Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megkérdezhetem, hogy a tárcsát hol gyártattad ?
Esetleg valaki más csináltatott már fék tárcsát ?
Heló
Szerintem lètezik, a raecing dazáron nèzb meg 4-5 ezer forint plusz posta kölcsèg.
Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 2005-ös Yamaha xt 125 x hez létezik e gázgyorsító ha igen esetleg mennyiért, hol? Köszönöm!
Megvan , ez volt a hiba , köszönöm.
Esetleg az alapjáratot hol lehet állítani ?
Nem hinném hogy kicserélték, de egy kép jöhetne, az a biztos. Ha esetleg nem ismerted eddig, lehet csak ez a gond: Szedd le az ülést és kösd le az akkumulátor sarukat vár egy pár másodpercet, majd csatlakoztasd újra. Ekkor add rá a gyújtást és villogni fog a kijelzőn hogy "endr" vagy "mtrd" amikor az "endr" felirat látszik gyorsan nyomd meg a kijelzőhöz tartozó kék gombot.
Első féktárcsa cikkszámot tudsz esetleg mondani ? Vagy méretet ? Nekem elöl ugyanolyan mintájú a tárcsa, mint hátul, ezért hihetetlen nagyot csal a km óra. R a motor de szerintem az X nek a dupla dugattyús féknyerge van fennt. Mert az R nek csak egy dugattyúsnak kellene lennie.
Sikerült a biznisz itt a kis yamaha :)
Kérdésem lenne, az olajat hogy lehet kinullázni a műszerfalon ?
Illetve az alapjáratot melyik csavarral állítom ?
Köszi előre is :)
Gondolkoztan az A2 kategorián,, de 21 éves vagyok 3 év múlva csinalom a korlátlant, addig nekem egy ilyen kis fogyasztású szöcske elég lenne :). Most csak p3nz kidobás lenne részemről még egy kategória .
Én a helyedben egy DRZ-re mennék rá inkább A2-jogsival.
Okes , köszi, igazábol ha 80 az se nagy baj, végülis a túrázás lényege maga az utazás. Inkább egy ilyen moci mint egy cbr 125, ha veletlen kap egy kis föld utat, nem.ilyed meg tőle :)
Hali! Személy szerint nekem nincs sok tapasztalatom a kétszemélyes utazásról, max városon beül fordult elő. Véleményem szerint sík terepen tartható a tempó, nem csuma gázon, de egy kis szél vagy lejtőnél már visszafogja, meg sok idő amíg eléritek a 90-es tempót.
Szia, tervezek egy XT 125 R motorkerékpárt venni. Olyan kérdésem lenne, hogy 2 személlyel ( barátnőm 55kg jómagam 75 kg ) lehet e 90es tempóval szépen motorozni, anélkül, hogy nagyon erőltetni kellene a gépet. Vagyis nem csutka gázra gondoltam.
előre is köszi :)
Szia
Attol függ menyi km van a motoroba ,ès mijen gyakran használob.A tulfojon nem szabad denzinnek megjelenni,ha szerencsèb van csak a denzincsapot kall lecserèlni de az is nagyon drága ès csak ujat javaslok.ez az elsö lèpès.ès a csere során adodhatnak más problèmák is ha magadnak szereled.mindenkèp szakszervizt javaslok.24700ft a csap ès 7500 a munkabij körüdelül.
szia
ne gondolkodj rajta van egy jó álapotú nekem
Küszködtem vele én is.
Én annyit csináltam, hogy szétszedtem a karbit és kitisztítottam.
Fúvókát pumpával átnyomattam vissza az egész.
Megoldódott a probléma.
A biztonság kedvéér beiktattam egy ilyet is.
Sziasztok! Eladó a kis 125-ös Dt-m.
Üdv!
Szeretnélek megkérni hogyha megvan még a rossz muszerfalad készíts pár képeta nyáklaprol ha lehetseges es küld el nekem légyszíves! Fontos lenne egy javitashoz!
Köszönöm
Üdv !

