Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Sajnos téves rendelés miatt eladó lenne egy új Wőssner dugattyúszett YZ250 92-98 / WR250 92-99 motorba. Cikkszáma 8023D050. Csak kicsomagolva lett. 25000 Ft.
Sziasztok!
Eladó a motorom. (az előbbi link nem sikerült)
http://www.jofogas.hu/somogy/Yamaha_Yz_250_47835237.htm?first=1
Sziasztok
Eladó a motorom.
http://img.jofogas.hu/images/Yamaha_Yz_250_34575375021658.jpg
Sziasztok,
Használt már valaki Hiflofiltro HF140 helyett HF141-et vagy fordítva. 2009-es yz450f-be rakhatom mindkettőt? Mi a különbség valaki tudja?
Sziasztok. Van egy yz 125 (2001) szépen indul semmi gond vele de ha kimegyünk motorozni bemelegszik aztán kicsit visszahűl sokazor beköpi a gyertyát. Arra gondoltam hogy elég kicsi a pálya amin most motorozunk és lehet nincs rendesen kipörgetve. Vagy esetleg magas az úszószint. 8as ngk gyertya van benne. Esetleg valami ötlet mitöl lehet ez? Köszönöm!
Sziasztok. 94-96 közti yz 125-höz keresek komplett gyújtást, vagy ha tudja valaki milyen tipuséval helyettesíthető, azt is megköszönném. Akinek van, ne tartsa magában. Köszi.
Hello
2001yz 250 komplett. A kosár már reszelt !
Sziasztok. tribal matrica szett eladó yz-yzf
tel:06706096393
Hello. 2001es Yz-hez keresek kuplung kosarat. jeleze ha van valakinek
Helo, de megvan. Irj pü-t.
Helló.Nincs meg még véletlenül ? :D :D :D
Köszönöm a gyors infót :)
Pár fogaskerék kapcsolókörmei elkoptak. Ne játsz vele, mert vehetsz léptetővillákat is...
Sajna nincs távolsági röntgenszemünk. Vidd el szerelőhöz, amíg szét nem ugrik magától a váltó :)
Helló!
Kérdésem lenne, yamaha 426 f egyet gondolt és az 5 sebességet beveszi ha nagy gázt húzok akkor kidobja, kicsi gáznál tartja az 5. et!? Vélemény , mi baj lehet. Előre is Köszi! Üdv: Zoli
üdv srácok yamaha yz426f váltó 75e , igény esetén 30üó léptetövilla is van megegyezes szerint, ill több alkatrész is yz426 wr cuccok
email : ise07@freemail.hu
Szia.
Írtam emailt.
Nem
Sziasztok.
yz125 2001 gyertya megadta magát. Gyári megadott NGK br9eg volt benne.
Kérdésem érdemes irídium gyertyát tenni bele?
2000es yz125-hoz keresek nicasil serult hengert.
Üdv!

A képen látható 2000-es évjáratú yz125 alkatrészek eladók. enmoto@citromail.hu
Szia megvannak még a yamaha alkatrészeid ??
A Yamaháknál sajnos konstrukciós okokból vannak a váltóhibák. Sajnos attól, hogy még nem jelentkezett, még fog, ezek ilyenek.
Köszi!
csokis

Nekem ilyen motorom van jelenleg,csak az enyém yz,nem wr,de a blokk ugyanaz mindkettőbe,sokan említik ezeknél a harmadik sebességet hibaoknak,az enyémen nincs ilyen gond a váltó tökéletes,pedig 1 éve hajtom enduró szinten,nem dob ki sebességet, és nem is hiányzik.olaj csere rendszeresen,és nincs rugdosva a váltó nincs gond vele,szelephézagokra figyelni kell,ha elmásznak rugdoshatod nem fog indulni, én 30 óránként állítom és ellenőrzöm őket,röviden ennyi.