Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Megoldódott a probléma.
Sajnos az előző tulaj rosszul rakta össze a kocsit a lap fejel lefele volt belerakva és én mivel úgy raktam össze ahogy volt így ismét rosszul lett berakva.
Aztán a manualt pontosabban átnézve láttam meg hogy fordítva kell. Mindent visszatettem alap helyzetbe és hibátlan.
De köszönöm a segítséget :D
Ha kimegy a tömítés akkor általában nem tömít és ennyi. :) Folyik a benzin,nem nyom a gyorsító... de ha ezek nincsenek akkor jó.
Kifejtenéd bővebben mikor mit csinál?
Hidegen nehezen indul,felpörög gázadásra...ilyenek.
Én nagyon beszoptam a kocsi vákuum lapjával és ha neked is az a baj akkor az karbi csere,vagy újratervezed nem vákuum alapúra és legyártatsz egy új lapot.
Egyenlőre azonban a tünetek érdekelnek. :)
Hali
Esetleg valakinek eladó 28-as kormánymagasító?
Ha lehet 20mm-nél nagyobb.
Azt én is :D eddig nem sok sikerrel....
Keresek Yamaha Yz250 1994 bontott Alkatrészeket.
Eladó hibátlan állapotú yz 125 berugókar.Ára 10 ezer ft
Keresek aluvázas, 2008-ig yz250f-et, motorhibásat!
Azt is próbáltam
Tipikus "hiba". B8ES et rakjal bele. Nem lesz gondod utana vele
b8eg a gyárija
Szia milyen gyertyát használsz?
Nem lehet hogy azzal van a gond?
Mi már jártunk így 2 motorozás 4 gyertya és kiderült hogy csak nem nikkel elektródás gyertyát használtunk és az volt a gond.
Sziasztok! 1993 yamaha yz 250-hez kellene nekem cdi egyenlőre csak próbára de ha jó áron van valakinek akkor meg is venném, de most inkább csak próbára kellene gyújtás lapot már cseréltem és még mindig kibasza a gyertyát szóval már csak erre tudok gondolni ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném. előre is köszi
Helló
1994 év járatú Yamaha yz250-hez keresek komplett váltót.
SOS!!!!
Helló
Egy haveromnak volt ilyen szettje, ha érdekel még rákérdezek holnap. Eredeti Yamaha alkatrészek, még nem voltak beépítve- felszerelve.
Sziasztok! Van egy 250 es yz. egy 92 es évjáratu mikuni karibi van rajta. Tud valaki esetleg segíteni hol tudok hozzá felújíto szettet vásárolni vagy a 2000 évjáraté esetleg jo bele? Köszönöm.
Hali.Maratt még valami az eladó cuccokból?
Passzolom a kérdést, fogalmam sincs hogy mennyi van a hajtókarban, még a gyújtásra ránézünk ha nem lesz jó, de nem gondoltam volna ennyire szét kell bombázni egy ilyen probléma miatt. De ha benne van a pakliban akkor nincs mese. :D
Üdv
így egyben --pakk-- ként sehol nem lesz.
fejidom-index-rendszámtartó-stb
Spirálos Kilóméter órát nem tudom fogsz-e találni, de annak a működésre bírása mókás feladat lesz krosszmotoron

Amúgy ahol keresgélnék
Auner győr
Motocomplet
Mococross outlet
így kapásból ez a 3. Ők mind tartanak a fent keresett dolgokból ( a km órán kívül)
Üdv
Valaki tudna ajánlani boltot vagy web oldalt ahol ilyen kellékeket tudnék vásárolni Yz-hez?Lehetőleg egyben..
Szia. Hajtókarban mennyi üzemóra van? csinálhatja az is, aztán a gyújtás is szivathat..
Sziaszkot.
Kérdésem kuplung kosár ki és befele mozgása (tengely irányba) mennyi lehet?
Ennek olyan 0,5-1mm közt van. Szerintem ez kicsit sok de a manualba nem találtam semmit erről.
Tudom hogy valamennyinek kell lenni de hogy mennyinek azt nem.
Köszönöm!
Sziasztok! Van egy 2009-es yzf-250-em és azt tapasztaltam vele hogy nagyobb sebességnél, magas fordulaton berángat és ahogy pakolom visszafele és gázt adok meg akar fulladni, végül leáll és 10 percig legalább rugdosnom kell hogy történjen valami, majd ugyanez. Nem vagyok szakértő, de először arra gondoltunk, hogy a karbival lehet valami, szét is szedtük, de nem tapasztaltunk semmi dugulást vagy hasonlót és az lenne a kérdésem hogy ti esetleg tapasztaltatok-e már hasonlót és ha igen, hogy sikerült orvosolni? Előre is köszi válaszokat!
Yamaha yz 125 gyári Berúgókar hibátlan állapotban eladó.Ár:15000ft
Néztem a tömítést rendben van ránézésre. Mi hibát találhatok rajta?
Akkor a súber kivehető lapkájánál keresd a hibát.