Hol eheti meg a motor az olajat ? Mi lehet a baja ? Alig maradt benne olaj és a nyár elején lett lecserélve :(

Illetve, valaki megtudja nekem mondani hogy mekkora kerékcsapágy kell előre-hátra ?

Köszönöm
Sziasztok!
10-15 km/h-ás tempóval első féket berántva kicsúszott a motor és eldőltem vele.. A tempó ellenére keletkeztek hibák a motoron rendesen, kb 70-80 ezres a kár:((
Esetleg tudtok-e ajánlani egy jó motorszervízt, ahol nem nyúlják le nagyon az embert? Ha elviszem egy szervízbe, ott a kár felméréséért is kérnek el pénzt?
Köszönöm előre is.
Eddig csak 50 es gépeim voltak, szóval annál valószínű erősebb lesz. elég keveset találni neten eladót, nehéz lesz kifogni vmi jót ha úgy alakul.köszi nagyon a hozzászólásaid!
A fogyasztására nincs panasz, 5-6e km-enként olajcsere, plusz a kopó alkatrészek. Mint írtam is, ez egy városi gép, ott lehet kihasználni a rugalmasságát, elég keskeny, fordulékony, könnyű vele lavírozni a kocsik közt, kilőni a zöldnél, hirtelen megállni. Parkolóban lehet vele játszadozni, kitapasztalni a határait, kerekezés is lehetséges vele, de el kell fogadni a kompromisszumokat vele kapcsolatban. A mostani papucsokkal nekem hajlamos a megcsúszásra, más típusokkal nincs tapasztalat de abszolút lehet érezni a gépet. Ha kisebb motorról ülsz rá, akkor biztos nagy változást jelent majd, egy ideig, ez ember függő kinek meddig. Én jövőre tervezem lecserélni, nem bántam meg a választást. Ha már lett volna nagyobb motorom, biztos nem lett volna nagy durranás számomra, hamar cserés lenne.
köszönöm a választ!
korrekt leírás! :) Első sorban közlekedési eszközként kellene, azok alapján, amiket írtál, megfelelő választás volna. A fogyasztás nagyon lényeges, meg szerintem az erővel sem volna nagy gond.Azért a városban élvezetes vele a motorozás?Esetleg üres parkolóban egy kis döntögetés, kanyargós kis forgalmú utakon motorozás?Ezek képesek kis élményt nyújtani néha napján egy ilyen géppel?
Üdv! A tempódat sok minden befolyásolja. Útviszonyok, szél, csomagok, utas. Saját tapasztalatom alapján alkalmas városon kívüli közlekedésre, de ez inkább városi motor, ott lehet kihasználni az előnyeit. 90 tartható vele, bár a notórius gyorshajtók, sietősek előzgetnek még 120-nál is, kb ez a vége. Fogyasztása 3 alatt tartható könnyedén. Ja, előzést viszont felejtsd el, 70-80-tól alig gyorsul, ez alatt még lehet próbálkozni. Lehet vele túrázni, pihenőket közbeiktatva. Összességében jó kis gép, kategórián belül talán a legjobb, de ki lehet nőni.
Sziasztok!
Gondolkozom egy xt 125x vásárlásán, esetleg más 125-ös,4t-n.Melóba járnék vele és a városban használnám.Azt akarom kérdezni h mennyire lehet ezekkel tartani a tempót?Fő úton a 90 -es tempó azért tartható biztosan?Előzés?stb...Esetleg kisebb (max 200 km-es) kirándulásokra alkalmas?
Sziasztok a következő problémával fordulok a forum közösségéhez. Van egy 2005-os yamaha xt125x-em a következő a problémám. A motor leállítása után a túlfolyón benzin csöpögés jelentkezik minimális mennyiség. Mi lehet a hibajelenség oka? A segítségeteket előre is köszönöm.