Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bende Sándort keresd meg ő készíti a Bendorf nevű kipufogókat. Nekem is ilyen van 40.ekm futott, és kutya baja... Bende Sándor szolnok 06702564090 neten ezt találtam nem tudom él e még ez a szám...
Rd 32-05 hibakód jelenik meg a műszerfalon?
Sikerült megszerezni a kábel kiosztást, közkinccsé teszem, hátha valakinek szüksége lesz rá.
Az én problémám viszont még nyitott: közvetlen akkumulátorra kötéssel szerintetek ki lehet próbálni, hogy a kijelző egyébként működik-e, hátha mégsem kábelhibáról van szó?

Üdv,
Sziasztok!

Nálam is előállít a hiba (nem világít a műszerfal) és hiába kaptam szét a kábelezést, nem sikerült megtalálni az okot. Megtudja mondani valaki, hogy mi a műszerfal (kijelző) csatlakozójának a kábelkiosztása, avagy akinek már sikerült megoldania, hogy melyik kábelt kellett forrasztani, javítani?
Köszönöm és üdv,
István
Sziasztok!

Nálam is előállt az a hiba, hogy a kijelzőn semmit sem jelenik meg, csak oldal az üresjárati, illetve beindítás után a tompított fényszóró lámpája. Sikerült széttúrnom a kábelezést, de még mindig nem találom a hibát. Tudja valaki a kábel kiosztást, hogy melyik-melyik, vagy akinek sikerült már megoldást találnia (pl. neked), meg tudja mondani, hogy melyik kábelt kellett forrasztani, cserélni?

Köszönöm és üdv,
István
Üdv.Sziasztok.
Kis segítséget szeretnék kérni olyan XT125 tulajtól aki ismeri a motor belsejét is.Szeretnék venni újra egy ilyen kismocit.Igen volt pár éve egy X-es 125-öm de a KTM mellett keveset futott.Nos a kiszemelt motornak a 2-ik sebesség fogaskerekéből letört egy darab ami ki lett cserélve.Kérdésem az hogy ilyenkor ha nem visz semmit a letört darab akkor csak a 2-es fogaskereket kell cserélni vagy illendő az ellendarabot is cserélni?Ugye mivel valamilyen szinten kopott a fogaskerék így az új fogaskerék jobban koptatná a bejáródott darabot.Jóltudom e vagy sem?Köszönöm a felvillanyozást.
Sziasztok!
2005ös XT125R-re szeretnék kipufogó dobot venni, nem aranyárban, várom az ajánlatokat.
Vagy ha esetleg tudtok hivatalos gyártót, aki készít erre a típusra, azt is megköszönném )
Aprilia Rs 125 2008 felújítva, csere èrdekel xt re.
Sziasztok!
Eladó sorba került szeretett XT-m. Sok örömteli pillanatot köszönhetek neki. A motor gondos gazdáját keresi az alábbi linkek valamelyikén:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xt_125_x-10195040
http://www.kepesmotor.hu/yamaha-supermoto/p1645667

Videó és kipufogó hang:
http://youtu.be/xvfsJ4tGm4c
Sziasztok
Keresek gyári rendszámtartót és lámpát van valakinek itt esetleg?
Van, bár érdekes módon a régi gyertyán határozottabb (de van). Kompresszió is van (a gyertyát kiszedve rendesen szuszog, ill. szívja az ujjam).
Szikra?
Sziasztok!
Tavaszi első üzembe helyezésnél az alábbi problémám akadt: pár perces próbálkozás után (indító+berugókar) beindult a motor, mentem is vele kb. 10 km-et, majd egy rövid (kb. 1-2 perces) alapjáraton történő magára hagyás után megállt és azóta nem indul be. Az aksi új és fel van töltve, karburátor ki lett tisztítva, gyertyacsere is volt. A tank alján a csap pumpálja a benzint (az úszóház is tele volt szétszedéskor).
Van valakinek ötlete, hogy mit érdemes megnézni?
Üdv,
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni!
Digitális km jeladóra lenne szügségem 2005 ös xt125 x hez! A Yamahánál 40 ezer..igy hát maradt a bontott.. ha esetleg tud valaki vagy van valakinek elfekvőbe az kérem szóljon! Minden opció érdekel! Előre is köszi!
Sziasztok.
Hosszabb útat szeretnék megtenni az XT125-tel és több cuccot szeretnék magammal vinni mint 1 hátizsák. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e olyan csomagtartót szerezni rá, amire rá lehet akasztani/csatolni/hegeszteni egy sporttáskát vagy hengertáskát, amiben úgy 4-5 napnyi ruházat elfér. Ha valaki tudna ilyet, akkor egy link sokat segítene, hogy hol találnám meg.
Minden választ előre is köszönök.
Sziasztok.
Tudna valaki segíteni h honnan tudnek szerezni rendszámtábla vilagitas burkolatott vagy valakinek akad elfekvoben ?
Nincs mit :)
Jófogá. Hu itt nézz körül itt mindig akad pár jó vas is.
Hello.
Sikerult :D meg egyszer koszonom .
Csaó!
1. vagy csomva tartod a MODE gombot (kék hátul), másik kézzel gyújtás rá, addig tartod amig ki nem irja hogy OIL 5999
2.ráadod a gyújtást egyből lenyomod a MODE gombot, tartod megint végig.
Ezek közül kéne lennie valamelyiknek, szerintem az első.
Próbálkozz. Bajt nem tudsz csinálni. Max átvált fordulat mérésről akku feszültség mérésére, de vissza állítható.
Koszonom a valaszt @Kolorinc megprobaltam parszor de nem akarja visszaporgetni mi lehet a baj ?
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni Xt125R vásárlásában! Próbáltam végig olvasni a fórumot az elmúlt napokban / ez kb pár évre visszamenőleg sikerült is/ és arra jutottam, hogy nekem ez a típus KELL! :) A problémám a jelenlegi kínálattal és választékkal van ami mondhatni nincs!
Az ismert hirdetési portálokon max. kettőt találtam. Mondanátok véleményt mint szakértők ha szépen megköszönném?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xt_125_r_supermoto-9681066

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=231158

Esetleg ha van köztetek aki eladáson gondolkozik kérem ne tartsa magában! :)
MODE gombot tartsd nyomva, úgy add rá a gyújtást. Úgy emlékszem így ment...... (gondolkodó smiley)
Sziasztok .yamaha xt125 xem ben olajcsere volt es a muszerfalon a regi olajcsere km van hogy lehet visszaporgetni?
Eladók az alábbiak!
Heidenau M/C 68T 120/90-17 70%-os 3 ezer
Michelin Anakee 120/90-17 70%-os 4 ezer
Michelin Anakee 90/90-21 95%-os 4 ezer!
Az árak fixek! Postázni tudok!