Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, ha valakit érdekel eladnám teljesen új hátsó sárvédőt sohasem volt használva, xjr 1300, 1200 is tökéletesen jó.
Keresnék 2008-as évjáratú Xjr1300-ra sportkipufogót összekötő csővel vagy csak összekötő csövet (aztán ahhoz néznék majd sportdobot). Ha esetleg van valakinek elfekvőben jelezze már legyen szíves a baloghlaszlo1980@gmail.com címre vagy a 20/5897360-as számra. Köszönöm.
Sziasztok, Xjr 1200ra való új bukócső eladó.
Sziasztok

Keresek megkímélt állapotú (E jellel ellátott db killeres) sportkipufogót Xjr1300 2009-es évjárathoz. Replika dobok nem érdekelnek. Cserébe esetleg 54-es Suomy egyrészes supermoto ruhát tudok adni kis sérüléssel. Az esetleges ajánlatokat képpel a baloghlaszlo1980@gmail.com címre várom.
Üdv. Sikerült feltenni a nyitott dobokat. Jánoshalmán csinálta egy Zeno becenevű, nagyon korrekt koma, csak ajánlani tudom. Nagyon jo lett a hangja es nekem is megtetszett a hexagonal, imádom.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok. Lenne egy megkímélt,szép állapotú 2008-as Honda vt750 shadow motorom amit cserélnék szintén hasonlóan megkímélt xjr1300-ra mivel az ilyen nagyobb vasak érdekelnének. Ha esetleg valakinek az ismerősi körében lenne ilyen csere lehetőség örülnék ha megosztaná velem. A segítséget előre is köszönöm.
Sziasztok !
Yamaha XJR 1300-ra lenne egy pár Bodis GP 1 kipufogóm, összekötőkkel, tartozékaival 120.000 Ft-ért
06704539571
Sziasztok!
Egy ´97-es XJR 400-as boldog tulajdonosa vagyok, viszont nincs gyári dobom hozzá. Müszakis lesz, milyen testvérmodell van aminek gyári dobja jó lehet rá? Más ötlet? KÖszi elöre is
Régebben utánanéztem. 2002 után hosszabbak (és sokkal drágábbak)., valamint a belső átmérője kisebb .Az olcsóbb, 2002 -előttit fel lehet rá rakni, de a légszűrő-karbi közé is kell egy toldó, amit szintén lehet kapni. Ezzel a módszerrel személy szerint mondjuk nem kísérleteznék a belső átmérő miatt.

Bussa, sajna még nem jutottam a szelepállításhoz :(
Ez jó kérdés, 1300-on már láttam 1200-es csonkot, de ha jól gondolom külömbség a belső átmérő és a kis vákum pipa elhelyezkedése vagy szöge között van. Volt nálam olyan FJ 1100- 1200-es amin xjr csonkok voltak és olyan is volt aki XJR-re FJ szívócsonkot tett fel. Csak megjegyzem én rengeteg FJ alkatrész vettem mert teljesen egyformák viszont fele áráért megkaptam mint XJR-hez.
Valaki tudja esetleg, hogy mi a különbség a szívócsonkok között, az XJR 1300 különböző évjáratainál? 2006-ig persze, mivel az injektoros szívócsonkjai teljesen másak.
Szia! Ebay-en 3-4000 Ft ahogy nézem (xjr 400 intake rubber). Érdekes, hogy a 2004 utáni XJR 1300-hoz pedig lehetetlen találni 70 000 Ft alatt...
Sziasztok! Egy XJR400 ast építünk át, és a szívócsonkjai kukák. Tud valaki kontaktot ajánlani, mert nem egy egyszerű belpiacos vashoz ilyet találni.

Köszi szépen!
Üdv:
Zsolti
XJR 1200- gyári kormányt keresek!Ha valakinek van elfekvőben! 06 70 9788482 Legjobb lenne ha Sms-t írnátok!
Pityi, beszéljük meg szóban ha kérhetlek, ezen a számon elérsz 20 988 55 86, köszi.
Szia Lupos ! Igen érdekel mennyiért adod ?
szevasz. a futómúbeállítás topikban olvass vissza ott többen is foglalkoznak a témával
Szia Lupus!

Köszi a választ! Időközben beszélgettünk Bussa-val, találkozunk valamikor, és kölcsönadja a saját példányát. Megpróbálom akkor lemásolni, bár mint Bussa is mondta, elég pontosan kell dolgozni, hogy jó legyen.
Szia Pityi, bevallom elbénáztam az üzenetet mert SZAMOSATI-nak írtam a szeleplenyomóval kapcsolatban, de neked viszont azt tudom ajánlani,hogy van egy pár gyári telóm egész szép állapotban ha érdekel.
Szia én erre gondoltam !
Szia, nem tudom ugyanarra gondolunk-e de én csináltam magamnak arról a mintáról amit az ebay-n találtam. Te is arra gondoltál? mert ha igen kb 2 óra alatt meg lehet csinálni, én biztatlak rá.
Üdv mindenkinek ! Valaki nem tudja hogy ki újìt hàtsó teleszkopot xjr 1300
Elöre is köszi
Sziasztok!
Időszerűvé vált 2004-es XJR-1300-as motorom szelepállítása. Tudnátok segíteni 04110 számú szeleprugó összenyomó szerszámmal kapcsolatban? A méretére lennék kíváncsi, ugyanis nem szívesen adnék ki egy apró vasdarabért minimum 17 000 Ft-ot, főleg, ha pár perc alatt legyártható.(persze más megoldás is érdekel :)
Szia, üdv a csapatban, nekem is nyitott van és a régin is az volt, az akusztikát és az erőt semmi sem pótolja én megértem hogy azt szeretnél, nézz szét többen is csinálnak kipukat, találd ki milyen formát szeretnél és persze a hangot is és le tudod szűkíteni, ki milyen fajtát készít. Nekem a hegszagonál régi vágyam volt de bejött megérte, deee volt egyedi kérésem a készítésnél és úgy gyártották le. Ha sikerül tegyél ám fel képet !!!!