Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Tegnap mondja, hogy csöpög az olaja, miután lecserélte és ment vele egy kicsit.
Megnézte és a bal alsó csavartól jobbra felfelé van egy repedés benne.
Hogy most alá ment valami és ráhúzta és azért feszült meg vagy kitudja mi a franc miatt.
Esetleg még Troják úr a csetényi bontós? Ő mindig tud meglepetéseket okozni..

http://www.bakonymotor.com/ind...
Ez Xt 600 ha jól látom.
2004-es xt660R-ről lenne szó.
Azért köszönet
Akinek van olajdekli az szóljon.
Unokatesómnak megrepedt, franc tudja hogyan és miért
( arra gondolok, amikor olajat cserélünk és levesszük azt a kis deklit jobb oldalról, ahová a szűrő megy be)
Vagy hol érdemes venni?
20W40 a gyári előírás. Kicsit vastag mondjuk. 15W40-el járok XT500-al eszi is szépen. :)
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert megakadtam.
Yamaha XT 500E mocim van, kicsit krosszosra butítva.
Eddig gyönyörűen tette a dolgát, de ma nem indult be sajnos. Gyertyát néztem elég csenevész szikrát produkált. (Új gyertya)
A gyújtótrafó előtt bemértem és indítózásra 8V-on indult és leesett 1-2V-ra a feszültség. Megnéztem közvetlen a csatlakozásnál a feszültségszabályzó mögött (fekete dobozka ülés alatt, úgy sejtem az lehet) és ott is ugyanez a helyzet. Ebbe a dobozba indításra 12V stabilan fut bele másik két szálon.

Az lenne a nagy kérdésem, hogy mennyi voltnak kellene bemennie a gyújtótrafóba. Sajnos kevés tapasztalatom van villamosság terén, de félek, hogy talán a fesszabájzó dobozkában van valami bibi?

Köszönöm a segítséget előre is!
Nagyon szépen köszönöm!
Szia.
motoroswebaruhaz.hu
nagyvas.hu
Sziasztok! Mint leendő Yamaha tulajdonos kérdezném, hogy '96-os XT 600 3TB-hez honnan tudom megrendelni az úgymond 'szokásos' kopó-fogyó dolgokat?( láncszett, szűrők, gyertya, olajak) egy helyről? Előre is köszönöm!
bocsi 18-as csőkulcs kell hozzá.
Én egy rég fajta 16-os csőkulcsból csináltam gyertyakulcsot (mert azoknak még volt normális falvastagsága) a hosszát méretre vágtam, és hegesztettem rá egy anyát, és villáskulcsal könnyen lelazítható.
nekem ez bevált, persze megvan a gyári gyertyakulcs is, de az nem valami erős.
Szia.
Én 15w50 ásványi repsolt használok.
felesleges bele a szintetikus motorolaj.
Sziasztok
Yamaha Xt 600 E-be milyen fajta olaj kell?
megmaradt 1990 ' xt 600 gyári gyűrű garnitúrra eladó az ára 10000
ÜdV!
Az lenne a kérdésem hol tudok rendelni 2004-es XT 660 R-hez matricát? Mert mind a két oldalról elhagytam, ezért mintát se tudok vinni van erre valami megoldás?
előre is köszönöm :)
Ok köszönöm!
18as gyertyakulcs kell hozzá. Én mindig haveromhoz jártam a facomos gyertyakulcsáért csak azzal bírtam kivenni. Illetve ha 600as xtvel kapcsolatban több kérdésed lenne, gyere a TT fórumba, ott irkálnak a 600as xt-sek is.
Hello!segitsen valaki!hogy a k.... Anyjaba jön ki a gyertya az xt 600e bol?
Mind a két fajta gyertya kulcsot próbáltam.nem vagyok ekkora fasz de ez most kifogott velem.
Sziasztok, XT 350-höz keresek jó állapotú főtengelyt.
Túl nagy itt a csend
Kamu, amúgy fél év és 24 leszek.
2 év A2, van átképzés.
milyen fél évet? 24 évesen mehetsz korlátlanra nem? nincs különbözeti vizsga 2 év után meg ilyenek.. én úgy tudom.. felemelték 24 re a korlátlant.. előtte sehogy semmi.. vagy fél év múlva leszel 24