Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

... XT-vel kapcsolatosan már mondtam a szempontokat. Ezen pl R-es idom van, aztán X-es a motor. Hogynéz már ki..
Már kezdek elgondolkodni a KTMen. :D .. az a baj vele h kwban több mint 35.. :( Necc a rendőr miatt, bár félévet csak kihúznék vele.. Ha lenne jó áron, nem gondolkodnék..
http://www.kepesmotor.hu/yamah... HA igaz amiket ír akkor igaz lehet a 21k km
Jó neked.. Én is mennék már, de eladták előlem a mocit, úgy hogy előtte már minden le volt fixálva. Most várakozom valami normális hirdetésre.
Szevasztok valaki Mátészalkáról jöhetne terepen csapatni
emailem basa25@freemail.hu irj a többit megbeszéljük
Ez csak e fajta szólás mondás kiskondás
Paintba lökd be a saját képed a gépről löksz rá színes karikákat a felnire és látod milyen lesz
Jó lesz az mutat mindegyik rajta
Mit vettem meg a motorhoz, mondd el nekem! Sorold légyszi.
olyan izgalomba vagy mint szódás a lovát! már megvettél mindent a motorhoz, már csak a motor kell :D
hali srácok valaki megtudná mondani honnan tudnék 600as 95ös xthez a tankhoz azt a műanyag borítást ami az üléstől a tank végéig van szerezni, edig sehol nem találtam használt érdekelne
Mi az h nem kell túlizgulni a kérdést, majd "rájön"? .. Fejtsd már ki ezt KÉRLEK.
Dehogy is 1000 alatt nem pöcsölök, mi nekem az 500.
700as kéne bele szerintem 3db 200as és 1 db 100as mindezt a karterba
Még annál is jobb főleg az új 500 blokkjával!
pusztujá el innen a ktm szutykokkal
meg mondjuk ide lehetne tenni a 250 exc-t is.. a 99 es évjáratot fekete karbonnal.. az is ilyen világlegjobbja fun motor..
Nem kell túlizgulni ezt a kérdést, majd rájön
meg kell tanulni motorozni és nem kell bukócső meg olyan motort kell venni (pl KTM) amivel ha elesel nem ér le semmi
Dani amíg felkerül a felnicsíkod én megjárom Erdélyt de lehet Szlovéniát is
Sárga csíkkal kék motor ( igaz nem xt, de yamaha és ha az xt is kap pluszba kék/fehér színt még egy két helyre, akkor hasonló hatást kelt a felnicsík)
Fehér csíkkal kék gép. De az első képen a sárga színű villák sokat dobnak.
Csak, hogy lásd kivel van dolgod Én találtam!
Mármint felnicsíkra gondolsz vagy motor színére?
De a válaszom az, hogy kinek milyen az ízlésvilága
Nekem, hangsúlyozom NEKEM egy kék xt-n a fehér vagy kék esetleg egy neon sárga felnicsík tetszene
A piros olyan halovány és pont hogy a kiemelés funkcióját nem éri el.....de ez az én meglátásom.
Bukócsövet nem tudsz occón vagy bontottan?
Komolyan mondom ez nekem is eszembejutott de nem talaltam egy kepet sem. Szerinted kek szebb vagy piros?
Bikepics-en találsz biztos pl ilyeneket.
660 X-e kék színben, piros felnicsíkkal nincs valakinek? Kíváncsi lennék, hogy néz ki.