Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Tud valaki XT 600 -as indítható blokkot? Motorcseréhez kellene. Köszönöm.
Hány kiló ez a talicska , h így dobálja a pali? 189et olvastam róla, de itt nem néz ki olyan ólompillangónak.
Sziasztok!
XT660Z-hez keresek kerékszettet (aszfaltra).
biztonságos vezető
http://youtu.be/t6_ddEvJXk4
finomabb csiszoló vászon (smirgli papir) mást nemtudsz vele kezdeni ez sosem lessz szivárványos mont a soros motoron igy kell elfogadni.
Üdv. 660X-hez keresek hàtsó jobb oldali làbtartó konzolt és plexit mert az enyém elég karcos.Köszi
Ez lemaradt...
Heló! Hogy udom eltüntetni ezt a korrózió szerű valamit a kipufogóról? Találtam valami gumi tömítést a a légszűrő mellé beesve az honnan jöhetett?
Elado xt 600 rendszamos!
Nagyon jo aron!!!!
Erdeklodni.: sz_bence26@hotmail.com
Tehát akkor nem nagyon érdemes...
az üveg ragaszto is megfogja . és használják is chopper hátso keréknél . küllös felni 300as gumival
erre(is) találták ki a tublist
rálehet szerelni . csak lefog ereszteni a küllő csavaroknál
Sziasztok úgy tudom gyárilag tömlővel vannak szerelve az XT gumijai akkor én most rakathatok rá tömlő nélküli gumit (Continental Twinduro) vagy hogy van ez?
Raktam fel egy videót ide sportmotorra, olyan kérésem van, hogy nézzetek már rá, a blokk hangjával van problémám, szerintem nem túl egészséges. Állítottam rajta szelephézagot de nem lett jobb.
Köszönöm szépen!
cseréld le a kipufogót . a két gyáti dob van vagy 10kg
alu nyitott dob
5w40 a lehető legjobb megoldás . én már évek óta ezt nyomatom bele
a nagy motorblokk öntvény, és a váz olajtartálya miatt ,nagyon sokál éri el az olaj az üzemi hömérsékletet
2005 utáni, xt660r gyári 180kg-jához képest mennyit lehet könnyíteni ,hogy alkalmasabb legyen endurozni?
10w50 nem hétköznapi igénybevételnek van kitalálva, a 10w50 annyival jobb, hogy nem higul fel olyan könnyen nagy igénybevételkor.
De mivel a tied vízhűtéses, és közel sem forog annyit mint egy sportmotor, így felesleges bele a 10w50-en.
Szerintem a legjobb választás a MOTUL 5100 10w40
Azt mondta az előző tulaj hogy ő 10w50-et rakott bele motulból. Gondolom nem nagyon kéne váltogatni nem igaz? A 10w40 jobb lenne?
10w40 kell bele, legjobb a MOTUL, de a repsol is jó.
Hali! Ti milyen olajat használtok az XT660-ba ?
Sziasztok! Eladó 660r-t keresek reális áron.
Ha valakit érdekel,van egy 2005-ös 660R komplett hengerfejem.Hibátlan.