr1200 eladó. 250,000Ft. Csendes füstmentes motor.
Szia lupus. Engem lehet, hogy érdekelne. Írj mail-t legy szives ha még aktuális. A címem elvileg már megvan nálad. Ha mégsem, akkor majd küldöm. Köszi!
Hello nekem nagyon kéne most vettem egy szép 400 ast :D
j.alex16@freemail.hu
Hello most vettem egy XJR 400 ast és nagyon jó ugyhogy nem hagyom kihalni :D
Hello mindenki

Nemrég büszke gazdája lettem egy 2000 Yamaha XJR 400-as gépnek,
bármilyen jó tanácsot és tapasztalatot meghalgatok amit tudni kell eröl a tipusról , a válaszokat előre is köszönöm .
Sziasztok, Eladó egy 1200-es gyári, ülés huzat vagy egyben az üléssel!