Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Nekem még nem volt Yamaha krossz motorom így lenne pár kérdésem. Van esetleg a yz250f-essnek valami gyenge pontja vagy gyárilag valami hibája ?
Üdv:János
Sziasztok!

Egy 2001-es Yz 426F- et vásároltam 450-es hengert tett rá az előző tulaj. Két évet állt a motor és a karburátor teljesen el volt dugulva. A problémám az volt, hogy csak szivatóval volt alapjárata és nem vette a gázreakciót. Darabokra szedtem kitakarítottam, ultrahanggal is. Utána csak lejtőn tudtam beindítani és nem volt alapjárat. Most beállítottam a Service Manuálban leírtak alapján az úszó szintet. Most rúgásra nem indul, tolni még nem próbáltam. Van elképzelésetek, hogy mit kellene még csinálnom a motorral, hogy élvezhessem a társaságát? köszönöm a Segítségeteket!

Üdv.:Ádám
helo valaki nemtud vátot kopletet yamaha yz250 2t surgö
helo megvanmég aváto
YZ 125/250
Rajtszámtábla: 97-99 1500 Ft
Oldalidom: melyik évjárathoz jó azt nem tudom 1500 Ft/db
Ktm sx sx-f sxf exc exc-f excf
Kawasaki Kx Kxf Kxe Klr Klx
Suzuki Rm Rmz Rmx Dr Drz Tsr
Yamaha Yz Yzf TT Dt Xt Xtz Wr
Honda Cr, Crf, Xr
futómű új alkatrészek eladók kedvező áron

A képeken látható pár alkatrész

Alkatrészek:

- fék pedál felújító
- kormánycsapágy
- első-hátsó főfékhenger, kerékfékhenger felújító szettek
- első-hátsó kerékcsapágyak
- lengéscsillapító felújító szett
- lengéscsillapító tömítés
- teleszkóp szimmeringek
- lengőkar, himba felújító szettek
- hátsó lengéscsillapító felújító szett (PDS szemek)
- szűrők
- más egyéb alkatrészek

További alkatrészek tudunk biztosítani más típusú cross gyártmányokhoz ( Aprilia, Gas-Gas, Honda, Husaberg, Husqvarna, Kawasaki, Ktm, Suzuki, Tm, Yamaha) és Quad, Atv, Utv gyártmányokhoz ( Arctic cat, Can-am, Honda, Kawasaki, Polaris, Suzuki, Yamaha)

Mivel nagyon sok típus található egy gyártón belül a beazonosításhoz kell a gyártmány, pontos típus az alkatrész pontos beazonosításához
Tehát Önnek Csak Annyi A Dolga, Hogy Az Adatokat bediktálja vagy elküldi hogy mihez és milyen alkatrészt keres És MI Rövid Időn Belül Megmondjuk Kapható-E Az Adott Típushoz És Hogy Milyen Áron Tudjuk Önnek Kínálni A Keresett Terméket.

Ha kérdése lenne érdeklődjön nyugodtan az elérhetőségen

tel.: +36-30-579-1558
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
2005 ös yamaha yz250f be milyen olajat tegyek?
És mennyiségre mennyi megy bele?
Sziasztok! Eladó sosem használt kézvédőm. 4500Ft. +3630-273-1779
Posta megoldható, vagy előre utalás és borítékban elküldöm.
Eladó a képen latható wiseco hajtókar vadonat új dobozában yz 125-höz 01-14 ig jó.
Ár megegyezés szerint.
Így néz ki.
Igen
Sziasztok erdeklodnek hogy yz400 f re milyen ès mekkora karbik mennek fel? A gyaria 39-es
Hali tudom nem sok esély van de lehet h meg van a kipufogó ?
Üdv keresnék yz 250 kuplung kosarat! Olyan kérdésem lenne hogy minden katalógus azt írja hogy 88-16ig ugyan az megy mindegyikbe ez igaz lehet?
Sziasztok 2009 yzf 450-ről műanyag idom szett fehér színü eladó -20000ft
Sziasztok, van egy új vastag matrica szettem yzr426 -hoz (400 hoz is jó) 10e ért válnék meg tőle. nem a gagyi házilag nyomtatott!!!
http://www.kepesmotor.hu/matri...

üdv, Péter
Sziasztok
Ismerősöm vett egy 2000 évjáratú yz125öst
A probléma az hogy a hátsó villán van egy hajszál repedés amit nem vettek észre
A képen bejelöltem kb hol van, belefut egészen a hegesztésbe is.
A kérdés az hogy más találkozott e már ilyennel vagy várható e hogy elfogtörni belétható időn belül?
A villa felső részén van menet irányszerint jobb oldalon.
okés értem köszi a válaszod.
Lehet bele tenni, de sokkal nagyobb lesz az esélye annak hogy utoléri a dugó, mivel lassabban fog visszamenni a fészekbe, mert nehezebb. A kopás meg gyorsabb lesz, elvileg abban is titán a szelepfészek...
Helló
Kérdés az lenne hogy a 450-be ( nem aluvázas ) bele lehet tenni a vasszelepet? Meg van valaki aki rakott már bele 5.-et a 4 sebességesbe?
köszi
Hali Mindenki
2010-2013 YZ 450 F hez keresek baloldali deknit ès egyébb alkatrèszeket!
Várom a segitsègeteket!
EBay már végig nèztem!
Sziasztok. Olyan kerdesem lenne hogy adott egy yz 426f eppen valto csere elott allok viszont nem talalunk a blokkon sorozatszamot csak annyit h 426ccm viszont a vazszam alapjan Vin kod kereso 400-asnak irja. Honnan tudnam beazonisitani hogy tuti 426 e esetleg vagy 400 ?? Elore is koszonom a segitseget.
Sziasztok!
Valaki bont esetleg 2001-2004 közötti yz125öt?
A képen látható alkatrészre volna szükségem. "7-es"

Köszönöm előre is a segítséget!
Sziasztok
Igaz nem ide vonatkozik meg nem is a yamaha márkához de hátha valaki tud segíteni.
Egyik barátom vett egy Tm 250 4t 2006 és egyszerűen alkatrészt szerezni hozzá kisebb kutató ekszpedíció.
A parilla forgalmazott hozzá alkatrészt csillagászati árakon de mivel most a nav becsukta kapuit így az is kiesett.
Esetleg valaki nem tud ebben segíteni hol lehet hozzá beszerezni alkatrészeket? Dugattyú az van hozzá a motoros webáruháznál de semmi más.
Köszönöm!