Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.youtube.com/watch?v...

1:57-től kezdődő akció végén a szivaros még kalapáccsal bökdösi a másikat
Később is látni a háttérbe a kalapácsosat arcoskodni
Egyre biztosabb a pénteki vásárlás skacok! Levi, megbeszéljük!
szerzel csövet van csőhajlítóm vagyis apunak de nem tudom mekkora csövet lehet belerakni, meg nem tudok hegeszteni rá kampót
Nem is lőttem nagyon alá
Attól függ kinél.
Haverod a csőhajlító vagy nem....stb stb.
A készítési árakhoz tényleg lövésem sincs. Hasonlót se csináltattam.
És ha csináltatom?
Passz fingom sincs, hülyeséget meg nem akarok mondani.
Én az X3-at vettem ( használtan) dobok+ összekötőcsövek meg bilincsekkel 80 pénzért.
De ha gyárit veszel és nem csináltatod olyan 30-körül megáll a kettő.
Á, értem, köszi a helpet. Szerinted mennyiért lehet ilyet csináltatni?
Egyébként tényleg szexes a lábad!
Pedig direkt nektek húztam le
legközelebb húzz egy zoknit legyél szives
Ez má nincs meg
Ja lemaradt az, hogy könyök van rajta a blokk aljának közepéig megy és ott kell egy bilincsel az összekötőt ráfogatni.
szal nem a hengertől/leömlőtől kell közvetlenül a dobig szerelni.

Na ezen a képen látszik is hol van a bilincs.
Könyök van rajta.
Dani ezt vegyed megfele
Na amit a képen látsz az egy Leovince X3 sportdob összekötőcsővel.
Ez kell neked!
Hát ez valami iszonyatronda. DE ha már itt tartunk. Amit venni fogok, azon a gyári dob van fent, viszont nekem van otthon 2 dobom, amit rá tudnék rakni, csak nem tudom, mi az amit gyártatni kell. Valami összekötő cső kell elvileg, de.. nemértem hogyan van, közelről még nem elemeztem le ezt a részét. Könyök is kell új?
Számomra is csak ez a fontos, hogy bírja a magyar utakat, plusz ne legyen olyan hatalmas a szervízigénye. Úgyis csak egy új "lépcsőfok" a motoros karrieremben, lesz még ennél feljebb is.
1 hét is hozom!
1 dobos verzió
Kicsit karcsú vele de -10 kiló az biztos
Én max nosztalgiázni tudok itt,660XT m volt amit nagyon csíptem,amikor keresgettem akkor egy kereskedésben állt egy Leo Vinci kéményekkel,sajna már le volt foglalózva,de a srác volt olyan jó fej hogy beindította...össze is futott a nyál a számban! :D
Jó gép a magyar utakra,nem egy KTM vagy Husa,de cserében csak olajat,szűrőket kell cserélgetni..
Na ezt hogy lehet összehozni?

Kissé untam, hogy munkába menet meg jövet szinte mindig volt aki kiakart nyírni az úton a verdájával

Te ottani vagy?
Maradtá'vóna...
Pesten laktam vagy 4 évig
Tavaly jöttem haza Borsodba
Te Atmosz! Te hol laksz? :D Nem vagy véletlen Pest-közeli?