Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Motul 800-at használok már régóta de elég húzós az ára esetleg valami hasonlóan jó minőségű de olcsóbb olajat tudtok ajánlani amiről hosszabb távú tapasztalatotok is van. Vagy ezen ne is gondolkozzak? Nem spórolni akarok de ha van valami ami ugyan ezt tudja kevesebbért akkor kipróbálnám azt is.
Köszönöm.
Sziasztok,tudom nem ez a témakör de közel áll a kérésem hozzá.Valaki tudna neken írni egy kisebb véleményt 98 körüli wr400 ról?Gondolok inkább hiba lehetőségekre illetve gyári hibákra.Köszi
Na akkor már kíváncsian várom hogy mit mutat a pálya
Eredeti yamaha alkatreszek es az utangyartott alkatreszek kozott nagy minosegbeli kulonbseg lehet ? Gondolok itt dugo, hajtokar.
En a regit csak kepeken lattam :/ igazabol ha jol tudom teljesen mas lett az egesz palya. Probalok kepet keresni es atrajzolom ami valtozott rajta
Mi változott a régi nyomvonalhoz képest a kis pályán?
A kispalya nagyon jo lett szerintem, igaz mi egybol nyitasra mentunk, frissen boronalva simitva.

A nagy palyarol meg annyit hogy en vegigmentem rajta es visszamentem a kispalyara, oda tudni kell mar motorozni :D
Qvajó,tetszeni fog az 1000% .
A nagy pályán vannak meleg részek,a felső résznél a visszafordítónál után az elugrónál kiderül hogy ki a tökös gyerek amikor beleugrassz a lefelé tartó semmibe és utána is van még ugró! :D Az amatőrtől a profikig mindenki talál magának motoroznivalót,a kispálya is élvezhető,azt elvileg átépítették,azóta nem voltunk,az lightosabb mint a nagy. Van egy hosszú endurópálya,is érdemes menni ott is egyet.
A tulaj Balázs nagyon korrekt,jó fej,3e a pályadíj,ami szinte semmi,kultúrált vizesblokk,tudtok főzőcskézni,sátorozni,szval kánaán... A pálya állaga iszonyat kemény,ha új bütykös gumid van és száraz az idő akkor olyan mint a beton,látszik a felhordott gumicsík a talajon! :D Ha esik és sár van akkor olyan mint a szappan...előtte telefonáljatok hogy milyen az állapota.
Hali.
Látom dirtparkról beszélgettek gondolom a Komlóiról.
Idén mi is szeretnénk eljutni a barátokkal egy pár hétvégére.
Tudnál mondani egy pár dolgot róla, képek alapján nagyon jó pályáknak tűnnek.
Pálya használati díj meg esetleg egy pár tudnivalót.
Köszönöm.
Milyen gunyat vettel ? Szolj mindenkepp mielott josz, akkor lemegyek en is
Vettem gúnyát is Idén szeretnék eljutni oda, szemet gyönyörködtető, nagyon cseszi a fantáziám.
Vagany :D dirtpark mehet ? :D
A hosszú hétvégén berepültem a gépet. Úgy érzem megérte az a rengeteg befektetett munka és pénz.
Üdv,hidegen melegen se indul rúgásra (Yamaha yz400f) úgy indul ha megtolom,akkor is nehézkes,Erő és kompresszió az van bőven.karbi,szelep hézag jó,légszűrő tiszta, én kevés kompresszóra gondolok,kopott szelepek,vagy dugó.valakinek van ötlete szívesen meghallgatom. Kösz
helló yz250 elnyirta az éket a gyujtásnál össze rakásnál elejtettem a lendkereket,valószinü összetöhetett benne a mágnes?lehet olyan hogy igy összerakva abszolult nincs szikra vagy attól függetlenül hogy a mágnes összetörhetett lennie kéne szikrának csak össze vissza??ha esetleg valaki tud nekem segíten megköszönöm lendkereket vagy gyujtást honnan tudnék venni használtan vagy bontottan??
Hibátlan motorból, bontásból. 10eFt
Eladó YZ 250 Wössner dugattyúszett, alapméretes, 35 üórát ment 1999-től.
pdmaniac@gmail.com
Eladó YZ WR váltóalkatrészek, YZ250 membránház, 426 vízszivattyútengely szimmeringekkel.
Eladó EREDETI Yamaha első sárvédő (tehát nem utángyártott Ufo meg hasonlók) matricával.
Ára 6500Ft
pdmaniac@gmail.com
Sziasztok! Yamaha yz 250 keresek, 2000-től, csak 2t érdekel. Ajánlatokat a bendixx@freemail.hu címre várom. Előre is köszönöm
yz125-ön volt, akit érdekel írjon pü-t és egy árat amit érne neki.
Akkor köszi, reszelt van nekem is, azt akarom lecserélni! :)
Igen ahogy látom már volt reszelve
Sziasztok
Esetleg valakinek tapasztalat EVS Strata térdgéppel kapcsolatban?