Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia köszönöm a választ. Hát így nem akarnék belenyúlni magába a teleszkóp felépítésébe, maximum az olajjal szeretnék variálni.
Azt gondoltam hogy a súlyomhoz kell ez a vastagabb olaj de akkor lehet elég lett volna egy 5w is.
Majd tavasszal kiderül ha nem lesz jó akkor kap finomabb olajat. csak ez a nitrogénnel való töltögetés a macerás.
Ha simán levegővel töltöm fel nagyon sokat fog változni a beállítás a hőmérséklet változásra?
Szia. Szerintem sok az a 10 es. Amikor finoman kellene mozognia ,akkor is lomha . Ezért túl merev érzete van. A Gyári olajok. kayaba, showa is kb 2,5 w -s. Ha úgy érzed inkább tegyetek bele vastagabb, lamellát. PL. Ha a 0,2 es lamellát kicseréled 0,3 vastagra, az már 2x erősebb lemez.
sziasztok
Hátsótelóba hány w-s olajat szoktatok használni?
Én most 10w-st raktam bele és 11bárra nitrogénnel feltöltve.
Felöltözve olyan 100kg vagyok.
Olajcsere után most sokkal erősebben csillapít. Nem tudom hogy a hideg miatt az olaj besűrűsödött volna vagy elég lett volna a 5 vagy 7.5w-s olaj is.
Köszönöm.
Kellemes ünnepeket!
Üdv.
Helló érdekelne hogy esetleg nincs e valakinek yz 125 blokk vagy eladó alkatrésze 91 es 3xj
Tolnán van egy bowden készítő, az eredetit le tudják másolni. Vagy legrosszabb esetben bicikli boltban veszel méterre bowdent és házat illetve kos csavaros pöcköt a végére, nagyjábol 250forint egy olyan pocok, bowden ossesen 700korul metere. De ha bowdeneshez viszed ott adsz egy ezrest pluszba és megcsinálják par oran belul.
Szia, sajnos a prox nem az igazi, pedig árát és a nevét tekintve jónak kéne lennie.. Nekem hosszú volt, végül egy kis barkács megoldotta. Venhill, Tmv ilyesmik jók lehetnek.
Sziasztok!

Gázbowdent cserélnék egy YZ450F 2006-os krosszon. Egy Prox bowdent rendeltem, de nem tudom vele úgy összerakni hogy ne szoruljon. Cikkszámok alapján stimmelnie kellene. Hosszakat lemértem, azokban nincs különbség. Maga ugyan a bowden hosszabb, de a köpenyenkívüli hosszak stimmelnek. Járt már valaki így? Mert azért egy bowdent kicserélni nem egy agysebészet.
Hali Mindenki!
Keresek YZ 426 F motoromba Kross kerék szettet!
mobilcentrum2001@gmail.com
20-5-636-213
viber és messenger is van!
Üdv. YZ 250 2000/2001-hez keresek ülést, és jó állapotú idomszettet.
Köszi!
Sziasztok yz250f 2006 hoz esetleg nincs valakinek vezérműlánc vezetője?
Valahogy megoldható e 250 es yzf re első wrf lámpával a világitást (tekercs csere nelkül) ?
Eladó pár cucc. Gyári első hátsó ráf. Első fék.
Szia!

Nekem van egy eladó váltó hibával.
Ha érdekel csörögj rám: 06húsz 77kettő 1482
Sziasztok!

Nincs véletlen valakinek bontott váltó fogaskerekei 97-es YZ250-hez. Elszállt az egyest kapcsoló két fogaskerekem. Vagy esetleg nem tudnátok segíteni honnan tudnám beszerezni?

Köszi!
1987 yz 250 váltótengely és egy db fogaskerék ami a powernál van a termosztát melett
Szevasztok!
2001 yz250-hez keresek gyújtás felöli deklit,ha esetleg lenne valakinek elfekvőben,vevő lennék rá.
És mi kéne?
milyen évjárathoz??
sziasztok valakinek esetleg yamaha yz 250 alkatrésze nincs véletlenül?
Sziasztok ilyet keresnék. http://www.ebay.co.uk/itm/Byka...
De itthon sehol nem találok.
Esetleg valaki nem tudja itthon hol lehet beszerezni.
Köszönöm.
http://new.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yz_450_f/yamaha_yz_450_f_papiroscsere_is-10178121
szia. nekem egy 2009 esbe leszakadt egy szelep ket napja. valakinek esetleg nincsen hengerfej hoza?
Sziasztok Yamaha yz 250-et keresek eladót! Esetleg valakinek van a fórumba eladó? Köszi!
Hello. Tudna e valaki segíteni yz426f-nél a gyújtást hogyan kell beállítani? A lendkeréken van egy jelzés( egy pont) Az lenne a felső holtpont?
Hali Mindenki!
Yz 426 sm alkatrèszei eladók!
Egybe van úgy is eladó!
Hirdetve van!
Èrd.:20-5-636-213
mobilcentrum2001@gmail.com
Hali Mindenki!
Yz 426 ba keresek krossz kereket!
mobilcentrum2001@gmail.com
20-5-636-213 Viberen is!